Suplování:   Pondělí 4.5.2020 (lichý týden)

datum výpisu: 8.5.2020 (8:00)

Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé - nejsou
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů - nejsou

 

 

Suplování:   Úterý 5.5.2020 (lichý týden)

datum výpisu: 8.5.2020 (8:00)

Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé - nejsou
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů - nejsou

 

 

Suplování:   Středa 6.5.2020 (lichý týden)

datum výpisu: 8.5.2020 (8:00)

Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé - nejsou
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů - nejsou

 

 

Suplování:   Čtvrtek 7.5.2020 (lichý týden)

datum výpisu: 8.5.2020 (8:00)

Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé - nejsou
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů - nejsou

 

 

Suplování:   Pátek 8.5.2020 (lichý týden)

datum výpisu: 8.5.2020 (8:00)

Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé - nejsou
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů - nejsou

 

 

Suplování:   Pondělí 11.5.2020 (sudý týden)

datum výpisu: 8.5.2020 (8:00)

Změny v rozvrzích učitelů:

Balijová Petra

2.hod

odpadá

AJ

ME2 (ja2)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

TV

ME4

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

TV

ME4

 

zrušeno

Bělohrad Luboš

2.hod

přesun <<

SPS

S4B

(8)

z 15.5. 6.hod

 

2.hod

odpadá

SPS

S3B

 

zrušeno

 

3.hod

změna

SPS

S4A

(4)

 
 

5a.hod

odpadá

STE

S2A

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

CAD

S2B

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

CAD

S2B

 

zrušeno

Bogar Kryštof

1.hod

odpadá

FYZ

ME2

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

FYZ

ME1A

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

FYZ

KS1

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

FYZ

S2A

 

zrušeno

Bradáč Svatopluk

6.hod

odpadá

OD

K3 (ael)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

OD

K3 (ael)

 

zrušeno

Bublík Miroslav

1.hod

odpadá

AJ

ME4 (ja 2)

 

zrušeno

 

2.hod

přesun <<

AJ

KS3 (ja2)

(C-PC)

z 5b.hod

 

2.hod

odpadá

AJ

ME2 (ja1)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

AJ

S3B

 

zrušeno

 

5b.hod

přesun >>

AJ

KS3 (ja2)

 

na 2.hod

Buráňová Alena

1.hod

odpadá

UCE

VS2

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

UCE

VS2

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

VES

VS3

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

VEF

VS3

 

zrušeno

Doležal Jiří

0.hod

odpadá

ODV

ME3A (ME33)+

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

ODV

ME3A (ME33)+

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ODV

ME3A (ME33)+

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ODV

ME3A (ME33)+

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ODV

ME3A (ME33)+

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

ODV

ME3A (ME33)+

 

zrušeno

Doležal Jan

0.hod

odpadá

ODV

ME3B (ME32)+

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

ODV

ME3B (ME32)+

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ODV

ME3B (ME32)+

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ODV

ME3B (ME32)+

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ODV

ME3B (ME32)+

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

ODV

ME3B (ME32)+

 

zrušeno

Dolina Tomáš

0.hod

odpadá

ODV

KE2 (AE23)

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

ODV

KE2 (AE23)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ODV

KE2 (AE23)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ODV

KE2 (AE23)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ODV

KE2 (AE23)

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

ODV

KE2 (AE23)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

SMV

KS3 (ka)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

SMV

KS3 (ka)

 

zrušeno

Dubrava Jaroslav

0.hod

odpadá

ODV

K2 (OK24)+

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

ODV

K2 (OK24)+

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ODV

K2 (OK24)+

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ODV

K2 (OK24)+

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ODV

K2 (OK24)+

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

ODV

K2 (OK24)+

 

zrušeno

Dubravová Lucie

2.hod

odpadá

MA

VS1

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

MA

SC2

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ZPV

VS2

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

ZPV

VS2

 

zrušeno

Dulínek Josef

0.hod

odpadá

ODV

KE2 (E22)+

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

ODV

KE2 (E22)+

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ODV

KE2 (E22)+

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ODV

KE2 (E22)+

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ODV

KE2 (E22)+

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

ODV

KE2 (E22)+

 

zrušeno

Dulínková Alena

2.hod

odpadá

CJL

KE3

 

zrušeno

 

4.hod

změna

CJL

S4A

(4)

 
 

5a.hod

změna

CJL

S4A

(4)

 

Fojtík Martin

0.hod

odpadá

ODV

ME3B (ME34)+

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

ODV

ME3B (ME34)+

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ODV

ME3B (ME34)+

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ODV

ME3B (ME34)+

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ODV

ME3B (ME34)+

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

ODV

ME3B (ME34)+

 

zrušeno

Hábl Jaroslav

0.hod

přesun >>

TD

KS3

 

na 15.5. 2.hod

 

1.hod

odpadá

SPS

S2B

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

TD

KS1

 

zrušeno

Hečová Dagmara

0.hod

odpadá

APS

VS3

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

UCE

VS3 (pr)+

 

zrušeno

 

4.hod

změna

EKO

KS3

(C-S)

 
 

5a.hod

odpadá

ZBO

K1 (os)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

EKP

P1

 

zrušeno

Hložková Iveta

1.hod

odpadá

PEK

VS1

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

SOZ

SC3

 

zrušeno

Hozák Jan

2.hod

odpadá

PES

SC2

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

PRA

VS2

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

SPO

SC1

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

PES

SC1

 

zrušeno

Hrdina David

0.hod

odpadá

ODV

K2 (OK23)+

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

ODV

K2 (OK23)+

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ODV

K2 (OK23)+

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ODV

K2 (OK23)+

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ODV

K2 (OK23)+

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

ODV

K2 (OK23)+

 

zrušeno

Hudeček Ondřej

1.hod

odpadá

TVZ

SC3

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

TVZ

SC3

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

TV

VS3

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

TV

VS3

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

TV

VS1

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

TV

VS1

 

zrušeno

Chamulová Hana

2.hod

odpadá

ZAE

ME1A

 

zrušeno

 

5b.hod

odpadá

ZAE

KS1

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

ZAE

KE1

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

CHE

ME1A

 

zrušeno

Jančařík Ladislav

3.hod

odpadá

TD

ME1B

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

ELKM

ME2 (elm3)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

ELKM

ME2 (elm3)

 

zrušeno

Janíčková Petra

1.hod

navíc

TřH

S4A

(4)

 
 

2.hod

změna

STE

S4A

(4)

 
 

3.hod

změna

STE

S4B

(8)

 
 

4.hod

odpadá

STE

S3A

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

KM

S4A

 

zrušeno

Jantošovič Tomáš

0.hod

odpadá

ODV

K1 (E13)+

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

ODV

K1 (E13)+

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ODV

K1 (E13)+

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ODV

K1 (E13)+

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ODV

K1 (E13)+

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

ODV

K1 (E13)+

 

zrušeno

Janůš Dalibor

1.hod

odpadá

TV

S4B

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

TV

S4B

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

MA

S2B

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

TV

S3B

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

TV

S3B

 

zrušeno

Juráková Iveta

1.hod

odpadá

AJ

ME1A (ja1)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

AJ

P1 (ja1)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

CJL

S3B

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

CJL

ME2

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

AJ

P1 (ja1)

 

zrušeno

Kadlčková Leona

2.hod

odpadá

OSV

SC1

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

VKZ

SC2

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

POA

SC1

 

zrušeno

Kaisler Petr

0.hod

odpadá

ELKM

KE3 (elm1)

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

ELN

KE3

 

změna hodiny

 

2.hod

přesun <<

ELKM

KE3

(19)

z 6.hod

 

3.hod

odpadá

ZEL

KE1

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ELN

ME2

 

zrušeno

 

5b.hod

odpadá

ELKM

ME4

 

zrušeno

 

6.hod

přesun >>

ELKM

KE3

 

na 2.hod

Kerek Richard

1.hod

změna

TřH

KS3

(C-S)

 
 

2.hod

odpadá

ICT

KS3

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ICT

KS3

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ICT

ME1B

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

ICT

ME1B

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

TE

KS3 (okna)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

OD

KE1

 

zrušeno

Kočicová Dagmar

1.hod

navíc

TřH

S4B

(8)

 
 

1.hod

odpadá

MA

S3B

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

MA

S2A

 

zrušeno

 

4.hod

změna

MA

S4B

(8)

 

Kohoutková Ludmila

1.hod

změna

TřH

KE3

(19)

