Suplování:   Pondělí 10.6.2019 (sudý týden)

MZ+ZZ; datum výpisu: 14.6.2019 (14:18)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

S1A

výl

výl

výl

výl

výl

výl

výl

výl

výl

výl

S2A

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

S3A

výl

výl

výl

výl

výl

výl

výl

výl

výl

 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

Balijová Petra

-

DUB

DUB

-

KOH

-

..

-

-

 

Dulínková Alena

-

..

HEC

..

-

-

-

-

-

 

Hudeček Ondřej

..

..

-

-

..

..

-

..

..

-

Janíčková Petra

-

..

..

-

-

..

-

..

..

 

Janůš Dalibor

-

..

..

..

..

..

-

..

..

-

Kadlčková Leona

-

SKO

-

HOZ

MIK

..

-

-

-

 

Machala Viktor

-

..

..

..

HEC

-

..

SMR

-

-

Matěk Petr

-

<>

..

..

-

-

-

-

-

 

Obadalová Soňa

-

..

KOH

SMR

-

-

..

-

-

-

Smetanová Blanka

-

..

..

..

..

..

-

..

-

-

Weiserová Radomíra

       

VAS

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Bělohrad Luboš

1.hod

výměna <<

STE

S1B

(3)

z 11.6. 2.hod

 

1.hod

odpadá

SPS

S3A

 

výlet

 

2.hod

přesun <<

STE

S3B

(5)

z 11.6. 0.hod

 

3.hod

odpadá

SPS

S4 (ict1)

 

maturity

Bradáč Svatopluk

6.hod

odpadá

OD

KE3 (Ael)

 

Závěrečné zkoušky

 

7.hod

odpadá

OD

KE3 (Ael)

 

Závěrečné zkoušky

Bublík Miroslav

2.hod

přesun >>

AJ

S2B

 

na 3.hod

 

3.hod

přesun <<

AJ

S2B

(9)

z 2.hod

 

6.hod

odpadá

AJ

OK3 (ja2)

 

Závěrečné zkoušky

Buráňová Alena

1.hod

odpadá

UCE

OA4

 

maturity

 

6.hod

přesun <<

EKO

S3B

(5)

z 7.hod

 

6.hod

odpadá

EKO

S3A

 

výlet

 

7.hod

přesun >>

EKO

S3B

 

na 6.hod

Dubravová Lucie

1.hod

supl. (BAP)

TV

VS1

(411)

 
 

2.hod

supl. (BAP)

TV

VS1

(411)

 
 

2.hod

odpadá

MA

OA4

 

maturity

Hábl Jaroslav

2.hod

odpadá

TE

KS3 (sm)

 

Závěrečné zkoušky

 

3.hod

odpadá

SPS

S2A

 

exkurze

 

4.hod

odpadá

TD

KS3 (NaSm)

 

Závěrečné zkoušky

Hečová Dagmara

0.hod

odpadá

ZBO

KS3 (Os)

 

Závěrečné zkoušky

 

2.hod

supl. (DUL)

CJL

K1

(19)

 
 

2.hod

odpadá

UCE

KS3 (Os)

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

supl. (MACH)

CHE

K1

(19)

 
 

4.hod

odpadá

ZBO

KS3 (Os)

 

Závěrečné zkoušky

 

6.hod

odpadá

UCE

P2

 

maturity

Hložková Iveta

5b.hod

odpadá

PEK

OA4

 

maturity

 

6.hod

odpadá

SOZ

SC4

 

maturity

Hozák Jan

3.hod

supl. (KAD)

SPE

SC2

(306)

 
 

7.hod

odpadá

PRA

SC4

 

maturity

Chamulová Hana

4.hod

odpadá

ZAE

S1A

 

výlet

 

6.hod

odpadá

CHE

S1A

 

výlet

Jančařík Ladislav

0.hod

odpadá

ELKM

KE3 (elm2)

 

Závěrečné zkoušky

 

3.hod

odpadá

ELKM

ME4B

 

maturity

 

6.hod

odpadá

PRG

ME4B (pt_B)

 

maturity

 

7.hod

odpadá

PRG

ME4B (pt_B)

 

maturity

Juráková Iveta

1.hod

odpadá

KAJ

ME4B (kja)

 

maturity

 

2.hod

odpadá

KAJ

ME4B (kja)

 

maturity

 

3.hod

odpadá

CJL

OK3

 

Závěrečné zkoušky

 

5b.hod

odpadá

CJL

KS3

 

Závěrečné zkoušky

Kaisler Petr

2.hod

odpadá

ELN

KE3

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

ELT

S2A

 

exkurze

 

7.hod

odpadá

ELT

S1A

 

výlet

Kerek Richard

2.hod

odpadá

TE

KS3 (Na)

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

ICT

OK3

 

Závěrečné zkoušky

 

5a.hod

odpadá

ICT

OK3

 

Závěrečné zkoušky

Kočicová Dagmar

1.hod

přesun >>

MA

S2B

 

na 2.hod

 

2.hod

přesun <<

MA

S2B

(9)

z 1.hod

 

2.hod

odpadá

MA

S1A

 

výlet

 

4.hod

odpadá

MA

S3A

 

výlet

Kohoutková Ludmila

1.hod

odpadá

MA

KE3

 

Závěrečné zkoušky

 

2.hod

supl. (OBA)

CJL

S1B

(3)

 
 

3.hod

odpadá

AJ

KS3

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

supl. (BAP)

AJ

ME1 (ja2)

(22)

 
 

5b.hod

odpadá

AJ

KE3

 

Závěrečné zkoušky

Mahdal Antonín

0.hod

přesun >>

ATT

ME2B

 

na 5b.hod

 

5b.hod

přesun <<

ATT

ME2B

(24)

z 0.hod

 

6.hod

odpadá

AUTM

S4

 

maturity

 

7.hod

odpadá

AUTM

S3A

 

výlet

Martinák Josef

3.hod

odpadá

ICT

SC4

 

maturity

 

4.hod

odpadá

ICT

SC4

 

maturity

Mikulcová Marie

2.hod

odpadá

CJL

SC4

 

maturity

 

4.hod

supl. (KAD)

POA

SC3

(304)

 

Mikulčíková Kristýna

1.hod

odpadá

AJ

SC4 (ja2)

 

maturity

 

4.hod

přesun <<

AJ

VS2 (ja 2)

(310)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

AJ

VS2 (ja 2)

 

na 4.hod

Nevařil Josef

3.hod

odpadá

PTE

ME4A

 

maturity

 

4.hod

odpadá

ESP

KE3 (El)+

 

Závěrečné zkoušky

 

6.hod

odpadá

STZ

KE3 (El)

 

Závěrečné zkoušky

 

7.hod

odpadá

STZ

KE3 (El)

 

Závěrečné zkoušky

Nová Elena

4.hod

odpadá

OBN

ME4B

 

maturity

 

6.hod

odpadá

AJ

OK3 (ja1)

 

Závěrečné zkoušky

Novosád Petr

4.hod

přesun <<

ICT

S2B

(PC3D)

z 6.hod

 

4.hod

odpadá

ICT

P2

 

maturity

 

5a.hod

přesun <<

ICT

S2B

(PC3D)

z 7.hod

 

5a.hod

odpadá

ICT

P2

 

maturity

 

6.hod

přesun >>

ICT

S2B

 

na 4.hod

 

7.hod

přesun >>

ICT

S2B

 

na 5a.hod

Skopal Lukáš

1.hod

supl. (KAD)

SPE

SC3

(304)

 
 

1.hod

odpadá

AJ

SC4 (ja1)

 

maturity

 

3.hod

odpadá

AJ

OA4

 

maturity

 

4.hod

přesun <<

AJ

VS2 (ja 1)

(407)

z 6.hod

 

4.hod

odpadá

AJ

OA4

 

maturity

 

6.hod

přesun >>

AJ

VS2 (ja 1)

 

na 4.hod

Šmíd Rostislav

1.hod

navíc

OBN

S3B

(5)

 
 

3.hod

supl. (OBA)

CJL

S1B

(3)

 
 

6.hod

supl. (MACH)

MA

K1

(19)

 

Vaculíková Eva

2.hod

odpadá

EKO

OK3

 

Závěrečné zkoušky

Vašků Lenka

1.hod

odpadá

EKO

KS3

 

Závěrečné zkoušky

 

2.hod

odpadá

PRA

P2

 

maturity

 

3.hod

odpadá

EKO

KE3

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

supl. (WEI)

MA

ME2A

(13)

 
 

4.hod

odpadá

EKO

ME4A

 

maturity

Vlková Monika

1.hod

přesun >>

CJL

S3B

 

na 3.hod

 

2.hod

odpadá

CJL

ME4A

 

maturity

 

3.hod

přesun <<

CJL

S3B

(5)

z 1.hod

 

4.hod

odpadá

CJL

S4 (ict1)

 

maturity

 

5b.hod

odpadá

CJL

S4 (ict2)

 

maturity

Weiserová Radomíra

1.hod

odpadá

MA

ME4A

 

maturity

 

3.hod

odpadá

MA

S4 (ict2)

 

maturity

 

5b.hod

odpadá

MA

S4 (ict1)

 

maturity

 

 

Suplování:   Úterý 11.6.2019 (sudý týden)

MZ+ZZ; datum výpisu: 14.6.2019 (14:18)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

S2A

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

Dulínková Alena

 

..

               

Hudeček Ondřej

-

-

..

..

-

-

-

MAT

MAT

-

Janůš Dalibor

-

KOH

..

-

..

..

-

-

-

-

Machala Viktor

-

-

KOH

VAC

-

-

..

..

..

-

Nová Elena

             

..

..

 

Obadalová Soňa

-

..

-

..

-

-

-

DUB

DUB

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Balijová Petra

3.hod

odpadá

AJ

P2

 

maturity

 

4.hod

odpadá

AJ

P2

 

maturity

 

5b.hod

odpadá

AJ

ME4A

 

maturity

Bělohrad Luboš

0.hod

přesun >>

STE

S3B

 

na 10.6. 2.hod

 

2.hod

výměna >>

STE

S1B

 

na 10.6. 1.hod

 

5b.hod

odpadá

SPS

S4

 

maturity

Bublík Miroslav

2.hod

přesun <<

AJ

S3A

(8)

z 5a.hod

 

5a.hod

přesun >>

AJ

S3A

 

na 2.hod

 

6.hod

odpadá

KAJ

P2 (kja)+

 

maturity

 

7.hod

odpadá

KAJ

P2 (kja)+

 

maturity

Buráňová Alena

5b.hod

odpadá

UCE

OA4

 

maturity

 

7.hod

odpadá

MAR

OA4

 

maturity

Dubrava Jaroslav

6.hod

odpadá

CAM

S4 (pkg)

 

maturity

 

7.hod

odpadá

CAM

S4 (pkg)

 

maturity

Dubravová Lucie

2.hod

odpadá

MA

OA4

 

maturity

 

6.hod

supl. (OBA)

VV

SC2

(306)

 
 

7.hod

supl. (OBA)

VV

SC2

(306)

 

Hábl Jaroslav

4.hod

odpadá

TD

OK3

 

Závěrečné zkoušky

 

5a.hod

přesun <<

ME

S3A

(8)

z 7.hod

 

5b.hod

odpadá

TE

KS3 (sm)

 

Závěrečné zkoušky

 

7.hod

přesun >>

ME

S3A

 

na 5a.hod

Hečová Dagmara

2.hod

výměna <<

UCE

VS2

(407)

z 3.hod

 

3.hod

výměna >>

UCE

VS2

 

na 2.hod

 

4.hod

odpadá

UPO

OA4

 

maturity

 

6.hod

odpadá

EKO

OA4

 

maturity

 

7.hod

odpadá

EKO

SC4

 

maturity

Hložková Iveta

3.hod

odpadá

SOZ

SC4

 

maturity

Hozák Jan

2.hod

odpadá

PRA

SC4

 

maturity

 

6.hod

odpadá

PSY

SC4

 

maturity

Jančařík Ladislav

0.hod

odpadá

ELKM

ME4A (elm1)