 
 

1.hod

odpadá

MA

KS3

 

změna hodiny

 

2.hod

odpadá

AJ

KE1 (ja1)

 

zrušeno

 

3.hod

výměna <<

AJ

KE3

(19)

z 4.hod

 

3.hod

odpadá

AJ

K3 (ja1)

 

zrušeno

 

4.hod

výměna >>

AJ

KE3

 

na 3.hod

 

6.hod

odpadá

MA

VS3 (med)+

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

MA

VS2

 

zrušeno

Kolář Jiří

0.hod

odpadá

ODV

ME3A (ME33)+

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

ODV

ME3A (ME33)+

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ODV

ME3A (ME33)+

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ODV

ME3A (ME33)+

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ODV

ME3A (ME33)+

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

ODV

ME3A (ME33)+

 

zrušeno

Mahdal Antonín

0.hod

odpadá

AUTM

S4A (aut2)

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

AUTM

S4A (aut2)

 

zrušeno

 

5b.hod

odpadá

AUTM

S3A

 

zrušeno

Machala Viktor

1.hod

odpadá

MA

KE1

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

MA

ME1B

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

FYZ

K1 (os)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

CHE

KS1

 

zrušeno

 

5b.hod

odpadá

MA

K3

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

MA

S3A

 

zrušeno

Machalíková Hana

1.hod

odpadá

CJL

SC2

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

CJL

SC3

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

DEJ

SC1

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

NJ

VS2 (nj)

 

zrušeno

Martinák Josef

4.hod

odpadá

ICT

VS1

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

ICT

VS1

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

ICT

SC3

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

ICT

SC3

 

zrušeno

Matěk Petr

1.hod

odpadá

ME

S2A

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ME

S3A

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ME

S2B

 

zrušeno

Mikulcová Marie

1.hod

odpadá

CJL

SC1

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ETV

VS1

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

RJ

VS2 (rj)

 

zrušeno

Mikulčíková Kristýna

2.hod

odpadá

AJ

VS3 (ja 2)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

AJ

SC1

 

zrušeno

 

5b.hod

odpadá

AJ

SC3

 

zrušeno

Navláčil Rostislav

0.hod

odpadá

PX

S1 (S13)

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

PX

S1 (S13)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

PX

S1 (S13)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

PX

S1 (S13)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

PX

S1 (S13)

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

PX

S1 (S13)

 

zrušeno

Nevařil Josef

0.hod

odpadá

CT

ME2

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

ELP

K3 (ael)

 

zrušeno

 

3.hod

výměna >>

ESP

KE3

 

na 4.hod

 

4.hod

výměna <<

ESP

KE3

(19)

z 3.hod

 

4.hod

odpadá

CT

ME1A

 

zrušeno

 

5b.hod

odpadá

AUM

KE1

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

CT

ME1B

 

zrušeno

Nevařilová Ludmila

0.hod

odpadá

ZEL

ME1A

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

ZEL

ME1B

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ZEL

ME2

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

ZEL

ME1A

 

zrušeno

Nová Elena

2.hod

přesun <<

AJ

KS3 (ja1)

(C-S)

z 5b.hod

 

2.hod

odpadá

AJ

KE1 (ja2)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

AJ

K3 (ja2)

 

zrušeno

 

5b.hod

přesun >>

AJ

KS3 (ja1)

 

na 2.hod

 

6.hod

odpadá

OBN

ME4

 

zrušeno

Novosád Petr

4.hod

odpadá

ICT

P1

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

ICT

P1

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

ICT

ME2 (ja1)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

ICT

ME2 (ja1)

 

zrušeno

Obadalová Soňa

1.hod

odpadá

CJL

S3A

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

CJL

S2B

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

CJL

S2A

 

zrušeno

Ondra Pavel

1.hod

odpadá

STR

KS1

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

STE

KS1

 

zrušeno

Ondrůšek Petr

0.hod

odpadá

PX

S1 (S11)

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

PX

S1 (S11)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

PX

S1 (S11)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

PX

S1 (S11)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

PX

S1 (S11)

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

PX

S1 (S11)

 

zrušeno

Skopal Lukáš

2.hod

odpadá

AJ

VS3 (ja 1)

 

zrušeno

 

5b.hod

odpadá

AJ

SC2

 

zrušeno

Slintáková Dana

0.hod

odpadá

ODV

K2 (OS21)

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

ODV

K2 (OS21)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ODV

K2 (OS21)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ODV

K2 (OS21)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ODV

K2 (OS21)

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

ODV

K2 (OS21)

 

zrušeno

Smetanová Blanka

1.hod

odpadá

AJ

ME4 (ja 1)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

AJ

S2A

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

AJ

S2B

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

AJ

S3A

 

zrušeno

Tesař Petr

0.hod

odpadá

PX

S1 (S12)

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

PX

S1 (S12)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

PX

S1 (S12)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

PX

S1 (S12)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

PX

S1 (S12)

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

PX

S1 (S12)

 

zrušeno

Urbánek Pavel

0.hod

odpadá

ODV

K1 (E12)

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

ODV

K1 (E12)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ODV

K1 (E12)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ODV

K1 (E12)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ODV

K1 (E12)

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

ODV

K1 (E12)

 

zrušeno

Vaculíková Eva

0.hod

odpadá

EKO

K3

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

MEP

K3 (os)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ADS

K1 (os)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

MEP

K1 (os)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

ADS

K3 (os)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

EKO

KE3

 

zrušeno

Vaňková Zuzana

1.hod

odpadá

AJ

ME1A (ja2)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

AJ

P1 (ja2)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

SPE

SC2

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

SPE

SC2

 

zrušeno

Vašků Lenka

3.hod

odpadá

EKO

S3A

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

OBN

K3

 

zrušeno

 

5b.hod

odpadá

EKO

S3B

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

OBN

S2A

 

zrušeno

Vlková Monika

2.hod

odpadá

CJL

K3

 

zrušeno

 

3.hod

přesun <<

CJL

KS3

(C-S)

z 15.5. 6.hod

 

3.hod

odpadá

CJL

P1 (ja2)+

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

CJL

KE1

 

zrušeno

 

5a.hod

přesun >>

CJL

S4B

 

na 5b.hod

 

5b.hod

přesun <<

CJL

S4B

(5)

z 5a.hod

 

6.hod

odpadá

CJL

P1 (ja2)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

CJL

ME1B

 

zrušeno

Weiserová Radomíra

2.hod

odpadá

MA

ME4

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

MA

ME1A

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

MA

KE3

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

MA

KS1

 

zrušeno

 

 

Suplování:   Úterý 12.5.2020 (sudý týden)

datum výpisu: 8.5.2020 (8:00)

Změny v rozvrzích učitelů:

Balijová Petra

1.hod

změna

AJ

S4B (kaj)

(8)

 
 

4.hod

odpadá

TV

S3A

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

TV

S3A

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

AJ

ME2 (ja2)

 

zrušeno

Bělohrad Luboš

2.hod

odpadá

STE

S2B

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

SPS

S3A

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

SPS

S3B

 

zrušeno

 

5b.hod

odpadá

STE

S3B

 

zrušeno

Bogar Kryštof

2.hod

odpadá

FYZ

ME2

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

FYZ

ME1B

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

FYZ

S2B

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

FYZ

ME1B

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

FYZ

KE1

 

zrušeno

Bublík Miroslav

2.hod

změna

AJ

S4A (kja)

(7)

 
 

3.hod

změna

AJ

KS3 (ja2)

(C-PC)

 
 

6.hod

odpadá

AJ

ME2 (ja1)

 

zrušeno

Buráňová Alena

0.hod

odpadá

EKO

VS3

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

VES

VS2

 

zrušeno

 

5b.hod

odpadá

VEF

VS3

 

zrušeno

Doležal Jiří

0.hod

odpadá

ODV

ME3A (ME33)+

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

ODV

ME3A (ME33)+

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ODV

ME3A (ME33)+

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ODV

ME3A (ME33)+

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ODV

ME3A (ME33)+

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

ODV

ME3A (ME33)+

 

zrušeno

Doležal Jan

0.hod

odpadá

ODV

ME3B (ME32)+

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

ODV

ME3B (ME32)+

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ODV

ME3B (ME32)+

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ODV

ME3B (ME32)+

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ODV

ME3B (ME32)+

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

ODV

ME3B (ME32)+

 

zrušeno

Dolina Tomáš

0.hod

odpadá

ODV

KE2 (AE23)

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

ODV

KE2 (AE23)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ODV

KE2 (AE23)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ODV

KE2 (AE23)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ODV

KE2 (AE23)

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

ODV

KE2 (AE23)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

AUM

K3 (ael)+

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

AUM

K3 (ael)+

 

zrušeno

Dubrava Jaroslav

0.hod

odpadá

ODV

K2 (OK24)+

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

ODV

K2 (OK24)+

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ODV

K2 (OK24)+

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ODV

K2 (OK24)+

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ODV

K2 (OK24)+

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

ODV

K2 (OK24)+

 

zrušeno

Dubravová Lucie

1.hod

odpadá

MA

SC3

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

MA

VS1

 

zrušeno

Dulínek Josef

0.hod

odpadá

ODV

KE2 (E22)+

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

ODV

KE2 (E22)+

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ODV

KE2 (E22)+

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ODV

KE2 (E22)+

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ODV

KE2 (E22)+

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

ODV

KE2 (E22)+

 

zrušeno

Dulínková Alena

1.hod

změna

CJL

S4A (cj2)

(4)

 
 

2.hod

změna

CJL

S4A (cj1)

(4)

 
 

4.hod

odpadá

CJL

S1

 

zrušeno

Fojtík Martin

0.hod

odpadá

ODV

ME3B (ME34)+

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

ODV

ME3B (ME34)+

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ODV

ME3B (ME34)+

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ODV

ME3B (ME34)+

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ODV

ME3B (ME34)+

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

ODV

ME3B (ME34)+

 

zrušeno

Hábl Jaroslav

1.hod

odpadá

SPS

S2A

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ME

S3B

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

SPS

S2B

 

zrušeno

Hečová Dagmara

2.hod

odpadá

EKP

P1

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

EKP

P1

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

ZBO

K1 (os)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

UCE

K3 (os)

 

zrušeno

Hložková Iveta

1.hod

odpadá

PEK

SC2

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

SOZ

SC2

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

PEK

SC1

 

zrušeno

Hozák Jan

1.hod

odpadá

ZPN

VS1

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

PRA

VS2

 

zrušeno

 

5b.hod

odpadá

PSY

SC3

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

PRA

VS3

 

zrušeno

Hrdina David

0.hod

odpadá

ODV

K2 (OK23)

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

ODV

K2 (OK23)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ODV

K2 (OK23)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ODV

K2 (OK23)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ODV

K2 (OK23)

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

ODV

K2 (OK23)

 

zrušeno

Hudeček Ondřej

0.hod

odpadá

TV

K3

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

TV

K3

 

zrušeno

Chamulová Hana

3.hod

odpadá

SOM

SC1

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

POD

SC2

 

zrušeno

 

5b.hod

odpadá

ZPV

VS1

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

ZPV

VS1

 

zrušeno

Jančařík Ladislav

3.hod

odpadá

ELKM

ME2

 

zrušeno

 

5b.hod

odpadá

ELT

S2A

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

TD

ME1A

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

TD

ME1B

 

zrušeno

Janíčková Petra

2.hod

odpadá

CAD

S2A

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

CAD

S2A

 

zrušeno

 

4.hod

změna

KM

S4A

(4)

 
 

5a.hod

změna

STE

S4B

(8)

 
 

6.hod

odpadá

KCAD

S4B (pkg)+

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

KCAD

S4B (pkg)+

 

zrušeno

Jantošovič Tomáš

0.hod

odpadá

ODV

K1 (E13)+

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

ODV

K1 (E13)+

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ODV

K1 (E13)+

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ODV

K1 (E13)+

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ODV

K1 (E13)+

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

ODV

K1 (E13)+

 

zrušeno

Janůš Dalibor

1.hod

odpadá

MA

S2B

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

TV

ME1A

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

TV

ME1A

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

MA

S1

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

TV

S2A

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

TV

S2A

 

zrušeno

Juráková Iveta

1.hod

odpadá

CJL

ME2

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

AJ

S1 (ja2)

 

zrušeno

 

3.hod

změna

KAJ

S4B (kaj)

(7)

 
 

4.hod

změna

KAJ

S4B (kaj)

(7)

 
 

7.hod

odpadá

AJ

P1 (ja1)

 

zrušeno

Kadlčková Leona

2.hod

odpadá

PES

SC3

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

SPE

SC3

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

POA

SC3

 

zrušeno

Kaisler Petr

0.hod

odpadá

ELKM

ME4 (elm2)

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

ELKM

ME4 (elm2)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ZEL

KE1

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ELN

K3 (ael)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ZEL

KE1

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

ELT

S2B

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

ELN

ME4

 

zrušeno

Kerek Richard

3.hod

odpadá

KM

S3B

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ZPT

ME1B

 

zrušeno

 

5b.hod

změna

TE

KS3 (okna)

(C-S)

 
 

6.hod

změna

RIJ

S4B (met)+

(PC3D)

 
 

7.hod

změna

RIJ

S4B (met)+

(PC3D)

 

Kočicová Dagmar

1.hod

změna

MA

S4B (ja2)+

(5)

 
 

1.hod

odpadá

MA

SC1

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

MA

SC1

 

zrušeno

 

5a.hod

změna

MA

S4A

(4)

 
 

6.hod

odpadá

DEJ

S1

 

zrušeno

Kohoutková Ludmila

1.hod

odpadá

MA

VS2

 

zrušeno

 

2.hod

přesun <<

MA

KS3

(C-S)

z 15.5. 4.hod

 

2.hod

odpadá

MA

VS3 (med)+

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

MA

VS3 (med)+

 

zrušeno

 

5b.hod

odpadá

AJ

K3 (ja1)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

AJ

KE1 (ja1)

 

zrušeno

Kolář Jiří

0.hod

odpadá

ODV

ME3A (ME33)+

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

ODV

ME3A (ME33)+

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ODV

ME3A (ME33)+

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ODV

ME3A (ME33)+

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ODV

ME3A (ME33)+

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

ODV

ME3A (ME33)+

 

zrušeno

Mahdal Antonín

0.hod

odpadá

AUTM

S3B (aut1)

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

AUTM

S3B (aut1)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

AUTM

S3A

 

zrušeno

 

3.hod

změna

AUTM

S4A

(4)

 
 

4.hod

odpadá

ATT

ME2

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

AUTM

S3B (aut2)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

AUTM

S3B (aut2)

 

zrušeno

Machala Viktor

1.hod

odpadá

MA

KE1

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

MA

K3

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

FYZ

K1 (os)

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

MA

ME2

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

MA

S3A

 

zrušeno

Machalíková Hana

2.hod

odpadá

NJ

VS2 (nj)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

CJL

SC2

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

CJL

VS3 (med)+

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

NJ

VS3 (nj)

 

zrušeno

Matěk Petr

1.hod

odpadá

ME

S1

 

zrušeno

Mikulcová Marie

2.hod

odpadá

RJ

VS2 (rj)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

CJL

SC1

 

zrušeno

 

5b.hod

odpadá

CJL

VS2

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

RJ

VS3 (rj)

 

zrušeno

Mikulčíková Kristýna

1.hod

odpadá

AJ

VS3 (ja 2)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

AJ

VS1 (ja2)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

AJ

SC1

 

zrušeno

Navláčil Rostislav

0.hod

odpadá

ODV

KS1 (OK12)

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

ODV

KS1 (OK12)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ODV

KS1 (OK12)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ODV

KS1 (OK12)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ODV

KS1 (OK12)

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

ODV

KS1 (OK12)

 

zrušeno

Nevařil Josef

0.hod

změna

STZ

KE3

(19)

 
 

1.hod

odpadá

CT

ME1B

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ELT

S1

 

zrušeno

 

5b.hod

změna

ESP

KE3

(19)

 
 

6.hod

změna

STZ

KE3

(19)

 
 

7.hod

odpadá

CT

ME1A

 

zrušeno

Nevařilová Ludmila

2.hod

odpadá

ZEL

ME1B

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

ZEL

ME1A

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

ZEL

ME1B

 

zrušeno

Nová Elena

2.hod

odpadá

OBN

ME4

 

zrušeno

 

5b.hod

odpadá

AJ

K3 (ja2)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

AJ

KE1 (ja2)

 

zrušeno

Novosád Petr

4.hod

odpadá

ICT

P1

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

ICT

P1

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

ICT

S2B

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

ICT

S2B

 

zrušeno

Obadalová Soňa

4.hod

odpadá

CJL

VS1

 

zrušeno

 