 

maturity

 

1.hod

odpadá

ELKM

ME4A (elm1)

 

maturity

Janíčková Petra

2.hod

odpadá

STE

S4 (ict2)

 

maturity

 

4.hod

přesun <<

TK

S1A

(2)

z 7.hod

 

5a.hod

přesun <<

TK

S1A

(2)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

TK

S1A

 

na 5a.hod

 

7.hod

přesun >>

TK

S1A

 

na 4.hod

Juráková Iveta

1.hod

odpadá

CJL

ME4B

 

maturity

 

2.hod

výměna >>

AJ

ME2A

 

na 5a.hod

 

3.hod

odpadá

CJL

OK3

 

Závěrečné zkoušky

 

5a.hod

výměna <<

AJ

ME2A

(13)

z 2.hod

 

5a.hod

odpadá

OBN

OK3

 

Závěrečné zkoušky

 

6.hod

odpadá

AJ

ME4B

 

maturity

Kaisler Petr

5b.hod

odpadá

ELN

KE3

 

Závěrečné zkoušky

Kerek Richard

3.hod

odpadá

KM

S4

 

maturity

 

5b.hod

odpadá

TE

KS3 (Na)

 

Závěrečné zkoušky

 

6.hod

odpadá

TE

KS3 (Na)

 

Závěrečné zkoušky

Kočicová Dagmar

1.hod

výměna <<

MA

SC3

(304)

z 2.hod

 

1.hod

odpadá

MA

SC4

 

maturity

 

2.hod

výměna >>

MA

SC3

 

na 1.hod

 

3.hod

přesun <<

MA

S3A

(8)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

MA

S3A

 

na 3.hod

Kohoutková Ludmila

1.hod

supl. (JAN)

MA

S1B

(3)

 
 

1.hod

odpadá

MA

KS3

 

Závěrečné zkoušky

 

2.hod

supl. (MACH)

MA

ME1

(4)

 
 

2.hod

odpadá

AJ

KS3

 

Závěrečné zkoušky

 

3.hod

odpadá

MA

KE3

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

AJ

KE3

 

Závěrečné zkoušky

Mahdal Antonín

1.hod

přesun >>

AUTM

S3A (aut2)

 

na 6.hod

 

6.hod

přesun <<

AUTM

S3A (aut2)

(C-A)

z 1.hod

 

6.hod

odpadá

MCHT

S4 (cnc)

 

maturity

 

7.hod

odpadá

MCHT

S4 (cnc)

 

maturity

Matěk Petr

2.hod

výměna <<

ME

S1B

(3)

z 10.6. 1.hod

 

6.hod

supl. (HUD)

TV

ME2A

(Tv1)

 
 

7.hod

supl. (HUD)

TV

ME2A

(Tv1)

 

Mikulčíková Kristýna

1.hod

výměna >>

AJ

SC3 (ja2)

 

na 2.hod

 

2.hod

výměna <<

AJ

SC3 (ja2)

(204)

z 1.hod

 

2.hod

výměna >>

AJ

VS2 (ja 2)

 

na 3.hod

 

3.hod

výměna <<

AJ

VS2 (ja 2)

(407)

z 2.hod

 

4.hod

odpadá

AJ

SC4 (ja2)

 

maturity

 

5a.hod

odpadá

AJ

SC4 (ja2)

 

maturity

Nevařil Josef

0.hod

odpadá

STZ

KE3 (El)

 

Závěrečné zkoušky

 

2.hod

odpadá

ESP

KE3 (El)+

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

PTE

ME4B

 

maturity

Nevařilová Ludmila

2.hod

odpadá

ELN

ME4A

 

maturity

 

5b.hod

odpadá

ELN

ME4B

 

maturity

Nová Elena

3.hod

odpadá

OBN

ME4B

 

maturity

Ondra Pavel

0.hod

odpadá

TE

OK3

 

Závěrečné zkoušky

 

1.hod

odpadá

TE

OK3

 

Závěrečné zkoušky

Skopal Lukáš

1.hod

výměna >>

AJ

SC3 (ja1)

 

na 2.hod

 

2.hod

výměna <<

AJ

SC3 (ja1)

(304)

z 1.hod

 

2.hod

výměna >>

AJ

VS2 (ja 1)

 

na 3.hod

 

3.hod

výměna <<

AJ

VS2 (ja 1)

(307)

z 2.hod

 

4.hod

odpadá

AJ

SC4 (ja1)

 

maturity

 

5a.hod

odpadá

AJ

SC4 (ja1)

 

maturity

Smetanová Blanka

0.hod

přesun >>

AJ

S1B

 

na 14.6. 1.hod

 

4.hod

odpadá

AJ

S4 (ict1)

 

maturity

Šmíd Rostislav

1.hod

navíc

OBN

S3A

(8)

 

Urbánek Pavel

6.hod

odpadá

MCV

S4 (met)

 

maturity

 

7.hod

odpadá

MCV

S4 (met)

 

maturity

Vaculíková Eva

0.hod

odpadá

PEK

P2

 

maturity

 

1.hod

odpadá

PEK

P2

 

maturity

 

3.hod

supl. (MACH)

CHE

K1

(19)

 
 

5b.hod

odpadá

ADS

KS3 (Os)

 

Závěrečné zkoušky

 

6.hod

odpadá

TES

KS3 (Os)

 

Závěrečné zkoušky

 

7.hod

odpadá

MEP

KS3 (Os)

 

Závěrečné zkoušky

Vašků Lenka

1.hod

odpadá

OBN

KE3

 

Závěrečné zkoušky

 

2.hod

odpadá

EKO

ME4B

 

maturity

 

3.hod

odpadá

OBN

KS3

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

EKO

KS3

 

Závěrečné zkoušky

 

6.hod

navíc

ZBO

K1 (os)

(19)

 
 

7.hod

odpadá

ZBO

K1 (os)

 

zrušeno

Vlková Monika

1.hod

odpadá

CJL

S4 (ict2)

 

maturity

 

2.hod

odpadá

CJL

S4 (ict1)

 

maturity

 

3.hod

odpadá

CJL

ME4A

 

maturity

 

4.hod

odpadá

CJL

ME4A

 

maturity

Vráblíková Romana

2.hod

výměna <<

CJL

ME2A

(13)

z 5a.hod

 

2.hod

odpadá

CJL

P2

 

maturity

 

5a.hod

výměna >>

CJL

ME2A

 

na 2.hod

 

6.hod

odpadá

CJL

KE3

 

Závěrečné zkoušky

Weiserová Radomíra

1.hod

odpadá

MA

S4 (ict1)

 

maturity

 

4.hod

odpadá

MA

S4 (ict2)

 

maturity

 

 

Suplování:   Středa 12.6.2019 (sudý týden)

MZ+ZZ; datum výpisu: 14.6.2019 (14:18)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

S2A

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

S2B

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ME2A

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

 

ME2B

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

Balijová Petra

-

..

..

-

..

..

-

..

-

-

Dulínková Alena

-

..

-

-

VLK

WEI

-

     

Hudeček Ondřej

-

-

-

-

..

..

-

..

..

-

Jančařík Ladislav

..

..

-

..

-

-

-

..

-

 

Janůš Dalibor

..

..

..

..

-

-

..

..

..

-

Juriga Jakub

-

HAB

HAB

-

-

-

-

-

-

-

Machala Viktor

-

..

-

-

KOH

-

..

-

-

-

Obadalová Soňa

-

-

-

HEC

HEC

-

..

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Bogar Kryštof

0.hod

odpadá

FYZ

ME2A

 

exkurze

Bublík Miroslav

4.hod

odpadá

AJ

OK3 (ja2)

 

Závěrečné zkoušky

Dubrava Jaroslav

0.hod

odpadá

PX

S2A (S22)+

 

exkurze

 

1.hod

odpadá

PX

S2A (S22)+

 

exkurze

 

2.hod

odpadá

PX

S2A (S22)+

 

exkurze

 

3.hod

odpadá

PX

S2A (S22)+

 

exkurze

 

4.hod

odpadá

PX

S2A (S22)+

 

exkurze

 

5a.hod

odpadá

PX

S2A (S22)+

 

exkurze

Dubravová Lucie

1.hod

odpadá

MA

OA4

 

maturity

Hábl Jaroslav

1.hod

supl. (JUG)

TEC

S3B (cncs)+

(2)

 
 

2.hod

supl. (JUG)

TEC

S3B (cncs)+

(2)

 
 

3.hod

odpadá

TE

KS3 (sm)

 

Závěrečné zkoušky

Hečová Dagmara

0.hod

odpadá

ZBO

KS3 (Os)

 

Závěrečné zkoušky

 

2.hod

odpadá

UCE

P2

 

maturity

 

3.hod

supl. (OBA)

CJL

SC3

(304)

 
 

3.hod

odpadá

UCE

KS3 (Os)

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

supl. (OBA)

CJL

SC3

(304)

 
 

6.hod

odpadá

ZBO

KS3 (Os)

 

Závěrečné zkoušky

Hložková Iveta

7.hod

odpadá

PEK

OA4

 

maturity

Hozák Jan

3.hod

odpadá

PES

SC4

 

maturity

Janíčková Petra

4.hod

odpadá

STE

S4

 

maturity

Juráková Iveta

2.hod

odpadá

CJL

KS3

 

Závěrečné zkoušky

 

3.hod

odpadá

CJL

ME4B

 

maturity

 

4.hod

odpadá

AJ

ME2A

 

exkurze

Kadlčková Leona

1.hod

přesun <<

DV

SC3

(304)

z 13.6. 6.hod

 

1.hod

odpadá

VVČ

SC4

 

maturity

 

2.hod

přesun <<

DV

SC3

(304)

z 13.6. 7.hod

Kerek Richard

3.hod

odpadá

TE

KS3 (Na)

 

Závěrečné zkoušky

 

6.hod

odpadá

RIJ

S4 (met)

 

maturity

 

7.hod

odpadá

RIJ

S4 (met)

 

maturity

Kočicová Dagmar

3.hod

odpadá

MA

ME2B

 

exkurze

Kohoutková Ludmila

1.hod

odpadá

MA

KS3

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

supl. (MACH)

MA

ME1

(4)

 
 

4.hod

odpadá

AJ

KS3

 

Závěrečné zkoušky

 

5b.hod

odpadá

MA

KE3

 

Závěrečné zkoušky

Mahdal Antonín

3.hod

odpadá

ATT

ME2A

 

exkurze

Machalíková Hana

6.hod

odpadá

NJ

SC4 (JN)+

 

maturity

Martinák Josef

3.hod

odpadá

PPG

OA4

 

maturity

 

4.hod

odpadá

PPG

OA4

 

maturity

Matěk Petr

3.hod

přesun >>

ME

S1A

 

na 13.6. 2.hod

Mikulcová Marie

2.hod

odpadá

CJL

SC4

 

maturity

 

6.hod

odpadá

RJ

OA4 (JR)

 

maturity

Nevařil Josef

0.hod

odpadá

ESP

KE3 (El)

 

Závěrečné zkoušky

 

2.hod

odpadá

PTE

ME4B

 

maturity

 

5b.hod

odpadá

PTE

ME4A

 

maturity

 

6.hod

odpadá

CT

ME2B

 

exkurze

Nevařilová Ludmila

2.hod

odpadá

ELN

ME2B

 

exkurze

 

3.hod

odpadá

ELN

ME4A

 

maturity

 

4.hod

odpadá

ELN

ME4B

 

maturity

 

5a.hod

odpadá

ELN

ME2A

 

exkurze

Nová Elena

4.hod

odpadá

AJ

OK3 (ja1)

 

Závěrečné zkoušky

 

6.hod

odpadá

OBN

ME4A

 

maturity

Novosád Petr

1.hod

přesun >>

ICT

S1A

 

na 3.hod

 

3.hod

přesun <<

ICT

S1A

(C-PC)

z 1.hod

Ondra Pavel

0.hod

odpadá

TE

OK3

 

Závěrečné zkoušky

 

1.hod

odpadá

TE

OK3

 