5b.hod

odpadá

VV

SC2

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

VV

SC2

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

OBN

VS1

 

zrušeno

Ondrůšek Petr

5b.hod

změna

TE

KS3 (ka)

(C-PC)

 

Skopal Lukáš

1.hod

odpadá

AJ

VS3 (ja 1)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

AJ

VS1 (ja1)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

AJ

VS2

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

AJ

VS2

 

zrušeno

Slintáková Dana

0.hod

odpadá

ODV

K2 (OS21)

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

ODV

K2 (OS21)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ODV

K2 (OS21)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ODV

K2 (OS21)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ODV

K2 (OS21)

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

ODV

K2 (OS21)

 

zrušeno

Smetanová Blanka

1.hod

odpadá

AJ

S3A

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

AJ

S1 (ja1)

 

zrušeno

 

5b.hod

odpadá

AJ

ME4 (ja 1)

 

zrušeno

Tesař Petr

0.hod

odpadá

ODV

KS1 (SM13)+

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

ODV

KS1 (SM13)+

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ODV

KS1 (SM13)+

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ODV

KS1 (SM13)+

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ODV

KS1 (SM13)+

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

ODV

KS1 (SM13)+

 

zrušeno

Tylová Mirka

3.hod

odpadá

ZNJ

SC3

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ZNJ

SC3

 

zrušeno

Urbánek Pavel

0.hod

odpadá

ODV

K1 (E12)

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

ODV

K1 (E12)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ODV

K1 (E12)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ODV

K1 (E12)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ODV

K1 (E12)

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

ODV

K1 (E12)

 

zrušeno

Vaculíková Eva

2.hod

odpadá

MEP

K1 (os)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ADS

K3 (os)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

TES

K1 (os)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

TES

K3 (os)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

EKO

KE3

 

zrušeno

Vaňková Zuzana

1.hod

odpadá

AJ

S4B (ja2)+

 

změna hodiny

 

7.hod

odpadá

AJ

P1 (ja2)

 

zrušeno

Vašků Lenka

2.hod

odpadá

OBN

KS3

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

OBN

S2A

 

zrušeno

 

5b.hod

odpadá

OBN

KE1

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

EKO

S3A

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

OBN

S1

 

zrušeno

Vlková Monika

0.hod

odpadá

CJL

S4B (cj1)

 

zrušeno

 

1.hod

změna

CJL

KS3

(C-S)

 
 

2.hod

změna

CJL

S4B

(8)

 
 

3.hod

odpadá

CJL

KE1

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

CJL

K3

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

DEJ

P1

 

zrušeno

Vráblíková Romana

4.hod

odpadá

CJL

ME1A

 

zrušeno

 

5b.hod

odpadá

CJL

ME4 (ja 2)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

DEJ

ME2

 

zrušeno

Weiserová Radomíra

1.hod

odpadá

MA

ME1A

 

zrušeno

 

3.hod

změna

MAS

ME4 (mats)+

(8)

 
 

4.hod

změna

MAS

ME4 (mats)+

(8)

 
 

6.hod

odpadá

MA

ME4

 

zrušeno

 

 

Suplování:   Středa 13.5.2020 (sudý týden)

datum výpisu: 8.5.2020 (8:00)

Změny v rozvrzích učitelů:

Balijová Petra

4.hod

odpadá

TV

VS2

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

TV

VS2

 

zrušeno

Bělohrad Luboš

1.hod

odpadá

TK

S1 (ja1)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

TK

S1 (ja1)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

STE

S2B

 

zrušeno

 

5a.hod

změna

SPS

S4B

(8)

 
 

6.hod

odpadá

SPS

S3A

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

SPS

S3B

 

zrušeno

Bogar Kryštof

1.hod

odpadá

FYZ

S2A

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

FYZ

S2B

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

FYZ

ME1A

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

FYZ

ME2

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

FYZ

S2A

 

zrušeno

Bradáč Svatopluk

0.hod

odpadá

ODV

K1 (E12)

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

ODV

K1 (E12)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ODV

K1 (E12)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ODV

K1 (E12)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ODV

K1 (E12)

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

ODV

K1 (E12)

 

zrušeno

Bublík Miroslav

0.hod

odpadá

AJ

S3B

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

AJ

ME1B (ja1)

 

zrušeno

 

3.hod

změna

AJ

KS3 (ja2)

(C-M)

 
 

4.hod

odpadá

AJ

ME4 (ja 2)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

AJ

ME1B (ja1)

 

zrušeno

Buráňová Alena

1.hod

odpadá

UCE

VS2

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

UCE

P1

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

UCE

P1

 

zrušeno

Doležal Jiří

0.hod

odpadá

ODV

ME3A (ME33)+

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

ODV

ME3A (ME33)+

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ODV

ME3A (ME33)+

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ODV

ME3A (ME33)+

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ODV

ME3A (ME33)+

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

ODV

ME3A (ME33)+

 

zrušeno

Doležal Jan

0.hod

odpadá

ODV

ME3B (ME32)+

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

ODV

ME3B (ME32)+

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ODV

ME3B (ME32)+

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ODV

ME3B (ME32)+

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ODV

ME3B (ME32)+

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

ODV

ME3B (ME32)+

 

zrušeno

Dolina Tomáš

0.hod

odpadá

ODV

KE2 (AE23)

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

ODV

KE2 (AE23)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ODV

KE2 (AE23)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ODV

KE2 (AE23)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ODV

KE2 (AE23)

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

ODV

KE2 (AE23)

 

zrušeno

Dubrava Jaroslav

0.hod

odpadá

ODV

K2 (OK24)+

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

ODV

K2 (OK24)+

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ODV

K2 (OK24)+

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ODV

K2 (OK24)+

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ODV

K2 (OK24)+

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

ODV

K2 (OK24)+

 

zrušeno

Dubravová Lucie

2.hod

odpadá

MA

VS1

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ZPV

SC2

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ZPV

SC2

 

zrušeno

Dulínek Josef

0.hod

odpadá

ODV

KE2 (E22)+

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

ODV

KE2 (E22)+

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ODV

KE2 (E22)+

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ODV

KE2 (E22)+

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ODV

KE2 (E22)+

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

ODV

KE2 (E22)+

 

zrušeno

Dulínková Alena

4.hod

odpadá

CJL

S1

 

zrušeno

 

5a.hod

změna

CJL

S4A

(4)

 

Fojtík Martin

0.hod

odpadá

ODV

ME3B (ME34)+

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

ODV

ME3B (ME34)+

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ODV

ME3B (ME34)+

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ODV

ME3B (ME34)+

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ODV

ME3B (ME34)+

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

ODV

ME3B (ME34)+

 

zrušeno

Hábl Jaroslav

1.hod

změna

TD

KS3

(C-S)

 
 

2.hod

navíc

TD

KS3

(C-S)

 
 

3.hod

odpadá

SPS

S2A

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

SPS

S2B

 

zrušeno

Hečová Dagmara

1.hod

odpadá

EKO

VS1

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

UCE

VS3 (med)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

UCE

VS3 (med)

 

zrušeno

 

5b.hod

odpadá

ZBO

K3 (os)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

ZBO

K3 (os)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

UCE

K3 (os)

 

zrušeno

Hložková Iveta

2.hod

odpadá

PEK

VS2

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

PEK

SC1

 

zrušeno

 

5b.hod

odpadá

PEK

VS3

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

SOZ

SC3

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

PEK

VS3

 

zrušeno

Hozák Jan

2.hod

odpadá

PSY

SC3

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ZPN

VS1

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ZPN

VS1

 

zrušeno

 

5b.hod

odpadá

SPO

SC2

 

zrušeno

Hrdina David

0.hod

odpadá

ODV

K2 (OK23)

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

ODV

K2 (OK23)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ODV

K2 (OK23)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ODV

K2 (OK23)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ODV

K2 (OK23)

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

ODV

K2 (OK23)

 

zrušeno

Hudeček Ondřej

0.hod

odpadá

TVZ

SC2

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

TVZ

SC2

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

TVZ

SC1

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

TVZ

SC1

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

TV

S4A

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

TV

S4A

 

zrušeno

Chamulová Hana

5a.hod

odpadá

CHE

S1

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

ZAE

ME1A

 

zrušeno

Jančařík Ladislav

2.hod

odpadá

MT

KE1

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

TD

ME1A

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

ELKM

ME2 (elm1)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

ELKM

ME2 (elm1)