Závěrečné zkoušky

Ondrůšek Petr

0.hod

odpadá

PX

S2B (S24)+

 

exkurze

 

1.hod

odpadá

PX

S2B (S24)+

 

exkurze

 

2.hod

odpadá

PX

S2B (S24)+

 

exkurze

 

3.hod

odpadá

PX

S2B (S24)+

 

exkurze

 

4.hod

odpadá

PX

S2B (S24)+

 

exkurze

 

5a.hod

odpadá

PX

S2B (S24)+

 

exkurze

Skopal Lukáš

2.hod

odpadá

AJ

OA4

 

maturity

Smetanová Blanka

1.hod

odpadá

AJ

S4 (ict1)

 

maturity

 

5a.hod

odpadá

AJ

S4 (ict2)

 

maturity

Šmíd Rostislav

2.hod

odpadá

EKO

S4

 

maturity

 

4.hod

odpadá

MAN

P2

 

maturity

Urbánek Pavel

0.hod

odpadá

PX

S2A (S22)+

 

exkurze

 

1.hod

odpadá

PX

S2A (S22)+

 

exkurze

 

2.hod

odpadá

PX

S2A (S22)+

 

exkurze

 

3.hod

odpadá

PX

S2A (S22)+

 

exkurze

 

4.hod

odpadá

PX

S2A (S22)+

 

exkurze

 

5a.hod

odpadá

PX

S2A (S22)+

 

exkurze

Vaculíková Eva

5b.hod

odpadá

EKP

P2

 

maturity

 

6.hod

odpadá

EKO

OK3

 

Závěrečné zkoušky

 

7.hod

odpadá

ADS

KS3 (Os)

 

Závěrečné zkoušky

Vašků Lenka

2.hod

odpadá

EKO

KE3

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

EKO

KE3

 

Závěrečné zkoušky

 

5b.hod

odpadá

EKO

KS3

 

Závěrečné zkoušky

 

7.hod

odpadá

EKO

ME2A

 

exkurze

Vlková Monika

1.hod

odpadá

CJL

S4 (ict2)

 

maturity

 

2.hod

odpadá

CJL

ME4A

 

maturity

 

3.hod

odpadá

CJL

S4 (ict1)

 

maturity

 

4.hod

supl. (DUL)

CJL

S3A

(8)

 

Vráblíková Romana

1.hod

odpadá

CJL

KE3

 

Závěrečné zkoušky

 

2.hod

odpadá

CJL

ME2A

 

exkurze

 

3.hod

odpadá

CJL

P2

 

maturity

 

6.hod

odpadá

DEJ

ME2A

 

exkurze

 

7.hod

odpadá

DEJ

ME2B

 

exkurze

Weiserová Radomíra

1.hod

odpadá

MA

ME2A

 

exkurze

 

3.hod

odpadá

MA

S4 (ict2)

 

maturity

 

4.hod

odpadá

MA

ME4A

 

maturity

 

5a.hod

supl. (DUL)

OBN

S1A

(2)

 
 

5a.hod

odpadá

MA

S4 (ict1)

 

maturity

 

 

Suplování:   Čtvrtek 13.6.2019 (sudý týden)

MZ+ZZ; datum výpisu: 14.6.2019 (14:18)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

S2A

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

S2B

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ME2A

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

 

ME2B

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

Balijová Petra

-

JUR

..

-

..

..

-

-

-

-

Dulínková Alena

-

NEV

-

..

JUR

-

-

     

Hudeček Ondřej

-

-

..

..

-

-

-

..

..

-

Jančařík Ladislav

..

..

-

-

-

-

-

..

..

 

Janůš Dalibor

..

..

-

-

KOH

-

-

-

-

-

Juriga Jakub

..

..

-

-

-

-

-

-

-

-

Machala Viktor

-

-

..

..

VAC

-

-

BEL

..

-

Obadalová Soňa

-

..

..

VLK

-

HEC

-

..

-

-

Vráblíková Romana

-

..

JUR

..

..

-

-

-

..

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Bělohrad Luboš

1.hod

přesun >>

STE

S1B

 

na 14.6. 2.hod

 

2.hod

odpadá

SPS

S4 (ict2)

 

maturity

 

4.hod

odpadá

SPS

S4 (ict1)

 

maturity

 

6.hod

supl. (MACH)

MA

ME1

(4)

 
 

6.hod

odpadá

STE

S2B

 

exkurze

 

7.hod

odpadá

SPS

S2B

 

exkurze

Bogar Kryštof

1.hod

odpadá

FYZ

ME2A

 

exkurze

 

2.hod

přesun <<

FYZ

ME1

(4)

z 14.6. 6.hod

 

4.hod

odpadá

FYZ

ME2B

 

exkurze

 

7.hod

odpadá

FYZ

S2A

 

exkurze

Bublík Miroslav

2.hod

odpadá

AJ

S2B

 

exkurze

 

3.hod

odpadá

AJ

OK3 (ja2)

 

Závěrečné zkoušky

 

5b.hod

odpadá

AJ

OK3 (ja2)

 

Závěrečné zkoušky

Buráňová Alena

2.hod

odpadá

UCE

OA4

 

maturity

Dubrava Jaroslav

6.hod

odpadá

CNC

S4 (cnc)

 

maturity

 

7.hod

odpadá

CNC

S4 (cnc)

 

maturity

Dubravová Lucie

2.hod

výměna >>

MA

VS1

 

na 14.6. 4.hod

 

3.hod

výměna >>

MA

SC1

 

na 14.6. 3.hod

Fojtík Martin

0.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

maturity

 

1.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

maturity

 

2.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

maturity

 

3.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

maturity

 

4.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

maturity

 

5a.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

maturity

Hábl Jaroslav

2.hod

odpadá

TE

KS3 (sm)

 

Závěrečné zkoušky

 

3.hod

odpadá

SPS

S2A

 

exkurze

 

5b.hod

odpadá

TD

KS3 (NaSm)

 

Závěrečné zkoušky

 

6.hod

odpadá

TE

KS3 (sm)

 

Závěrečné zkoušky

Hečová Dagmara

1.hod

odpadá

EKO

OA4

 

maturity

 

3.hod

odpadá

EKC

OA4

 

maturity

 

4.hod

odpadá

STA

OA4

 

maturity

 

5a.hod

supl. (OBA)

CJL

SC3

(304)

 

Hozák Jan

2.hod

výměna <<

ZPN

VS1

(411)

z 14.6. 4.hod

 

3.hod

odpadá

PRA

SC4

 

maturity

 

4.hod

odpadá

PSY

SC4

 

maturity

Chamulová Hana

2.hod

odpadá

VKZ

SC4

 

maturity

 

3.hod

výměna <<

SOM

SC1

(205)

z 14.6. 3.hod

Janíčková Petra

0.hod

odpadá

KCAD

S4 (pkg)

 

maturity

 

1.hod

přesun <<

TK

S1B

(3)

z 6.hod

 

1.hod

odpadá

KCAD

S4 (pkg)

 

maturity

 

2.hod

přesun <<

TK

S1B

(3)

z 7.hod

 

2.hod

odpadá

STE

S4 (ict1)

 

maturity

 

6.hod

přesun >>

TK

S1B

 

na 1.hod

 

7.hod

přesun >>

TK

S1B

 

na 2.hod

Jantošovič Tomáš

0.hod

odpadá

ODV

ME4A (ME43)+

 

maturity

 

1.hod

odpadá

ODV

ME4A (ME43)+

 

maturity

 

2.hod

odpadá

ODV

ME4A (ME43)+

 

maturity

 

3.hod

odpadá

ODV

ME4A (ME43)+

 

maturity

 

4.hod

odpadá

ODV

ME4A (ME43)+

 

maturity

 

5a.hod

odpadá

ODV

ME4A (ME43)+

 

maturity

Juráková Iveta

1.hod

supl. (BAP)

AJ

ME1 (ja2)

(22)

 
 

1.hod

odpadá

CJL

KS3

 

Závěrečné zkoušky

 

2.hod

supl. (VRA)

CJL

ME3

(C-S)

 
 

2.hod

odpadá

CJL

OK3

 

Závěrečné zkoušky

 

3.hod

odpadá

AJ

ME2A

 

exkurze

 

4.hod

supl. (DUL)

OBN

S1A

(2)

 
 

5b.hod

odpadá

CJL

S2B

 

exkurze

 

6.hod

odpadá

OBN

OK3

 

Závěrečné zkoušky

Kadlčková Leona

5a.hod

odpadá

MSP

SC4

 

maturity

 

6.hod

přesun >>

DV

SC3

 

na 12.6. 1.hod

 

7.hod

přesun >>

DV

SC3

 

na 12.6. 2.hod

Kaisler Petr

1.hod

odpadá

ELT

S2B

 

exkurze

 

2.hod

odpadá

ELT

S2A

 

exkurze

 

5b.hod

přesun <<

ELKM

ME3 (elm2)

(B1)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

ELKM

ME3 (elm2)

 

na 5b.hod

Kerek Richard

2.hod

odpadá

TE

KS3 (Na)

 

Závěrečné zkoušky

 

5b.hod

odpadá

KM

S4

 

maturity

 

6.hod

odpadá

TE

KS3 (Na)

 

Závěrečné zkoušky

Kočicová Dagmar

2.hod

přesun >>

DEJ

S1B

 

na 14.6. 3.hod

 

4.hod

odpadá

MA

S2B

 

exkurze

 

5a.hod

odpadá

MA

ME2B

 

exkurze

Kohoutková Ludmila

2.hod

odpadá

AJ

KE3

 

Závěrečné zkoušky

 

3.hod

odpadá

MA

KS3

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

supl. (JAN)

MA

S1B

(3)

 

Kolář Jiří

0.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

maturity

 

1.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

maturity

 

2.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

maturity

 

3.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

maturity

 

4.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

maturity

 

5a.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

maturity

Mahdal Antonín

0.hod

odpadá

MCHT

S4 (met)

 

maturity

 

1.hod

odpadá

MCHT

S4 (met)

 

maturity

 

5b.hod

přesun >>

ATT

ME3

 

na 14.6. 5a.hod

Martinák Josef

6.hod

odpadá

ICT

SC4

 

maturity

 

7.hod

odpadá

ICT

SC4

 

maturity

Matěk Petr

1.hod

odpadá

ME

S2A

 

exkurze

 

2.hod

přesun <<

ME

S1A

(2)

z 12.6. 3.hod

 

3.hod

odpadá

ME

S2B

 

exkurze

Mikulčíková Kristýna

1.hod

odpadá

AJ

SC4 (ja2)

 

maturity

Nevařil Josef

0.hod

odpadá

CT

ME2A

 

exkurze

 

1.hod

supl. (DUL)

CJL

K1

(19)

 
 

4.hod

odpadá

ESP

KE3 (El)+

 

Závěrečné zkoušky

 

6.hod

odpadá

STZ

KE3 (El)

 

Závěrečné zkoušky

 

7.hod

odpadá

STZ

KE3 (El)

 

Závěrečné zkoušky

Nevařilová Ludmila

2.hod

odpadá

ELN

ME2A

 

exkurze

 

3.hod

přesun <<

ZEL

ME1

(4)

z 17.6. 6.hod

 

6.hod

odpadá

ZEL

ME2B

 

exkurze

Nová Elena

3.hod

odpadá

AJ

OK3 (ja1)

 

Závěrečné zkoušky

 

5b.hod

odpadá

AJ

OK3 (ja1)

 

Závěrečné zkoušky

Novosád Petr

4.hod

odpadá

ICT

P2

 

maturity

 

5a.hod

odpadá

ICT

P2

 

maturity

 

6.hod

odpadá

GRD

S4 (pkg)

 

maturity

 

7.hod

odpadá

GRD

S4 (pkg)

 

maturity

Ondra Pavel

0.hod

odpadá

TE

OK3

 

Závěrečné zkoušky

 

1.hod

odpadá

TE

OK3

 

Závěrečné zkoušky

Skopal Lukáš

1.hod

odpadá

AJ

SC4 (ja1)

 

maturity

 

5b.hod

odpadá

AJ

OA4

 

maturity

Smetanová Blanka

3.hod

odpadá

AJ

S4 (ict1)

 

maturity

 

6.hod

odpadá

AJ

S2A

 

exkurze

Urbánek Pavel

6.hod

odpadá

MCV

S4 (met)

 

maturity

 

7.hod

odpadá

MCV

S4 (met)

 

maturity

Vaculíková Eva

2.hod

odpadá

TES

KS3 (Os)

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

supl. (MACH)

MA

K1

(19)

 
 

4.hod

odpadá

EKO

OK3

 

Závěrečné zkoušky

 

5b.hod

odpadá

MEP

KS3 (Os)

 

Závěrečné zkoušky

 

6.hod

odpadá

ADS

KS3 (Os)

 

Závěrečné zkoušky

Vašků Lenka

4.hod

odpadá

EKO

KS3

 

Závěrečné zkoušky

 

5a.hod

odpadá

OBN

KE3

 

Závěrečné zkoušky

 

7.hod

odpadá

OBN

KS3

 

Závěrečné zkoušky

Vlková Monika

3.hod

supl. (OBA)

CJL

S1B

(3)

 
 

3.hod

odpadá

CJL

S4 (ict2)

 

maturity

 

4.hod

odpadá

CJL

S4 (ict2)

 

maturity

Weiserová Radomíra

5a.hod

odpadá

MA

ME2A

 

exkurze

 

 

Suplování:   Pátek 14.6.2019 (sudý týden)

MZ+ZZ; datum výpisu: 14.6.2019 (14:18)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

S2B

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ME2A

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

 

ME2B

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

Balijová Petra

-

JUR

..