 

zrušeno

Janíčková Petra

0.hod

přesun >>

STE

S4B

 

na 6.hod

 

1.hod

odpadá

TK

S1 (ja2)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

TK

S1 (ja2)

 

zrušeno

 

4.hod

změna

STE

S4A

(4)

 
 

5b.hod

odpadá

STE

S3A

 

zrušeno

 

6.hod

přesun <<

STE

S4B

(5)

z 0.hod

 

6.hod

odpadá

STE

S1

 

zrušeno

Jantošovič Tomáš

0.hod

odpadá

ODV

K1 (E13)+

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

ODV

K1 (E13)+

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ODV

K1 (E13)+

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ODV

K1 (E13)+

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ODV

K1 (E13)+

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

ODV

K1 (E13)+

 

zrušeno

Janůš Dalibor

0.hod

odpadá

TV

P1

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

TV

P1

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

MA

S1

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

TV

ME1B

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

TV

ME1B

 

zrušeno

Juráková Iveta

1.hod

změna

KAJ

S4A (kja)

(7)

 
 

2.hod

změna

KAJ

S4A (kja)

(7)

 
 

3.hod

odpadá

CJL

ME2

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

AJ

ME1A (ja1)

 

zrušeno

 

5b.hod

odpadá

CJL

S3B

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

AJ

P1 (ja1)

 

zrušeno

Juriga Jakub

1.hod

odpadá

TEC

S3B (cA+B)+

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

TEC

S3B (cA+B)+

 

zrušeno

Kadlčková Leona

2.hod

odpadá

POA

SC2

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

OSV

SC1

 

zrušeno

Kaisler Petr

0.hod

odpadá

ELKM

ME4 (elm1)

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

ELKM

ME4 (elm1)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ELN

ME2

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

ELT

S2B

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

ZEL

KE1

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

ZEL

KE1

 

zrušeno

Kerek Richard

1.hod

odpadá

ICT

K3 (ael)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ICT

K3 (ael)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

OD

KE1

 

zrušeno

 

5b.hod

změna

TE

KS3 (okna)

(C-S)

 
 

6.hod

změna

TE

KS3 (okna)

(C-S)

 
 

7.hod

odpadá

KM

S3A

 

zrušeno

Kočicová Dagmar

1.hod

změna

MA

S4B

(8)

 
 

3.hod

změna

MA

S4A

(4)

 
 

4.hod

odpadá

MA

S3B

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

MA

S3B

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

DEJ

S1

 

zrušeno

Kohoutková Ludmila

0.hod

odpadá

AJ

KE3

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

AJ

KE1 (ja1)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

MA

KS3

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

AJ

K3 (ja1)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

AJ

KE3

 

zrušeno

Kolář Jiří

0.hod

odpadá

ODV

ME3A (ME33)+

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

ODV

ME3A (ME33)+

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ODV

ME3A (ME33)+

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ODV

ME3A (ME33)+

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ODV

ME3A (ME33)+

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

ODV

ME3A (ME33)+

 

zrušeno

Mahdal Antonín

1.hod

odpadá

ATT

ME2

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

AUTM

S3B

 

zrušeno

 

4.hod

změna

AUTM

S4B

(8)

 
 

6.hod

odpadá

AUTM

S4B (aut1)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

AUTM

S4B (aut1)

 

zrušeno

Machala Viktor

0.hod

odpadá

MA

ME2

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

MA

ME1B

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

MA

K3

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

MA

ME2

 

zrušeno

 

5b.hod

odpadá

MA

KE1

 

zrušeno

Machalíková Hana

1.hod

odpadá

CJL

SC3

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

CJL

VS3 (med)+

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

NJ

VS1 (nj)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

NJ

VS3 (nj)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

DEJ

VS1

 

zrušeno

Martinák Josef

2.hod

odpadá

ICT

VS3 (pr)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ICT

VS3 (pr)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

ICT

VS2

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

ICT

VS2

 

zrušeno

Matěk Petr

1.hod

odpadá

DEG

S3B (gA+B)+

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

DEG

S3B (gA+B)+

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ME

S3A

 

zrušeno

Mikulcová Marie

1.hod

odpadá

CJL

SC1

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

RJ

VS1 (rj)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

RJ

VS3 (rj)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

OBN

SC3

 

zrušeno

Mikulčíková Kristýna

1.hod

odpadá

AJ

VS3 (ja 2)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

AJ

VS1 (ja2)

 

zrušeno

Navláčil Rostislav

0.hod

odpadá

ODV

KS1 (OK12)

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

ODV

KS1 (OK12)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ODV

KS1 (OK12)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ODV

KS1 (OK12)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ODV

KS1 (OK12)

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

ODV

KS1 (OK12)

 

zrušeno

Nevařil Josef

1.hod

změna

ESP

KE3

(19)

 
 

2.hod

změna

STZ

KE3

(19)

 
 

3.hod

odpadá

AUM

KE1

 

zrušeno

 

4.hod

změna

ESP

KE3

(19)

 
 

6.hod

odpadá

PTE

ME4

 

zrušeno

Nevařilová Ludmila

0.hod

odpadá

MT

ME1B

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

ZEL

ME1A

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

MT

ME1A

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ZEL

ME1B

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

ZEL

ME1B (ja2)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

ZEL

ME1B (ja1)

 

zrušeno

Nová Elena

1.hod

odpadá

AJ

KE1 (ja2)

 

zrušeno

 

3.hod

změna

AJ

KS3 (ja1)

(C-S)

 
 

4.hod

odpadá

AJ

K3 (ja2)

 

zrušeno

 

5b.hod

odpadá

OBN

ME4

 

zrušeno

Novosád Petr

1.hod

odpadá

ICT

K3 (os)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ICT

K3 (os)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

ICT

ME2 (ja2)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

ICT

ME2 (ja2)

 

zrušeno

Obadalová Soňa

2.hod

odpadá

CJL

S2A

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

CJL

S2A

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

CJL

S2B

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

CJL

S2B

 

zrušeno

Skopal Lukáš

1.hod

odpadá

AJ

VS3 (ja 1)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

AJ

VS2

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

AJ

VS1 (ja1)

 

zrušeno

Slintáková Dana

0.hod

odpadá

ODV

K1 (OS11)+

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

ODV

K1 (OS11)+

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ODV

K1 (OS11)+

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ODV

K1 (OS11)+

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ODV

K1 (OS11)+

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

ODV

K1 (OS11)+

 

zrušeno

Smetanová Blanka

1.hod

odpadá

AJ

S2B

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

AJ

S3A

 

zrušeno

 

5b.hod

odpadá

AJ

S2A

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

AJ

S2A

 

zrušeno

Šmíd Rostislav

2.hod

změna

EKO

S4B

(8)

 
 

4.hod

odpadá

MAN

P1

 

zrušeno

Tesař Petr

0.hod

odpadá

ODV

KS1 (SM13)+

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

ODV

KS1 (SM13)+

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ODV

KS1 (SM13)+

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ODV

KS1 (SM13)+

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ODV

KS1 (SM13)+

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

ODV

KS1 (SM13)+

 

zrušeno

Urbánek Pavel

5b.hod

odpadá

ŘMV

KS3 (KaAe)+

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

ŘMV

KS3 (KaAe)+

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

ŘMV

KS3 (KaAe)+

 

zrušeno

Vaculíková Eva

3.hod

změna

EKO

KE3

(19)

 
 

5b.hod

přesun <<

EKO

KE3

(8)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

EKO

KE3

 

na 5b.hod

 

7.hod

odpadá

EKO

ME4

 

zrušeno

Vaňková Zuzana

1.hod

odpadá

AJ

ME1B (ja2)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

AJ

ME1A (ja2)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

AJ

P1 (ja2)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

AJ

ME1B (ja2)

 

zrušeno

Vašků Lenka

3.hod

odpadá

EKO

SC3

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

EKO

SC3

 

zrušeno

 

5b.hod

odpadá

PRA

SC3

 

zrušeno

Vlková Monika

0.hod

odpadá

CJL

K3

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

CJL

P1 (ja2)+

 

zrušeno

 

3.hod

změna

CJL

S4B

(8)

 
 

4.hod

změna

CJL

KS3

(C-S)

 
 

7.hod

odpadá

DEJ

P1

 

zrušeno

Vráblíková Romana

2.hod

odpadá

CJL

ME4 (ja 2)+

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

CJL

ME4 (ja 1)

 

zrušeno

Weiserová Radomíra

1.hod

změna

MAS

S4A (mas)

(4)

 
 

2.hod

změna

MAS

S4A (mas)

(4)

 
 

3.hod

odpadá

MA

ME4

 

zrušeno

 

5b.hod

odpadá

MA

KE3

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

MA

ME1A

 

zrušeno

 

 

Suplování:   Čtvrtek 14.5.2020 (sudý týden)

datum výpisu: 8.5.2020 (8:00)

Změny v rozvrzích učitelů:

Balijová Petra

4.hod

odpadá

TV

ME3B

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

TV

ME3B

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

AJ

ME2 (ja2)

 

zrušeno

Bělohrad Luboš

0.hod

odpadá

STE

S3B

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

STE

S2A

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

SPS

S3A

 

zrušeno

Bogar Kryštof

0.hod

odpadá

FYZ

KE1

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

FYZ

ME1B

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

FYZ

S2B

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

FYZ

S1

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

ICT

ME1A

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

ICT

ME1A

 

zrušeno

Bradáč Svatopluk

6.hod

odpadá

OD

K3 (ael)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

OD

K3 (ael)

 

zrušeno

Bublík Miroslav

1.hod

změna

AJ

KS3 (ja2)

(C-PC)

 
 

5b.hod

odpadá

AJ

S3B

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

AJ

ME2 (ja1)

 

zrušeno

Buráňová Alena

1.hod

odpadá

VES

VS1

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

VES

VS2

 

zrušeno

 

5b.hod

odpadá

VES

VS2

 

zrušeno

Doležal Jan

0.hod

odpadá

ODV

K1 (E12)

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

ODV

K1 (E12)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ODV

K1 (E12)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ODV

K1 (E12)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ODV

K1 (E12)

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

ODV

K1 (E12)

 

zrušeno

Dolina Tomáš

0.hod

odpadá

ODV

KE2 (AE23)

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

ODV

KE2 (AE23)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ODV

KE2 (AE23)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ODV

KE2 (AE23)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ODV

KE2 (AE23)

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

ODV

KE2 (AE23)

 

zrušeno

Dubrava Jaroslav

0.hod

odpadá

CNCS

S4B (met)+

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

CNCS

S4B (met)+

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

CNC

S4B (cncs)+

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

CNC

S4B (cncs)+

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

CAM

S4B (pkg)+

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

CAM

S4B (pkg)+

 

zrušeno

Dubravová Lucie

2.hod

odpadá

MA

VS1

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

MA

SC3

 

zrušeno

Dulínek Josef

0.hod

odpadá

ODV

KE2 (E22)+

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

ODV

KE2 (E22)+

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ODV

KE2 (E22)+

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ODV

KE2 (E22)+

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ODV

KE2 (E22)+

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

ODV

KE2 (E22)+

 

zrušeno

Dulínková Alena

2.hod

změna

CJL

KE3

(19)

 
 

4.hod

odpadá

CJL

S1

 

zrušeno

Hábl Jaroslav

1.hod

odpadá

ME

S3B

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

SPS

S2A

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

SPS

S2B

 

zrušeno

Hečová Dagmara

0.hod

odpadá

ZBO

K3 (os)

 

zrušeno

 

2.hod

změna

EKO

KS3

(C-S)

 
 

3.hod

odpadá

EKP

P1

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

EKO

KS3

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

ZBO

K3 (os)

 

zrušeno

Hložková Iveta

1.hod

odpadá

PX

SC2

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

PX

SC2

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

PX

SC2

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

PX

SC2

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

PX

SC2

 

zrušeno

 

5b.hod

odpadá

PX

SC2

 

zrušeno

Hozák Jan

2.hod

odpadá

PX

VS3 (pr)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

PX

VS3 (pr)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

PX

VS3 (pr)

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

PX

VS3 (pr)

 

zrušeno

 

5b.hod

odpadá

PX

VS3 (pr)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

PX

VS3 (pr)

 

zrušeno

Hrdina David

0.hod

odpadá

ODV

K2 (OK23)

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

ODV

K2 (OK23)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ODV

K2 (OK23)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ODV

K2 (OK23)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ODV

K2 (OK23)

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

ODV

K2 (OK23)

 

zrušeno

Hudeček Ondřej

0.hod

odpadá

TV

ME2

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

TV

ME2

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

TV

KE1

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

TV

KE1

 

zrušeno

Chamulová Hana

2.hod

odpadá

CHE

ME1B

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ZAE

ME1B

 

zrušeno

 

5b.hod

odpadá

ZAE

KE1

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

ZAE

S1

 

zrušeno

Jančařík Ladislav

0.hod

odpadá

POT

ME3B (pA+B)+

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

POT

ME3B (pA+B)+

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ELKM

ME3B (elm2)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ELKM

ME3B (elm2)

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

ELT

S2A

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

TD

ME1B

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

ELKM

ME3B

 

zrušeno

Janíčková Petra

0.hod

odpadá

KCAD

S4B (pkg)+

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

KCAD

S4B (pkg)+

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

KCAD

S3B (gA+B)+

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

KCAD

S3B (gA+B)+

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

KCV

S4B (pkg)+

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

KCV

S4B (pkg)+

 

zrušeno

Jantošovič Tomáš

0.hod

odpadá

ODV

K1 (E13)+

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

ODV

K1 (E13)+

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ODV

K1 (E13)+

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ODV

K1 (E13)+

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ODV

K1 (E13)+

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

ODV

K1 (E13)+

 

zrušeno

Janůš Dalibor

1.hod

odpadá

MA

S2B

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

TV

S1

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

TV

S1

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

MA

S1

 

zrušeno

Juráková Iveta

2.hod

odpadá

AJ

ME3A (ja1)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

CJL

ME2

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

AJ

ME1A (ja1)

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

AJ

P1 (ja1)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

CJL

S3B

 

zrušeno

Juriga Jakub

0.hod

změna

TEC

S4B (cncs)+

(4)

 
 

1.hod

změna

TEC

S4B (cncs)+

(4)

 
 

2.hod

odpadá

TEC

S3B (cA+B)+

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

TEC

S3B (cA+B)+

 

zrušeno

Kadlčková Leona

3.hod

odpadá

MUZ

SC1

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

MUZ

SC1

 

zrušeno

 

5b.hod

odpadá

SPE

SC3

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

POS

SC3

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

PES

SC3

 

zrušeno

Kaisler Petr

0.hod

odpadá

ELKM

K3 (elm1)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ELN

K3 (ael)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ZEL

KE1

 

zrušeno

 

4.hod

přesun <<

ELN

KE3

(8)

z 5a.hod

 

4.hod

odpadá

ELN

ME2

 

zrušeno

 

5a.hod

přesun >>

ELN

KE3

 

na 4.hod

 

7.hod

odpadá

ELT

S2B

 

zrušeno

Kerek Richard

1.hod

odpadá

KM

S3A

 

zrušeno

 

4.hod

přesun <<

TE

KS3 (okna)

(C-S)

z 5b.hod

 

5b.hod

přesun >>

TE

KS3 (okna)

 

na 4.hod

 

6.hod

odpadá

TE

KS3 (okna)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

TE

KS3 (okna)

 

zrušeno

Kočicová Dagmar

1.hod

odpadá

MA

S2A

 

zrušeno

 

2.hod

změna

MA

S4B (ja2)+

(5)

 
 

3.hod

změna

MA

S4B (ja2)+

(5)

 
 

4.hod

přesun <<

MA

S4B

(5)

z 15.5. 5a.hod

 

4.hod

odpadá

MA

S3B

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

MA

ME3B

 

zrušeno

Kohoutková Ludmila

1.hod

odpadá

MA

VS3 (med)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

MA

VS2

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

AJ

KE1 (ja1)

 

zrušeno

 

5b.hod

odpadá

AJ

K3 (ja1)

 

zrušeno

 

7.hod

přesun >>

AJ

KE3

 

na 15.5. 4.hod

Mahdal Antonín

0.hod

odpadá

RS

ME3B (rA+B)+

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

RS

ME3B (rA+B)+

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

MCHT

S4B (met)+

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

MCHT

S4B (met)+

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

MCHT

S4A (cnc)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

MCHT

S4A (cnc)

 

zrušeno

Machala Viktor

0.hod

odpadá

MA

ME1B

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

MA

P1

 

zrušeno

 