-

..

..

-

..

-

-

Dulínková Alena

-

..

-

VAC

-

-

-

     

Hudeček Ondřej

..

..

-

-

-

-

-

-

-

-

Janíčková Petra

-

KER

KER

-

..

-

VAS

-

-

-

Janůš Dalibor

                 

-

Juriga Jakub

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Machala Viktor

-

-

..

KOH

KOH

-

-

-

-

 

Mikulcová Marie

-

..

..

HEC

SKO

-

-

..

-

 

Nevařil Josef

..

-

-

-

..

..

-

-

-

-

Vráblíková Romana

-

..

..

VLK

..

-

-

..

-

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Bělohrad Luboš

0.hod

odpadá

SPS

S2B

 

exkurze

 

1.hod

odpadá

CAD

S2B

 

exkurze

 

2.hod

přesun <<

STE

S1B

(3)

z 13.6. 1.hod

 

2.hod

odpadá

CAD

S2B

 

exkurze

 

3.hod

odpadá

SPS

S4 (ict1)

 

maturity

Bogar Kryštof

0.hod

odpadá

FYZ

ME2B

 

exkurze

 

3.hod

odpadá

FYZ

ME2A

 

exkurze

 

6.hod

přesun >>

FYZ

ME1

 

na 13.6. 2.hod

Bradáč Svatopluk

0.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

maturity

 

1.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

maturity

 

2.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

maturity

 

3.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

maturity

 

4.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

maturity

 

5a.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

maturity

Bublík Miroslav

4.hod

odpadá

AJ

S2B

 

exkurze

Buráňová Alena

1.hod

odpadá

UCE

OA4

 

maturity

 

2.hod

odpadá

UCE

OA4

 

maturity

Dubravová Lucie

3.hod

výměna <<

MA

SC1

(205)

z 13.6. 3.hod

 

4.hod

výměna <<

MA

VS1

(411)

z 13.6. 2.hod

Fojtík Martin

0.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

maturity

 

1.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

maturity

 

2.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

maturity

 

3.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

maturity

 

4.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

maturity

 

5a.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

maturity

Hábl Jaroslav

4.hod

odpadá

TD

OK3

 

Závěrečné zkoušky

Hečová Dagmara

0.hod

odpadá

UCE

P2

 

maturity

 

1.hod

odpadá

UCE

P2

 

maturity

 

3.hod

supl. (MIK)

ETV

VS1

(411)

 
 

3.hod

odpadá

EKO

OA4

 

maturity

Hozák Jan

3.hod

odpadá

PES

SC4

 

maturity

 

4.hod

výměna >>

ZPN

VS1

 

na 13.6. 2.hod

Chamulová Hana

3.hod

výměna >>

SOM

SC1

 

na 13.6. 3.hod

Jančařík Ladislav

3.hod

odpadá

ICT

ME2B

 

exkurze

 

4.hod

odpadá

ICT

ME2B

 

exkurze

 

5b.hod

odpadá

ELKM

ME2A (ME22)

 

exkurze

 

6.hod

odpadá

ELKM

ME2A (ME22)

 

exkurze

Jantošovič Tomáš

0.hod

odpadá

ODV

ME4A (ME43)+

 

maturity

 

1.hod

odpadá

ODV

ME4A (ME43)+

 

maturity

 

2.hod

odpadá

ODV

ME4A (ME43)+

 

maturity

 

3.hod

odpadá

ODV

ME4A (ME43)+

 

maturity

 

4.hod

odpadá

ODV

ME4A (ME43)+

 

maturity

 

5a.hod

odpadá

ODV

ME4A (ME43)+

 

maturity

Janůš Dalibor

2.hod

odpadá

TV

S1B

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

TV

S1B

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

MA

OK3

 

Závěrečné zkoušky

Juráková Iveta

1.hod

supl. (BAP)

AJ

ME1 (ja2)

(22)

 
 

1.hod

odpadá

AJ

ME2A

 

exkurze

 

2.hod

odpadá

CJL

KS3

 

Závěrečné zkoušky

 

5b.hod

odpadá

CJL

OK3

 

Závěrečné zkoušky

 

6.hod

odpadá

CJL

S2B

 

exkurze

Kadlčková Leona

1.hod

výměna >>

SPE

SC3

 

na 2.hod

 

2.hod

výměna <<

SPE

SC3

(304)

z 1.hod

Kaisler Petr

3.hod

odpadá

ELT

S2B

 

exkurze

Kerek Richard

0.hod

odpadá

TE

KS3 (Na)

 

Závěrečné zkoušky

 

1.hod

supl. (PJA)

TK

S1A

(2)

 
 

2.hod

supl. (PJA)

TK

S1A

(2)

 
 

3.hod

odpadá

ICT

KS3

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

ICT

KS3

 

Závěrečné zkoušky

 

5a.hod

odpadá

KM

S4

 

maturity

 

6.hod

odpadá

TE

KS3 (Na)

 

Závěrečné zkoušky

Kočicová Dagmar

1.hod

výměna <<

MA

SC3

(304)

z 2.hod

 

1.hod

odpadá

MA

SC4

 

maturity

 

2.hod

výměna >>

MA

SC3

 

na 1.hod

 

3.hod

přesun <<

DEJ

S1B

(3)

z 13.6. 2.hod

 

5b.hod

odpadá

MA

S2B

 

exkurze

Kohoutková Ludmila

1.hod

odpadá

MA

KS3

 

Závěrečné zkoušky

 

2.hod

odpadá

AJ

KE3

 

Závěrečné zkoušky

 

3.hod

supl. (MACH)

MA

ME1

(4)

 
 

3.hod

odpadá

MA

KE3

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

supl. (MACH)

MA

K1

(19)

 
 

5b.hod

odpadá

AJ

KS3

 

Závěrečné zkoušky

Kolář Jiří

0.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

maturity

 

1.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

maturity

 

2.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

maturity

 

3.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

maturity

 

4.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

maturity

 

5a.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

maturity

Mahdal Antonín

5a.hod

přesun <<

ATT

ME3

(C-S)

z 13.6. 5b.hod

Machalíková Hana

6.hod

odpadá

NJ

SC4 (JN)+

 

maturity

Matěk Petr

1.hod

přesun >>

ME

S1B

 

na 27.5. 2.hod

Mikulčíková Kristýna

4.hod

odpadá

KAJ

SC4 (kja2)

 

maturity

 

5a.hod

odpadá

KAJ

SC4 (kja2)

 

maturity

Nevařilová Ludmila

5a.hod

odpadá

ELN

ME2B

 

exkurze

Ondra Pavel

1.hod

odpadá

TE

OK3

 

Závěrečné zkoušky

 

2.hod

odpadá

TE

OK3

 

Závěrečné zkoušky

Skopal Lukáš

4.hod

supl. (MIK)

OBN

SC3

(304)

 
 

4.hod

odpadá

KAJ

SC4 (kja1)+

 

maturity

 

5a.hod

odpadá

KAJ

SC4 (kja1)+

 

maturity

Smetanová Blanka

1.hod

přesun <<

AJ

S1B

(3)

z 11.6. 0.hod

 

2.hod

odpadá

AJ

S4 (ict2)

 

maturity

Vaculíková Eva

0.hod

odpadá

TES

KS3 (Os)

 

Závěrečné zkoušky

 

3.hod

supl. (DUL)

OBN

K1

(19)

 
 

3.hod

odpadá

EKO

OK3

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

EKP

P2

 

maturity

 

6.hod

odpadá

ADS

KS3 (Os)

 

Závěrečné zkoušky

Vašků Lenka

3.hod

odpadá

PRA

P2

 

maturity

 

5b.hod

supl. (PJA)

STE

S1A

(2)

 
 

5b.hod

odpadá

MAR

P2

 

maturity

 

6.hod

odpadá

EKO

KE3

 

Závěrečné zkoušky

Vlková Monika

3.hod

supl. (VRA)

CJL

ME3

(C-S)

 
 

3.hod

odpadá

CJL

S4 (ict2)

 

maturity

Weiserová Radomíra

0.hod

přesun >>

MA

ME3

 

na 4.hod

 

2.hod

odpadá

MA

S4 (ict1)

 

maturity

 

4.hod

přesun <<

MA

ME3

(C-S)

z 0.hod

 

4.hod

odpadá

MAS

SC4 (mas)+

 

maturity

 

5a.hod

odpadá

MAS

SC4 (mas)+

 

maturity

 

 

Suplování:   Pondělí 17.6.2019 (lichý týden)

MZ+ZZ; datum výpisu: 14.6.2019 (14:18)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

VS2

               

výl

 

K2

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

Dulínková Alena

 

-

..

-

..

         

Hečová Dagmara

-

..

-

..

-

-

..

..

..

-

Smetanová Blanka

         

VAS

-

..

-

 

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

1

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

 

2

           

Mat

Mat

Mat

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Balijová Petra

4.hod

odpadá

AJ

P2

 

maturity

Bělohrad Luboš

3.hod

odpadá

SPS

S4 (ict2)

 

maturity

 

5b.hod

odpadá

SPS

S4

 

maturity

 

6.hod

přesun <<

SPS

S3B

(5)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

SPS

S3B

 

na 6.hod

Bublík Miroslav

1.hod

odpadá

AJ

KS2

 

změna hodiny

 

2.hod

přesun <<

AJ

KE1 (El)

(8)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

AJ

KE1 (El)

 

na 2.hod

Buráňová Alena

5b.hod

přesun <<

UCE

K1 (os)

(22)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

UCE

K1 (os)

 

na 5b.hod

Dolina Tomáš

0.hod

odpadá

ODV

KE3 (E32)+

 

Závěrečné zkoušky

 

1.hod

odpadá

ODV

KE3 (E32)+

 

Závěrečné zkoušky

 

2.hod

odpadá

ODV

KE3 (E32)+

 

Závěrečné zkoušky

 

3.hod

odpadá

ODV

KE3 (E32)+

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

ODV

KE3 (E32)+

 

Závěrečné zkoušky

 

5a.hod

odpadá

ODV

KE3 (E32)+

 

Závěrečné zkoušky

Dubrava Jaroslav

0.hod

odpadá

ODV

OK3 (OK33)+

 

Závěrečné zkoušky

 

1.hod

odpadá

ODV

OK3 (OK33)+

 

Závěrečné zkoušky

 

2.hod

odpadá

ODV

OK3 (OK33)+

 

Závěrečné zkoušky

 

3.hod

odpadá

ODV

OK3 (OK33)+

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

ODV

OK3 (OK33)+

 

Závěrečné zkoušky

 

5a.hod

odpadá

ODV

OK3 (OK33)+

 

Závěrečné zkoušky

Dubravová Lucie

2.hod

odpadá

MA

OA4

 

maturity

Dulínek Josef

0.hod

odpadá

ODV

KE3 (E31)

 

Závěrečné zkoušky

 

1.hod

odpadá

ODV

KE3 (E31)

 

Závěrečné zkoušky

 

2.hod

odpadá

ODV

KE3 (E31)

 

Závěrečné zkoušky

 

3.hod

odpadá

ODV

KE3 (E31)

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

ODV

KE3 (E31)

 

Závěrečné zkoušky

 

5a.hod

odpadá

ODV

KE3 (E31)

 

Závěrečné zkoušky

Dulínková Alena

5a.hod

odpadá

OBN

KE2

 

změna hodiny

Hložková Iveta

4.hod

odpadá

SOZ

SC4

 

maturity

Hozák Jan

3.hod

odpadá

PRA

SC4

 

maturity

 

5a.hod

odpadá

PES

SC4

 

maturity

Hrdina David

0.hod

odpadá

ODV

OK3 (OK31)+

 

Závěrečné zkoušky

 

1.hod

odpadá

ODV

OK3 (OK31)+

 

Závěrečné zkoušky

 

2.hod

odpadá

ODV

OK3 (OK31)+

 

Závěrečné zkoušky

 

3.hod

odpadá

ODV

OK3 (OK31)+

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

ODV

OK3 (OK31)+

 

Závěrečné zkoušky

 

5a.hod

odpadá

ODV

OK3 (OK31)+

 

Závěrečné zkoušky

Hudeček Ondřej

1.hod

odpadá

TV

P2

 

maturity

 

2.hod

odpadá

TV

P2

 

maturity

Chamulová Hana

0.hod

přesun <<

ZPV

VS2

(407)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

ZPV

VS2

 

na 0.hod

Jančařík Ladislav

1.hod

odpadá

PCS

ME4B (ptAB)+

 

maturity

 

2.hod

odpadá

PCS

ME4B (ptAB)+

 

maturity

 

6.hod

odpadá

PRG

ME4A (pt_A)

 

maturity

 

7.hod

odpadá

PRG

ME4A (pt_A)

 

maturity

Janíčková Petra

1.hod

odpadá

STE

S4 (ict1)

 

maturity

 

2.hod

odpadá

STE

S4 (ict2)

 

maturity

Juráková Iveta

3.hod

odpadá

CJL

ME4B

 

maturity

Kadlčková Leona

6.hod

odpadá

POA

SC4

 

maturity

 

7.hod

odpadá

MSP

SC4

 

maturity

Kerek Richard

6.hod

odpadá

KM

S4

 

maturity

Kohoutková Ludmila

6.hod

změna

MA

KE1

(7)

 

Mahdal Antonín

6.hod

odpadá

RS

ME4B (rbab)+

 

maturity

 

7.hod

odpadá

RS

ME4B (rbab)+

 

maturity

Machala Viktor

5b.hod

odpadá

MA

ME4B

 

maturity

 

6.hod

přesun <<

MA

ME1

(4)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

MA

ME1

 

na 6.hod

Mikulcová Marie

1.hod

odpadá

CJL

SC4

 

maturity

Mikulčíková Kristýna

2.hod

odpadá

AJ

SC4 (ja2)

 

maturity

Nevařil Josef

1.hod

odpadá

ROB

ME4B (rob)+

 

maturity

 

2.hod

přesun <<

AUM

KE1 (Ael)

(4)

z 7.hod

 

2.hod

odpadá

ROB

ME4B (rob)+

 

maturity

 

4.hod

odpadá

PTE

ME4B

 

maturity

 

7.hod

přesun >>

AUM

KE1 (Ael)

 

na 2.hod

Nevařilová Ludmila

3.hod

odpadá

ZEL

KE1

 

změna hodiny

 

5b.hod

změna

ZEL

KE1

(7)

 
 

6.hod

přesun >>

ZEL

ME1

 

na 13.6. 3.hod

Nová Elena

4.hod

přesun <<

AJ

K1

(19)

z 5b.hod

 

4.hod

odpadá

AJ

K2 (os)

 

exkurze

 

5b.hod

přesun <<

STR

K1 (okna)

(19)

z 6.hod

 

5b.hod

přesun >>

AJ

K1

 

na 4.hod

 

6.hod

přesun <<

TE

K1 (okna)

(19)

z 7.hod

 

6.hod

přesun >>

STR

K1 (okna)

 

na 5b.hod

 

7.hod

přesun >>

TE

K1 (okna)

 

na 6.hod

Obadalová Soňa

4.hod

odpadá

CJL

OA4

 

maturity

 

5b.hod

odpadá

CJL

OA4

 

maturity

Skopal Lukáš

2.hod

odpadá

AJ

SC4 (ja1)

 

maturity

 

3.hod

odpadá

AJ

OA4

 

maturity

Slintáková Dana

0.hod

odpadá

ODV

KS3 (OS31)

 

Závěrečné zkoušky

 

1.hod

odpadá

ODV

KS3 (OS31)

 

Závěrečné zkoušky

 

2.hod

odpadá

ODV

KS3 (OS31)

 

Závěrečné zkoušky

 

3.hod

odpadá

ODV

KS3 (OS31)

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

ODV

KS3 (OS31)

 

Závěrečné zkoušky

 

5a.hod

odpadá

ODV

KS3 (OS31)

 

Závěrečné zkoušky

Smetanová Blanka

4.hod

odpadá

AJ

S4 (ict1)

 

maturity

Šmíd Rostislav

1.hod

změna

AJ

KS2

(C-PC)

 
 

3.hod

změna

ZEL

KE1

(PC3D)

 
 

5a.hod

změna

OBN

KE2

(PC3D)

 

Tesař Petr

0.hod

odpadá

ODV

KS3 (SM33)

 

Závěrečné zkoušky

 

1.hod

odpadá

ODV

KS3 (SM33)

 

Závěrečné zkoušky

 

2.hod

odpadá

ODV

KS3 (SM33)

 

Závěrečné zkoušky

 

3.hod

odpadá

ODV

KS3 (SM33)

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

ODV

KS3 (SM33)

 

Závěrečné zkoušky

 

5a.hod

odpadá

ODV

KS3 (SM33)

 

Závěrečné zkoušky

Vaculíková Eva

1.hod

odpadá

TES

K2 (os)

 

exkurze

 

2.hod

odpadá

MEP

K2 (os)

 

exkurze

 

3.hod

odpadá

EKP

P2

 

maturity

Vašků Lenka

4.hod

odpadá

EKO

ME4A

 

maturity

 

5a.hod

supl. (SME)

AJ

S2A

(C-PC)

 
 

6.hod

odpadá

OBN

P2

 

maturity

Vlková Monika

1.hod

odpadá

CJL

S4 (ict2)

 

maturity

 

2.hod

odpadá

CJL

S4 (ict1)

 

maturity

 

3.hod

odpadá

CJL

ME4A

 

maturity

Weiserová Radomíra

3.hod

odpadá

MA

S4 (ict1)

 

maturity

 

4.hod

odpadá

MA

S4 (ict2)

 

maturity

 

5b.hod

odpadá

MA

ME4A

 

maturity

 

 

Suplování:   Úterý 18.6.2019 (lichý týden)

MZ+ZZ; datum výpisu: 14.6.2019 (14:18)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

Bogar Kryštof

-

-

-

-

....

-

....

....

....

 

Hábl Jaroslav

-

-

....

....

-

....

       

Hečová Dagmara

         

-

<>

..

..

 

Janůš Dalibor

-

....

....

....

-

-

MACH

....

....

 

Kerek Richard

   

-

....

....

-

....

     

Nevařil Josef

....

....

....

-

-

-

....

....

....

 

Novosád Petr

....

....

-

....

....

-

-

....

....

 

Vaculíková Eva

         

-

....

....

-

 

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

1

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

 

2

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

 

3

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

 

5

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Balijová Petra

3.hod

odpadá

AJ

ME4A

 

maturity

 

4.hod

odpadá

AJ

P2

 

maturity

Bělohrad Luboš

6.hod

odpadá

SPS

S4 (ict2)

 

maturity

Bublík Miroslav

5b.hod

odpadá

KAJ

P2 (kja)+

 

maturity

 

6.hod

odpadá

KAJ

P2 (kja)+

 

maturity

Buráňová Alena

1.hod

odpadá

UCE

OA4

 

maturity

 

3.hod

odpadá

MAR

OA4

 

maturity

Dolina Tomáš

0.hod

odpadá

ODV

KE3 (E32)+

 

Závěrečné zkoušky

 

1.hod

odpadá

ODV

KE3 (E32)+

 

Závěrečné zkoušky

 

2.hod

odpadá

ODV

KE3 (E32)+

 

Závěrečné zkoušky

 

3.hod

odpadá

ODV

KE3 (E32)+

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

ODV

KE3 (E32)+

 

Závěrečné zkoušky

 

5a.hod

odpadá

ODV

KE3 (E32)+

 

Závěrečné zkoušky

Dubrava Jaroslav

0.hod

odpadá

ODV

OK3 (OK33)+

 

Závěrečné zkoušky

 

1.hod

odpadá

ODV

OK3 (OK33)+

 

Závěrečné zkoušky

 

2.hod

odpadá

ODV

OK3 (OK33)+

 

Závěrečné zkoušky

 

3.hod

odpadá

ODV

OK3 (OK33)+

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

ODV

OK3 (OK33)+

 

Závěrečné zkoušky

 

5a.hod

odpadá

ODV

OK3 (OK33)+

 

Závěrečné zkoušky

Dubravová Lucie

2.hod

odpadá

MA

OA4

 

maturity

Dulínek Josef

0.hod

odpadá

ODV

KE3 (E31)

 

Závěrečné zkoušky

 

1.hod

odpadá

ODV

KE3 (E31)

 

Závěrečné zkoušky

 

2.hod

odpadá

ODV

KE3 (E31)

 

Závěrečné zkoušky

 

3.hod

odpadá

ODV

KE3 (E31)

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

ODV

KE3 (E31)

 

Závěrečné zkoušky

 

5a.hod

odpadá

ODV

KE3 (E31)

 

Závěrečné zkoušky

Hložková Iveta

1.hod

odpadá

SOZ

SC4

 

maturity

Hozák Jan

5b.hod

výměna <<

PRA

VS2

(407)

z 20.6. 6.hod

 

6.hod

odpadá

PSY

SC4

 

maturity

Hrdina David

0.hod

odpadá

ODV

OK3 (OK31)+

 

Závěrečné zkoušky

 

1.hod

odpadá

ODV

OK3 (OK31)+

 

Závěrečné zkoušky

 

2.hod

odpadá

ODV

OK3 (OK31)+

 

Závěrečné zkoušky

 

3.hod

odpadá

ODV

OK3 (OK31)+

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

ODV

OK3 (OK31)+

 

Závěrečné zkoušky

 

5a.hod

odpadá

ODV

OK3 (OK31)+

 

Závěrečné zkoušky

Hudeček Ondřej

0.hod

odpadá

TV

S4

 

maturity

 

1.hod

odpadá

TV

S4

 

maturity

Jančařík Ladislav

4.hod

odpadá

ELKM

ME4A

 

maturity

 

6.hod

odpadá

ELKM

ME4B (elm2)

 

maturity

 

7.hod

odpadá

ELKM

ME4B (elm2)

 

maturity

Janíčková Petra

3.hod

výměna >>

STE

S1A

 

na 20.6. 5b.hod

 

4.hod

odpadá

STE

S4

 

maturity

Juráková Iveta

0.hod

odpadá

CJL

ME4B

 

maturity

 

2.hod

odpadá

KAJ

ME4B (kja)

 

maturity

 

3.hod

odpadá

KAJ

ME4B (kja)

 

maturity

 