5b.hod

odpadá

MA

S3A

 

zrušeno

Machalíková Hana

1.hod

odpadá

CJL

SC3

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

CJL

VS3 (med)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

CJL

VS3 (med)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

DEJ

VS1

 

zrušeno

 

5b.hod

odpadá

DEJ

SC1

 

zrušeno

Martinák Josef

5b.hod

odpadá

PPG

VS3 (med)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

PPG

VS3 (med)

 

zrušeno

Matěk Petr

1.hod

odpadá

ME

S1

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ME

S2B

 

zrušeno

Mikulcová Marie

1.hod

odpadá

CJL

VS2

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

CJL

SC1

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

OBN

VS2

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

OBN

SC3

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

ETV

VS1

 

zrušeno

Mikulčíková Kristýna

1.hod

odpadá

AJ

SC1

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

AJ

SC3

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

AJ

VS1 (ja2)

 

zrušeno

Navláčil Rostislav

0.hod

odpadá

ODV

K2 (OK24)+

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

ODV

K2 (OK24)+

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ODV

K2 (OK24)+

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ODV

K2 (OK24)+

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ODV

K2 (OK24)+

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

ODV

K2 (OK24)+

 

zrušeno

Nevařil Josef

1.hod

odpadá

ELP

K3 (ael)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

JCP

ME3B (elm1)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

JCP

ME3B (elm1)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ELP

K3 (ael)

 

zrušeno

 

5b.hod

přesun <<

STZ

KE3

(19)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

STZ

KE3

 

na 5b.hod

 

7.hod

odpadá

JCP

ME3A

 

zrušeno

Nevařilová Ludmila

2.hod

odpadá

ZEL

ME2

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ZEL

ME1B

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

ZEL

ME1A

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

ZEL

ME1B

 

zrušeno

Nová Elena

1.hod

změna

AJ

KS3 (ja1)

(C-S)

 
 

4.hod

odpadá

AJ

KE1 (ja2)

 

zrušeno

 

5b.hod

odpadá

AJ

K3 (ja2)

 

zrušeno

Novosád Petr

1.hod

odpadá

ICT

KE1

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ICT

KE1

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ICT

ME3A

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ICT

ME3A

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

ICT

S2A

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

ICT

S2A

 

zrušeno

Obadalová Soňa

4.hod

odpadá

MED

VS3 (med)

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

CJL

VS1

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

OBN

SC1

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

OBN

VS1

 

zrušeno

Ondrůšek Petr

4.hod

přesun <<

TE

KS3 (ka)

(C-PC)

z 5b.hod

 

5b.hod

přesun >>

TE

KS3 (ka)

 

na 4.hod

 

6.hod

odpadá

TE

KS3 (ka)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

TE

KS3 (ka)

 

zrušeno

Skopal Lukáš

3.hod

odpadá

AJ

VS1 (ja1)

 

zrušeno

Slintáková Dana

0.hod

odpadá

ODV

K1 (OS11)+

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

ODV

K1 (OS11)+

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ODV

K1 (OS11)+

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ODV

K1 (OS11)+

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ODV

K1 (OS11)+

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

ODV

K1 (OS11)+

 

zrušeno

Smetanová Blanka

2.hod

odpadá

AJ

ME3A (ja2)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

AJ

S2A

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

AJ

S2B

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

AJ

S2B

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

AJ

S3A

 

zrušeno

Tesař Petr

0.hod

odpadá

ODV

KS1 (SM13)+

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

ODV

KS1 (SM13)+

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ODV

KS1 (SM13)+

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ODV

KS1 (SM13)+

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ODV

KS1 (SM13)+

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

ODV

KS1 (SM13)+

 

zrušeno

Urbánek Pavel

0.hod

odpadá

ODV

KS1 (OK12)

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

ODV

KS1 (OK12)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ODV

KS1 (OK12)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ODV

KS1 (OK12)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ODV

KS1 (OK12)

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

ODV

KS1 (OK12)

 

zrušeno

Vaculíková Eva

1.hod

odpadá

MEP

K3 (os)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ADS

K3 (os)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

EKO

K3

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

TES

K3 (os)

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

EKO

ME2

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

ADS

K3 (os)

 

zrušeno

Vaňková Zuzana

2.hod

odpadá

AJ

S4B (ja2)+

 

změna hodiny

 

3.hod

odpadá

AJ

S4B (ja2)+

 

změna hodiny

 

4.hod

odpadá

AJ

ME1A (ja2)

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

AJ

P1 (ja2)

 

zrušeno

Vašků Lenka

1.hod

odpadá

OBN

KE3

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

OBN

KE3

 

zrušeno

 

5b.hod

odpadá

EKO

ME3A

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

EKO

S3B

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

EKO

S3A

 

zrušeno

Vlková Monika

1.hod

odpadá

CJL

P1 (ja2)+

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

CJL

P1 (ja2)+

 

zrušeno

 

3.hod

změna

CJL

KS3

(C-S)

 
 

5b.hod

odpadá

CJL

ME1B

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

DEJ

P1

 

zrušeno

Vráblíková Romana

3.hod

odpadá

CJL

ME1A

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

CJL

ME3A

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

DEJ

ME2

 

zrušeno

Weiserová Radomíra

1.hod

odpadá

MA

ME1A

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

MA

ME1A

 

zrušeno

 

3.hod

změna

MA

KE3

(19)

 
 

6.hod

odpadá

ZEM

VS2

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

ZEM

VS2

 

zrušeno

 

 

Suplování:   Pátek 15.5.2020 (sudý týden)

datum výpisu: 8.5.2020 (8:00)

Změny v rozvrzích učitelů:

Balijová Petra

1.hod

odpadá

AJ

ME3B (ja1)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

AJ

ME3B (ja1)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

AJ

ME2 (ja2)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

TV

KE3

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

TV

KE3

 

zrušeno

Bělohrad Luboš

0.hod

odpadá

STE

S3B

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

SPS

S3A

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

SPS

S3B

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

STE

S2B

 

zrušeno

 

6.hod

přesun >>

SPS

S4B

 

na 11.5. 2.hod

Bogar Kryštof

2.hod

odpadá

FYZ

ME1A

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

FYZ

ME2

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

FYZ

ME1B

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

FYZ

S2A

 

zrušeno

Bublík Miroslav

2.hod

odpadá

AJ

ME1B (ja1)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

AJ

ME2 (ja1)

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

AJ

S3B

 

zrušeno

Buráňová Alena

0.hod

odpadá

VEF

VS3

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

VES

VS3

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

VES

VS1

 

zrušeno

Doležal Jan

0.hod

odpadá

ODV

K1 (E12)

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

ODV

K1 (E12)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ODV

K1 (E12)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ODV

K1 (E12)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ODV

K1 (E12)

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

ODV

K1 (E12)

 

zrušeno

Dolina Tomáš

0.hod

odpadá

ODV

KE2 (AE23)

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

ODV

KE2 (AE23)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ODV

KE2 (AE23)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ODV

KE2 (AE23)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ODV

KE2 (AE23)

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

ODV

KE2 (AE23)

 

zrušeno

Dubrava Jaroslav

0.hod

odpadá

CNCS

S4B (met)+

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

CNCS

S4B (met)+

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

CAM

S4B (pkg)+

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

CAM

S4B (pkg)+

 

zrušeno

Dubravová Lucie

2.hod

odpadá

MA

SC2

 

zrušeno

Dulínek Josef

0.hod

odpadá

ODV

KE2 (E22)+

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

ODV

KE2 (E22)+

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ODV

KE2 (E22)+

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ODV

KE2 (E22)+

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ODV

KE2 (E22)+

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

ODV

KE2 (E22)+

 

zrušeno

Dulínková Alena

1.hod

změna

CJL

KE3

(19)

 
 

2.hod

změna

CJL

S4A

(4)

 
 

4.hod

odpadá

CJL

ME3B

 

zrušeno

Hábl Jaroslav

1.hod

odpadá

SPS

S2A

 

zrušeno

 

2.hod

přesun <<

TD

KS3

(C-S)

z 11.5. 0.hod

 

2.hod

odpadá

ME

S3B

 

zrušeno

Hečová Dagmara

1.hod

odpadá

EKO

VS2

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

EKO

VS2

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

UCE

VS3 (pr)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

UCE

VS3 (pr)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

EKO

VS1

 

zrušeno

Hložková Iveta

1.hod

odpadá

PEK

VS3

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

PEK

SC2

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

PEK

VS1

 

zrušeno

 