4.hod

odpadá

AJ

ME4B

 

maturity

Kočicová Dagmar

7.hod

odpadá

MA

SC4

 

maturity

Machala Viktor

2.hod

odpadá

MAS

S4 (mas)+

 

maturity

 

3.hod

odpadá

MAS

S4 (mas)+

 

maturity

 

5b.hod

supl. (JAN)

MA

S1B

(4)

 
 

5b.hod

odpadá

MAS

P2 (mas)+

 

maturity

 

6.hod

odpadá

MAS

P2 (mas)+

 

maturity

Mikulcová Marie

2.hod

odpadá

CJL

SC4

 

maturity

 

3.hod

odpadá

CJL

SC4

 

maturity

Mikulčíková Kristýna

4.hod

odpadá

KAJ

SC4 (kja2)

 

maturity

 

5a.hod

odpadá

KAJ

SC4 (kja2)

 

maturity

Nevařilová Ludmila

1.hod

odpadá

ELN

ME4B

 

maturity

 

2.hod

odpadá

ELN

ME4A

 

maturity

Nová Elena

5b.hod

odpadá

OBN

ME4B

 

maturity

Skopal Lukáš

4.hod

odpadá

KAJ

SC4 (kja1)+

 

maturity

 

5a.hod

odpadá

KAJ

SC4 (kja1)+

 

maturity

Slintáková Dana

0.hod

odpadá

ODV

KS3 (OS31)

 

Závěrečné zkoušky

 

1.hod

odpadá

ODV

KS3 (OS31)

 

Závěrečné zkoušky

 

2.hod

odpadá

ODV

KS3 (OS31)

 

Závěrečné zkoušky

 

3.hod

odpadá

ODV

KS3 (OS31)

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

ODV

KS3 (OS31)

 

Závěrečné zkoušky

 

5a.hod

odpadá

ODV

KS3 (OS31)

 

Závěrečné zkoušky

Smetanová Blanka

2.hod

odpadá

KAJ

S4 (kja)

 

maturity

 

3.hod

výměna <<

AJ

S1A

(9)

z 20.6. 5b.hod

 

3.hod

odpadá

KAJ

S4 (kja)

 

maturity

 

5b.hod

odpadá

AJ

S4 (ict2)

 

maturity

 

6.hod

odpadá

AJ

S4 (ict1)

 

maturity

Tesař Petr

0.hod

odpadá

ODV

KS3 (SM33)

 

Závěrečné zkoušky

 

1.hod

odpadá

ODV

KS3 (SM33)

 

Závěrečné zkoušky

 

2.hod

odpadá

ODV

KS3 (SM33)

 

Závěrečné zkoušky

 

3.hod

odpadá

ODV

KS3 (SM33)

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

ODV

KS3 (SM33)

 

Závěrečné zkoušky

 

5a.hod

odpadá

ODV

KS3 (SM33)

 

Závěrečné zkoušky

Vaculíková Eva

0.hod

odpadá

PEK

P2

 

maturity

 

1.hod

odpadá

PEK

P2

 

maturity

Vašků Lenka

2.hod

odpadá

PRA

P2

 

maturity

Vlková Monika

5b.hod

odpadá

CJL

S4 (ict1)

 

maturity

Vráblíková Romana

3.hod

odpadá

CJL

P2

 

maturity

Weiserová Radomíra

1.hod

odpadá

MA

ME4A

 

maturity

 

4.hod

odpadá

MAS

SC4 (mas)+

 

maturity

 

5a.hod

odpadá

MAS

SC4 (mas)+

 

maturity

 

 

Suplování:   Středa 19.6.2019 (lichý týden)

MZ+ZZ; datum výpisu: 14.6.2019 (14:18)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

VS1

výl

výl

výl

výl

výl

výl

výl

výl

výl

 

SC1

výl

výl

výl

výl

výl

výl

výl

výl

výl

 

S3A

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

S3B

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

SC3

výl

výl

výl

výl

výl

výl

výl

výl

výl

 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

Hozák Jan

-

-

..

..

-

-

-

..

-

 

Janůš Dalibor

-

....

....

....

-

-

MACH

..

..

 

Kadlčková Leona

-

-

..

....

-

..

-

..

..

 

Mikulcová Marie

-

-

....

-

..

....

-

..

-

 

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

1

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

 

2

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

 

3

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

 

5

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Balijová Petra

1.hod

odpadá

TVZ

SC3

 

výlet

 

2.hod

odpadá

TVZ

SC3

 

výlet

 

6.hod

odpadá

AJ

P2

 

maturity

 

7.hod

odpadá

AJ

ME4A

 

maturity

Bělohrad Luboš

0.hod

odpadá

STE

S3B

 

maturity

 

2.hod

odpadá

SPS

S3B

 

maturity

 

4.hod

odpadá

SPS

S4 (ict1)

 

maturity

Bublík Miroslav

6.hod

odpadá

AJ

S3A

 

maturity

Buráňová Alena

2.hod

odpadá

VES

VS1

 

výlet

 

5a.hod

odpadá

EKO

S3A

 

maturity

 

7.hod

odpadá

EKO

S3B

 

maturity

Dolina Tomáš

0.hod

odpadá

ODV

KE3 (E32)+

 

Závěrečné zkoušky

 

1.hod

odpadá

ODV

KE3 (E32)+

 

Závěrečné zkoušky

 

2.hod

odpadá

ODV

KE3 (E32)+

 

Závěrečné zkoušky

 

3.hod

odpadá

ODV

KE3 (E32)+

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

ODV

KE3 (E32)+

 

Závěrečné zkoušky

 

5a.hod

odpadá

ODV

KE3 (E32)+

 

Závěrečné zkoušky

Dubrava Jaroslav

0.hod

odpadá

ODV

OK3 (OK33)+

 

Závěrečné zkoušky

 

1.hod

odpadá

ODV

OK3 (OK33)+

 

Závěrečné zkoušky

 

2.hod

odpadá

ODV

OK3 (OK33)+

 

Závěrečné zkoušky

 

3.hod

odpadá

ODV

OK3 (OK33)+

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

ODV

OK3 (OK33)+

 

Závěrečné zkoušky

 

5a.hod

odpadá

ODV

OK3 (OK33)+

 

Závěrečné zkoušky

Dubravová Lucie

1.hod

odpadá

MA

OA4

 

maturity

 

3.hod

odpadá

MA

VS1

 

výlet

 

4.hod

odpadá

MA

SC1

 

výlet

Dulínek Josef

0.hod

odpadá

ODV

KE3 (E31)

 

Závěrečné zkoušky

 

1.hod

odpadá

ODV

KE3 (E31)

 

Závěrečné zkoušky

 

2.hod

odpadá

ODV

KE3 (E31)

 

Závěrečné zkoušky

 

3.hod

odpadá

ODV

KE3 (E31)

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

ODV

KE3 (E31)

 

Závěrečné zkoušky

 

5a.hod

odpadá

ODV

KE3 (E31)

 

Závěrečné zkoušky

Hábl Jaroslav

1.hod

odpadá

ME

S3B

 

maturity

Hečová Dagmara

1.hod

odpadá

EKO

VS1

 

výlet

 

5b.hod

odpadá

UCE

P2

 

maturity

Hložková Iveta

3.hod

odpadá

PEK

SC1

 

výlet

 

6.hod

odpadá

SOZ

SC3

 

výlet

Hrdina David

0.hod

odpadá

ODV

OK3 (OK31)+

 

Závěrečné zkoušky

 

1.hod

odpadá

ODV

OK3 (OK31)+

 

Závěrečné zkoušky

 

2.hod

odpadá

ODV

OK3 (OK31)+

 

Závěrečné zkoušky

 

3.hod

odpadá

ODV

OK3 (OK31)+

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

ODV

OK3 (OK31)+

 

Závěrečné zkoušky

 

5a.hod

odpadá

ODV

OK3 (OK31)+

 

Závěrečné zkoušky

Hudeček Ondřej

0.hod

odpadá

TV

S3A

 

maturity

 

1.hod

odpadá

TV

S3A

 

maturity

 

4.hod

odpadá

TVZ

SC4

 

maturity

 

5a.hod

odpadá

TVZ

SC4

 

maturity

Chamulová Hana

3.hod

odpadá

VKZ

SC4

 

maturity

Jančařík Ladislav

4.hod

odpadá

ELKM

ME4A

 

maturity

Janíčková Petra

0.hod

odpadá

KCAD

S4 (pkg)

 

maturity

 

1.hod

odpadá

KCAD

S4 (pkg)

 

maturity

 

3.hod

odpadá

KCAD

S3B (pkg)+

 

maturity

 

4.hod

odpadá

KCAD

S3B (pkg)+

 

maturity

 

7.hod

odpadá

KM

S3A

 

maturity

Juráková Iveta

1.hod

odpadá

CJL

ME4B

 

maturity

 

2.hod

odpadá

CJL

ME4B

 

maturity

 

5b.hod

odpadá

AJ

ME4B

 

maturity

Juriga Jakub

0.hod

odpadá

TEC

S4 (cnc)

 

maturity

 

1.hod

odpadá

TEC

S4 (cnc)

 

maturity

 

3.hod

odpadá

TEC

S3B (cncs)+

 

maturity

 

4.hod

odpadá

TEC

S3B (cncs)+

 

maturity

Kerek Richard

3.hod

odpadá

RIJ

S3B (met)+

 

maturity

 

4.hod

odpadá

RIJ

S3B (met)+

 

maturity

 

5a.hod

odpadá

KM

S3B

 

maturity

Kočicová Dagmar

2.hod

odpadá

MA

S3A

 

maturity

 

6.hod

odpadá

MA

S3B

 

maturity

Mahdal Antonín

0.hod

odpadá

MCHT

S4 (met)

 

maturity

 

1.hod

odpadá

MCHT

S4 (met)

 

maturity

 

5b.hod

odpadá

AUTM

S4

 

maturity

Machala Viktor

4.hod

odpadá

MA

ME4B

 

maturity

 

5b.hod

supl. (JAN)

MA

S1B

(4)

 

Machalíková Hana

1.hod

odpadá

CJL

SC1

 

výlet

 

6.hod

odpadá

NJ

SC4 (JN)+

 

maturity

 

7.hod

odpadá

DEJ

VS1

 

výlet

Mikulčíková Kristýna

1.hod

odpadá

AJ

SC4 (ja2)

 

maturity

 

5b.hod

odpadá

AJ

SC1

 

výlet

 

7.hod

odpadá

AJ

SC3 (ja2)

 

výlet

Nevařil Josef

5b.hod

odpadá

PTE

ME4A

 

maturity

Nevařilová Ludmila

3.hod

odpadá

ELN

ME4A

 

maturity

Nová Elena

3.hod

odpadá

OBN

ME4B

 

maturity

 

6.hod

odpadá

OBN

ME4A

 

maturity

Obadalová Soňa

2.hod

odpadá

CJL

OA4

 

maturity

 

3.hod

odpadá

CJL

OA4

 

maturity

 

4.hod

odpadá

CJL

SC3

 

výlet

 

5b.hod

odpadá

MED

OA4

 

maturity

Skopal Lukáš

1.hod

odpadá

AJ

SC4 (ja1)

 

maturity

 

4.hod

odpadá

AJ

OA4

 

maturity

 

5b.hod

odpadá

AJ

VS1

 

výlet

 

7.hod

odpadá

AJ

SC3 (ja1)

 

výlet

Smetanová Blanka

3.hod

odpadá

AJ

S4 (ict2)

 

maturity

 

6.hod

odpadá

AJ

S4 (ict2)

 

maturity

Šmíd Rostislav

2.hod

odpadá

EKO

S4

 

maturity

 

4.hod

odpadá

MAN

P2

 

maturity

Vaculíková Eva

7.hod

odpadá

EKP

P2

 

maturity

Vašků Lenka

3.hod

odpadá

MAR

P2

 

maturity

Vlková Monika

2.hod

odpadá

CJL

ME4A

 

maturity

 

3.hod

odpadá

CJL

S4 (ict1)

 

maturity

Vráblíková Romana

1.hod

odpadá

CJL

P2

 

maturity

 

2.hod

odpadá

CJL

P2

 

maturity

Weiserová Radomíra

1.hod

odpadá

MA

ME4A

 

maturity

 

4.hod

odpadá

MA

S4 (ict2)

 

maturity

 

6.hod

odpadá

MA

S4 (ict1)

 

maturity

 

 

Suplování:   Čtvrtek 20.6.2019 (lichý týden)

MZ+ZZ; datum výpisu: 14.6.2019 (14:18)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

KE1

výl

výl

výl

výl

výl

výl

výl

výl

výl

výl

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

Bublík Miroslav

-

....

-

..

....

....

-

..

....

-

Nevařil Josef

....

-

....

..

-

-

-

..

-

 

Nevařilová Ludmila

-

..

....

-

-

-

..

..

....

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Balijová Petra

2.hod

odpadá

AJ

ME4A

 

maturity

 

3.hod

odpadá

AJ

ME4A

 

maturity

Bělohrad Luboš

3.hod

odpadá

SPS

S4 (ict2)

 

maturity

Buráňová Alena

3.hod

odpadá

UCE

OA4

 

maturity

Dolina Tomáš

0.hod

odpadá

ODV

KE3 (E32)+

 

Závěrečné zkoušky

 

1.hod

odpadá

ODV

KE3 (E32)+

 

Závěrečné zkoušky

 

2.hod

odpadá

ODV

KE3 (E32)+

 

Závěrečné zkoušky

 

3.hod

odpadá

ODV

KE3 (E32)+

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

ODV

KE3 (E32)+

 

Závěrečné zkoušky

 

5a.hod

odpadá

ODV

KE3 (E32)+

 

Závěrečné zkoušky

Dubrava Jaroslav

0.hod

odpadá

CAM

S4 (pkg)

 

maturity

 

1.hod

odpadá

CAM

S4 (pkg)

 

maturity

 

5b.hod

odpadá

CNC

S4 (cnc)

 

maturity

 

6.hod

odpadá

CNC

S4 (cnc)

 

maturity

Dulínek Josef

0.hod

odpadá

ODV

KE3 (E31)

 

Závěrečné zkoušky

 

1.hod

odpadá

ODV

KE3 (E31)

 

Závěrečné zkoušky

 

2.hod

odpadá

ODV

KE3 (E31)

 

Závěrečné zkoušky

 

3.hod

odpadá

ODV

KE3 (E31)

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

ODV

KE3 (E31)

 

Závěrečné zkoušky

 

5a.hod

odpadá

ODV

KE3 (E31)

 

Závěrečné zkoušky

Dulínková Alena

2.hod

odpadá

OBN

KE1

 

výlet

Hábl Jaroslav

0.hod

odpadá

CADS

S4 (cnc)

 

maturity

 

1.hod

odpadá

CADS

S4 (cnc)

 

maturity

Hečová Dagmara

2.hod

odpadá

EKO

OA4

 

maturity

 

4.hod

odpadá

STA

OA4

 

maturity

 

6.hod

výměna <<

UCE

VS2

(407)

z 18.6. 5b.hod

 

7.hod

odpadá

UPO

OA4

 

maturity

Hozák Jan

5a.hod

odpadá

PSY

SC4

 

maturity

 

6.hod

výměna >>

PRA

VS2

 

na 18.6. 5b.hod

Hrdina David

0.hod

odpadá

ODV

OK3 (OK31)+

 

Závěrečné zkoušky

 

1.hod

odpadá

ODV

OK3 (OK31)+

 

Závěrečné zkoušky

 

2.hod

odpadá

ODV

OK3 (OK31)+

 

Závěrečné zkoušky

 

3.hod

odpadá

ODV

OK3 (OK31)+

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

ODV

OK3 (OK31)+

 

Závěrečné zkoušky

 

5a.hod

odpadá

ODV

OK3 (OK31)+

 

Závěrečné zkoušky

Jančařík Ladislav

4.hod

odpadá

ELKM

ME4B

 

maturity

 

6.hod

odpadá

ELKM

ME4A (elm2)

 

maturity

 

7.hod

odpadá

ELKM

ME4A (elm2)

 

maturity

Janíčková Petra

2.hod

odpadá

STE

S4

 

maturity

 

5b.hod

výměna <<

STE

S1A

(2)

z 18.6. 3.hod

Juráková Iveta

2.hod

odpadá

CJL

ME4B

 

maturity

 

5b.hod

odpadá

AJ

ME4B

 

maturity

Kadlčková Leona

2.hod

odpadá

MSP

SC4

 

maturity

 

6.hod

odpadá

VVČ

SC4

 

maturity

 

7.hod

odpadá

VVČ

SC4

 

maturity

Kerek Richard

0.hod

odpadá

RIJ

S4 (met)

 

maturity

 

1.hod

odpadá

RIJ

S4 (met)

 

maturity

Kohoutková Ludmila

7.hod

odpadá

MA

KE1

 

výlet

Mahdal Antonín

3.hod

odpadá

TD

KE1 (El)

 

výlet

 

5b.hod

odpadá

AUTM

S4 (pkg)

 

maturity

 

6.hod

odpadá

AUTM

S4 (pkg)

 

maturity

Machala Viktor

1.hod

odpadá

MA

ME4B

 

maturity

 

2.hod

odpadá

MA

P2

 

maturity

Machalíková Hana

1.hod

odpadá

NJ

SC4 (JN)+

 

maturity

Mikulcová Marie

1.hod

odpadá

RJ

OA4 (JR)

 

maturity

 

3.hod

odpadá

CJL

SC4

 

maturity

Mikulčíková Kristýna

4.hod

odpadá

AJ

SC4 (ja2)

 

maturity

Navláčil Rostislav

0.hod

odpadá

ODV

OK3 (OK33)+

 

Závěrečné zkoušky

 

1.hod

odpadá

ODV

OK3 (OK33)+

 

Závěrečné zkoušky

 

2.hod

odpadá

ODV

OK3 (OK33)+

 

Závěrečné zkoušky

 

3.hod

odpadá

ODV

OK3 (OK33)+

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

ODV

OK3 (OK33)+

 

Závěrečné zkoušky

 

5a.hod

odpadá

ODV

OK3 (OK33)+

 

Závěrečné zkoušky

Nová Elena

1.hod

odpadá

OBN

ME4A

 

maturity

 

4.hod

odpadá

OBN

ME4A

 

maturity

Obadalová Soňa

4.hod

odpadá

CJL

KE1

 

výlet

 

6.hod

odpadá

CJL

OA4

 

maturity

Skopal Lukáš

4.hod

odpadá

AJ

SC4 (ja1)

 

maturity

 

5b.hod

odpadá

AJ

OA4

 

maturity

Smetanová Blanka

5b.hod

výměna >>

AJ

S1A

 

na 18.6. 3.hod

Vaculíková Eva

4.hod

odpadá

EKP

P2

 

maturity

Vašků Lenka

3.hod

odpadá

OBN

P2

 

maturity

 

5a.hod

odpadá

PRA

P2

 

maturity

Vlková Monika

3.hod

odpadá

CJL

S4 (ict1)

 

maturity

 

4.hod

odpadá

CJL

S4 (ict1)

 

maturity

 

5a.hod

odpadá

CJL

ME4A

 

maturity

Vráblíková Romana

1.hod

odpadá

CJL

P2

 

maturity

Weiserová Radomíra

4.hod

odpadá

MA

S4 (ict2)

 

maturity

 

 

Suplování:   Pátek 21.6.2019 (lichý týden)

MZ+ZZ; datum výpisu: 14.6.2019 (14:18)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

S1A

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

S3A

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

Bělohrad Luboš

-

-

..

....

....

-

....

-

-

-

Janíčková Petra

-

..

..

..

..

..

-

-

-

 

Smetanová Blanka

..

....

..

-

....

-

....

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Balijová Petra

2.hod

odpadá

AJ

P2

 

maturity

 

3.hod

odpadá

AJ

ME4A

 

maturity

Bublík Miroslav

4.hod

odpadá

AJ

S3A

 

exkurze

Buráňová Alena

1.hod

odpadá

UCE

OA4

 

maturity

Dolina Tomáš

0.hod

odpadá

ODV

KE3 (E32)+

 

Závěrečné zkoušky

 

1.hod

odpadá

ODV

KE3 (E32)+

 

Závěrečné zkoušky

 

2.hod

odpadá

ODV

KE3 (E32)+

 

Závěrečné zkoušky

 

3.hod

odpadá

ODV

KE3 (E32)+

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

ODV

KE3 (E32)+

 

Závěrečné zkoušky

 

5a.hod

odpadá

ODV

KE3 (E32)+

 

Závěrečné zkoušky

Dubrava Jaroslav

0.hod

odpadá

CNCS

S4 (met)

 

maturity

 

1.hod

odpadá

CNCS

S4 (met)

 

maturity

 

3.hod

odpadá

CNC

S4 (cnc)

 

maturity

 

4.hod

odpadá

CNC

S4 (cnc)

 

maturity

 

5b.hod

odpadá

CNCS

S4 (met)

 

maturity

 

6.hod

odpadá

CNCS

S4 (met)

 

maturity

Dulínek Josef

0.hod

odpadá

ODV

KE3 (E31)

 

Závěrečné zkoušky

 

1.hod

odpadá

ODV

KE3 (E31)

 

Závěrečné zkoušky

 

2.hod

odpadá

ODV

KE3 (E31)

 

Závěrečné zkoušky

 

3.hod

odpadá

ODV

KE3 (E31)

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

ODV

KE3 (E31)

 

Závěrečné zkoušky

 

5a.hod

odpadá

ODV

KE3 (E31)

 

Závěrečné zkoušky

Dulínková Alena

1.hod

odpadá

CJL

S3A

 

exkurze

 

5a.hod

odpadá

OBN

S1A

 

exkurze

Hábl Jaroslav

0.hod

odpadá

KCV

S4 (pkg)

 

maturity

 

1.hod

odpadá

KCV

S4 (pkg)

 

maturity

 

3.hod

odpadá

KCV

S4 (pkg)

 

maturity

 

4.hod

odpadá

KCV

S4 (pkg)

 

maturity

Hečová Dagmara

0.hod

odpadá

UCE

P2

 

maturity

 

1.hod

odpadá

UCE

P2

 

maturity

 

4.hod

odpadá

EKO

OA4

 

maturity

 

5b.hod

odpadá

UPO

OA4

 

maturity

 

6.hod

odpadá

EKO

SC4

 

maturity

Hozák Jan

5a.hod

odpadá

PES

SC4

 

maturity

Hrdina David

0.hod

odpadá

ODV

OK3 (OK31)+

 

Závěrečné zkoušky

 

1.hod

odpadá

ODV

OK3 (OK31)+

 

Závěrečné zkoušky

 

2.hod

odpadá

ODV

OK3 (OK31)+

 

Závěrečné zkoušky

 

3.hod

odpadá

ODV

OK3 (OK31)+

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

ODV

OK3 (OK31)+

 

Závěrečné zkoušky

 

5a.hod

odpadá

ODV

OK3 (OK31)+

 

Závěrečné zkoušky

Janůš Dalibor

0.hod

odpadá

TV

ME4A

 

maturity

 

1.hod

odpadá

TV

ME4A

 

maturity

Juráková Iveta

2.hod

odpadá

CJL

ME4B

 

maturity

 

4.hod

odpadá

AJ

ME4B

 

maturity

 

5a.hod

odpadá

AJ

ME4B

 

maturity

Kadlčková Leona

4.hod

odpadá

MSP

SC4

 

maturity

Kočicová Dagmar

2.hod

odpadá

MA

SC4

 

maturity

 

6.hod

odpadá

MA

S3A

 

exkurze

Mahdal Antonín

0.hod

odpadá

MCHT

S4 (cnc)

 

maturity

 

1.hod

odpadá

MCHT

S4 (cnc)

 

maturity

 

3.hod

odpadá

AUTM

S4 (met)

 

maturity

 