5b.hod

odpadá

PEK

VS2

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

SOZ

SC3

 

zrušeno

Hozák Jan

1.hod

odpadá

ZPN

VS1

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

SPO

SC1

 

zrušeno

 

5b.hod

odpadá

PSY

SC3

 

zrušeno

Hrdina David

0.hod

odpadá

ODV

K2 (OK23)

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

ODV

K2 (OK23)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ODV

K2 (OK23)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ODV

K2 (OK23)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ODV

K2 (OK23)

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

ODV

K2 (OK23)

 

zrušeno

Hudeček Ondřej

0.hod

odpadá

TV

KS3

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

TV

KS3

 

zrušeno

 

5b.hod

odpadá

TV

ME3A

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

TV

ME3A

 

zrušeno

Chamulová Hana

0.hod

odpadá

CHE

ME1A

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

ZAE

ME1B

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ZPV

SC1

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

ZPV

SC1

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

SOM

SC1

 

zrušeno

Jančařík Ladislav

1.hod

odpadá

ELKM

ME2

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

MT

KE1

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

PRG

ME3A (pt)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

PRG

ME3A (pt)

 

zrušeno

 

5b.hod

odpadá

ELT

S2A

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

TD

ME1A

 

zrušeno

Janíčková Petra

2.hod

odpadá

STE

S1

 

zrušeno

 

5b.hod

odpadá

STE

S3A

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

STE

S1

 

zrušeno

Jantošovič Tomáš

0.hod

odpadá

ODV

K1 (E13)+

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

ODV

K1 (E13)+

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ODV

K1 (E13)+

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ODV

K1 (E13)+

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ODV

K1 (E13)+

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

ODV

K1 (E13)+

 

zrušeno

Janůš Dalibor

1.hod

odpadá

MA

S1

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

TV

S2B

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

TV

S2B

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

MA

S2B

 

zrušeno

Juráková Iveta

1.hod

odpadá

CJL

S3B

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

CJL

ME2

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

AJ

ME1A (ja1)

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

AJ

S1 (ja2)

 

zrušeno

Kadlčková Leona

1.hod

odpadá

POA

SC3

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

SPE

SC3

 

zrušeno

 

5b.hod

odpadá

PSY

SC2

 

zrušeno

Kaisler Petr

0.hod

odpadá

ELKM

KE3 (elm2)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ELKM

K3 (ael)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ZEL

KE1

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ZEL

KE1

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

ELKM

K3 (elm2)

 

zrušeno

Kerek Richard

2.hod

změna

KM

S4B

(8)

 
 

3.hod

odpadá

ICT

S1 (ja1)

 

zrušeno

 

4.hod

přesun <<

TE

KS3 (okna)

(C-S)

z 5b.hod

 

4.hod

odpadá

ICT

S1 (ja1)

 

zrušeno

 

5b.hod

přesun >>

TE

KS3 (okna)

 

na 4.hod

 

6.hod

odpadá

KM

S3A

 

zrušeno

Kočicová Dagmar

1.hod

odpadá

MA

SC1

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

MA

S2A

 

zrušeno

 

5a.hod

přesun >>

MA

S4B

 

na 14.5. 4.hod

 

6.hod

odpadá

MA

ME3B

 

zrušeno

Kohoutková Ludmila

3.hod

změna

MA

KS3

(C-S)

 
 

4.hod

přesun <<

AJ

KE3

(19)

z 14.5. 7.hod

 

4.hod

přesun >>

MA

KS3

 

na 12.5. 2.hod

Machala Viktor

1.hod

odpadá

MA

K3

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

MA

P1

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

MA

P1

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

MA

ME1B

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

MA

ME2

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

MA

KE1

 

zrušeno

Machalíková Hana

1.hod

odpadá

CJL

SC2

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

NJ

VS1 (nj)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

CJL

SC3

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

DEJ

VS2

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

DEJ

SC2

 

zrušeno

Martinák Josef

3.hod

odpadá

ICT

VS3 (med)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ICT

VS3 (med)

 

zrušeno

Matěk Petr

1.hod

odpadá

ME

S3A

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ME

S2A

 

zrušeno

Mikulcová Marie

2.hod

odpadá

RJ

VS1 (rj)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

CJL

VS2

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

OBN

VS2

 

zrušeno

Mikulčíková Kristýna

2.hod

odpadá

AJ

SC1

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

AJ

VS1 (ja2)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

AJ

SC3

 

zrušeno

 

5b.hod

odpadá

AJ

VS3 (ja 2)

 

zrušeno

Navláčil Rostislav

0.hod

odpadá

ODV

K2 (OK24)+

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

ODV

K2 (OK24)+

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ODV

K2 (OK24)+

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ODV

K2 (OK24)+

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ODV

K2 (OK24)+

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

ODV

K2 (OK24)+

 

zrušeno

Nevařil Josef

0.hod

odpadá

CT

ME2

 

zrušeno

 

2.hod

změna

STZ

KE3

(19)

 
 

3.hod

odpadá

JCP

ME3A (robc)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

JCP

ME3A (robc)

 

zrušeno

Nevařilová Ludmila

0.hod

odpadá

ELN

ME3A

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

ZEL

ME1A

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ZEL

ME1B

 

zrušeno

 

5b.hod

odpadá

ELN

ME3B

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

ZEL

ME1B

 

zrušeno

Novosád Petr

0.hod

odpadá

GRD

S4B (pkg)+

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

GRD

S4B (pkg)+

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ICT

S1 (ja2)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ICT

S1 (ja2)

 

zrušeno

Obadalová Soňa

1.hod

odpadá

CJL

S2B

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

CJL

S3A

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

OBN

VS3

 

zrušeno

Ondrůšek Petr

4.hod

přesun <<

TE

KS3 (ka)

(C-PC)

z 5b.hod

 

5b.hod

přesun >>

TE

KS3 (ka)

 

na 4.hod

Skopal Lukáš

3.hod

odpadá

AJ

VS1 (ja1)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

AJ

SC2

 

zrušeno

 

5b.hod

odpadá

AJ

VS3 (ja 1)

 

zrušeno

Slintáková Dana

0.hod

odpadá

ODV

K1 (OS11)+

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

ODV

K1 (OS11)+

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ODV

K1 (OS11)+

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ODV

K1 (OS11)+

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ODV

K1 (OS11)+

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

ODV

K1 (OS11)+

 

zrušeno

Smetanová Blanka

1.hod

odpadá

AJ

ME3B (ja2)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

AJ

ME3B (ja2)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

AJ

S2A

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

AJ

S3A

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

AJ

S1 (ja1)

 

zrušeno

Tesař Petr

0.hod

odpadá

ODV

KS1 (SM13)+

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

ODV

KS1 (SM13)+

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ODV

KS1 (SM13)+

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ODV

KS1 (SM13)+

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ODV

KS1 (SM13)+

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

ODV

KS1 (SM13)+

 

zrušeno

Urbánek Pavel

0.hod

odpadá

ODV

KS1 (OK12)

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

ODV

KS1 (OK12)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ODV

KS1 (OK12)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ODV

KS1 (OK12)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ODV

KS1 (OK12)

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

ODV

KS1 (OK12)

 

zrušeno

Vaculíková Eva

0.hod

odpadá

EKO

K3

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

TES

K3 (os)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

EKO

K3

 

zrušeno

 

5b.hod

odpadá

PEK

P1

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

PEK

P1

 

zrušeno

Vaňková Zuzana

2.hod

odpadá

AJ

ME1B (ja2)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

AJ

ME1A (ja2)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

AJ

P1 (ja2)

 

zrušeno

Vašků Lenka

0.hod

odpadá

OBN

KE1

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

OBN

KS3

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

EKO

ME3B

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

EKO

S3B

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

OBN

K3

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

OBN

S2B

 

zrušeno

Vlková Monika

1.hod

odpadá

CJL

KE1

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

CJL

K3

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

CJL

P1 (ja1)

 

zrušeno

 

5b.hod

odpadá

CJL

KE1

 

zrušeno

 

6.hod

přesun >>

CJL

KS3

 

na 11.5. 3.hod

Vráblíková Romana

2.hod

odpadá

CJL

ME3A

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

CJL

ME1A

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

DEJ

ME2

 

zrušeno

Weiserová Radomíra

1.hod

odpadá

MA

ME3A

 

zrušeno

 

3.hod

změna

MA

KE3

(19)

 
 

5a.hod

odpadá

MA

ME1A

 

zrušeno

 

Zpracováno v systému Bakaláři