4.hod

odpadá

AUTM

S4 (met)

 

maturity

 

5b.hod

odpadá

AUTM

S4 (cnc)

 

maturity

 

6.hod

odpadá

AUTM

S4 (cnc)

 

maturity

Machala Viktor

1.hod

odpadá

MA

ME4B

 

maturity

 

5a.hod

odpadá

MA

P2

 

maturity

Machalíková Hana

6.hod

výměna <<

DEJ

VS1

(411)

z (7.6. 5b.hod)

Martinák Josef

2.hod

odpadá

ICT

OA4

 

maturity

 

3.hod

odpadá

ICT

OA4

 

maturity

Mikulcová Marie

1.hod

odpadá

CJL

SC4

 

maturity

 

6.hod

výměna >>

ETV

VS1

 

na 7.6. 5b.hod

Mikulčíková Kristýna

3.hod

odpadá

AJ

SC4 (ja2)

 

maturity

Navláčil Rostislav

0.hod

odpadá

ODV

OK3 (OK33)+

 

Závěrečné zkoušky

 

1.hod

odpadá

ODV

OK3 (OK33)+

 

Závěrečné zkoušky

 

2.hod

odpadá

ODV

OK3 (OK33)+

 

Závěrečné zkoušky

 

3.hod

odpadá

ODV

OK3 (OK33)+

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

ODV

OK3 (OK33)+

 

Závěrečné zkoušky

 

5a.hod

odpadá

ODV

OK3 (OK33)+

 

Závěrečné zkoušky

Nevařil Josef

4.hod

odpadá

PTE

ME4A

 

maturity

Novosád Petr

5b.hod

odpadá

GRD

S4 (pkg)

 

maturity

 

6.hod

odpadá

GRD

S4 (pkg)

 

maturity

Obadalová Soňa

3.hod

odpadá

CJL

S1A

 

exkurze

Skopal Lukáš

3.hod

odpadá

AJ

SC4 (ja1)

 

maturity

 

6.hod

odpadá

AJ

OA4

 

maturity

Vaculíková Eva

4.hod

odpadá

EKP

P2

 

maturity

Vašků Lenka

3.hod

odpadá

EKO

ME4B

 

maturity

Vlková Monika

2.hod

odpadá

CJL

S4 (ict2)

 

maturity

 

5a.hod

odpadá

CJL

ME4A

 

maturity

Vráblíková Romana

3.hod

odpadá

CJL

P2

 

maturity

Weiserová Radomíra

2.hod

odpadá

MA

ME4A

 

maturity

 

 

Suplování:   Pondělí 24.6.2019 (sudý týden)

MZ+ZZ; datum výpisu: 14.6.2019 (14:18)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

S1B

výl

výl

výl

výl

výl

výl

výl

výl

výl

výl

S3B

výl

výl

výl

výl

výl

výl

výl

výl

výl

výl

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

Janíčková Petra

-

....

....

-

-

....

-

....

....

 

Kočicová Dagmar

-

....

....

....

....

..

-

-

..

-

Vašků Lenka

-

..

..

..

..

-

-

-

....

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Bělohrad Luboš

3.hod

odpadá

SPS

S4 (ict1)

 

maturity

 

6.hod

odpadá

STE

S1B

 

výlet

Bogar Kryštof

4.hod

odpadá

FYZ

S1B

 

výlet

Bradáč Svatopluk

6.hod

odpadá

OD

KE3 (Ael)

 

Závěrečné zkoušky

 

7.hod

odpadá

OD

KE3 (Ael)

 

Závěrečné zkoušky

Bublík Miroslav

6.hod

odpadá

AJ

OK3 (ja2)

 

Závěrečné zkoušky

Buráňová Alena

1.hod

odpadá

UCE

OA4

 

maturity

 

7.hod

odpadá

EKO

S3B

 

výlet

Dubravová Lucie

2.hod

odpadá

MA

OA4

 

maturity

Hábl Jaroslav

2.hod

odpadá

TE

KS3 (sm)

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

TD

KS3 (NaSm)

 

Závěrečné zkoušky

Hečová Dagmara

0.hod

odpadá

ZBO

KS3 (Os)

 

Závěrečné zkoušky

 

2.hod

odpadá

UCE

KS3 (Os)

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

ZBO

KS3 (Os)

 

Závěrečné zkoušky

 

6.hod

odpadá

UCE

P2

 

maturity

Hložková Iveta

5b.hod

odpadá

PEK

OA4

 

maturity

 

6.hod

odpadá

SOZ

SC4

 

maturity

Hozák Jan

7.hod

odpadá

PRA

SC4

 

maturity

Hudeček Ondřej

0.hod

odpadá

TV

P2

 

maturity

 

1.hod

odpadá

TV

P2

 

maturity

Chamulová Hana

5b.hod

odpadá

CHE

S1B

 

výlet

Jančařík Ladislav

0.hod

odpadá

ELKM

KE3 (elm2)

 

Závěrečné zkoušky

 

3.hod

odpadá

ELKM

ME4B

 

maturity

 

6.hod

odpadá

PRG

ME4B (pt_B)

 

maturity

 

7.hod

odpadá

PRG

ME4B (pt_B)

 

maturity

Janůš Dalibor

1.hod

odpadá

MA

OK3

 

Závěrečné zkoušky

 

2.hod

odpadá

TV

S3B

 

výlet

 

3.hod

odpadá

TV

S3B

 

výlet

 

6.hod

odpadá

TV

KS3

 

Závěrečné zkoušky

 

7.hod

odpadá

TV

KS3

 

Závěrečné zkoušky

Juráková Iveta

1.hod

odpadá

KAJ

ME4B (kja)

 

maturity

 

2.hod

odpadá

KAJ

ME4B (kja)

 

maturity

 

3.hod

odpadá

CJL

OK3

 

Závěrečné zkoušky

 

5b.hod

odpadá

CJL

KS3

 

Závěrečné zkoušky

Kadlčková Leona

5a.hod

odpadá

POA

SC4

 

maturity

Kaisler Petr

2.hod

odpadá

ELN

KE3

 

Závěrečné zkoušky

Kerek Richard

2.hod

odpadá

TE

KS3 (Na)

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

ICT

OK3

 

Závěrečné zkoušky

 

5a.hod

odpadá

ICT

OK3

 

Závěrečné zkoušky

Kohoutková Ludmila

1.hod

odpadá

MA

KE3

 

Závěrečné zkoušky

 

3.hod

odpadá

AJ

KS3

 

Závěrečné zkoušky

 

5b.hod

odpadá

AJ

KE3

 

Závěrečné zkoušky

Mahdal Antonín

4.hod

odpadá

AUTM

S3B

 

výlet

 

6.hod

odpadá

AUTM

S4

 

maturity

Machala Viktor

1.hod

odpadá

MAS

S4 (mas)+

 

maturity

 

2.hod

odpadá

MAS

S4 (mas)+

 

maturity

 

3.hod

odpadá

MA

P2

 

maturity

 

5b.hod

odpadá

MA

ME4B

 

maturity

Martinák Josef

3.hod

odpadá

ICT

SC4

 

maturity

 

4.hod

odpadá

ICT

SC4

 

maturity

Matěk Petr

1.hod

odpadá

ME

S1B

 

výlet

Mikulcová Marie

2.hod

odpadá

CJL

SC4

 

maturity

Mikulčíková Kristýna

1.hod

odpadá

AJ

SC4 (ja2)

 

maturity

Nevařil Josef

3.hod

odpadá

PTE

ME4A

 

maturity

 

4.hod

odpadá

ESP

KE3 (El)+

 

Závěrečné zkoušky

 

6.hod

odpadá

STZ

KE3 (El)

 

Závěrečné zkoušky

 

7.hod

odpadá

STZ

KE3 (El)

 

Závěrečné zkoušky

Nová Elena

4.hod

odpadá

OBN

ME4B

 

maturity

 

6.hod

odpadá

AJ

OK3 (ja1)

 

Závěrečné zkoušky

Novosád Petr

4.hod

odpadá

ICT

P2

 

maturity

 

5a.hod

odpadá

ICT

P2

 

maturity

Obadalová Soňa

2.hod

odpadá

CJL

S1B

 

výlet

 

3.hod

odpadá

CJL

S1B

 

výlet

Skopal Lukáš

1.hod

odpadá

AJ

SC4 (ja1)

 

maturity

 

3.hod

odpadá

AJ

OA4

 

maturity

 

4.hod

odpadá

AJ

OA4

 

maturity

Smetanová Blanka

1.hod

odpadá

KAJ

S4 (kja)

 

maturity

 

2.hod

odpadá

KAJ

S4 (kja)

 

maturity

 

4.hod

odpadá

AJ

S4 (ict2)

 

maturity

 

6.hod

odpadá

AJ

S3B

 

výlet

Vaculíková Eva

2.hod

odpadá

EKO

OK3

 

Závěrečné zkoušky

Vlková Monika

1.hod

odpadá

CJL

S3B

 

výlet

 

2.hod

odpadá

CJL

ME4A

 

maturity

 

4.hod

odpadá

CJL

S4 (ict1)

 

maturity

 

5b.hod

odpadá

CJL

S4 (ict2)

 

maturity

Weiserová Radomíra

1.hod

odpadá

MA

ME4A

 

maturity

 

3.hod

odpadá

MA

S4 (ict2)

 

maturity

 

5b.hod

odpadá

MA

S4 (ict1)

 

maturity

 

 

Suplování:   Úterý 25.6.2019 (sudý týden)

MZ+ZZ; datum výpisu: 14.6.2019 (14:18)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

S1A

         

zruš

zruš

zruš

zruš

zruš

S1B

         

zruš

zruš

zruš

zruš

zruš

VS1

         

zruš

zruš

zruš

zruš

zruš

SC1

         

zruš

zruš

zruš

zruš

zruš

ME1

         

zruš

zruš

zruš

zruš

zruš

K1

         

zruš

zruš

zruš

zruš

zruš

KE1

         

zruš

zruš

zruš

zruš

zruš

S2A

         

zruš

zruš

zruš

zruš

zruš

S2B

         

zruš

zruš

zruš

zruš

zruš

ME2A

         

zruš

zruš

zruš

zruš

zruš

ME2B

         

zruš

zruš

zruš

zruš

zruš

SC2

         

zruš

zruš

zruš

zruš

zruš

VS2

         

zruš

zruš

zruš

zruš

zruš

K2

         

zruš

zruš

zruš

zruš

zruš

KS2

         

zruš

zruš

zruš

zruš

zruš

KE2

         

zruš

zruš

zruš

zruš

zruš

S3A

         

zruš

zruš

zruš

zruš

zruš

S3B

         

zruš

zruš

zruš

zruš

zruš

ME3

         

zruš

zruš

zruš

zruš

zruš

SC3

         

zruš

zruš

zruš

zruš

zruš

Změny v rozvrzích učitelů:

Balijová Petra

3.hod

odpadá

AJ

P2

 

maturity

 

4.hod

odpadá

AJ

P2

 

maturity

 

5b.hod

odpadá

AJ

ME4A

 

maturity

Bělohrad Luboš

5b.hod

odpadá

SPS

S4

 

maturity

Bogar Kryštof

5a.hod

odpadá

ZAE

ME1

 

vyučování zrušeno

 

7.hod

odpadá

FYZ

ME1

 

vyučování zrušeno

Bublík Miroslav

5a.hod

odpadá

AJ

S3A

 

vyučování zrušeno

 

6.hod

odpadá

KAJ

P2 (kja)+

 

maturity

 

7.hod

odpadá

KAJ

P2 (kja)+

 

maturity

Buráňová Alena

5b.hod

odpadá

UCE

OA4

 

maturity

 

6.hod

odpadá

EKO

SC3

 

vyučování zrušeno

 

7.hod

odpadá

MAR

OA4

 

maturity

Doležal Jiří

5a.hod

odpadá

ODV

ME3 (ME32)+

 

vyučování zrušeno

Doležal Jan

5a.hod

odpadá

ODV

KE1 (AE13)

 

vyučování zrušeno

Dolina Tomáš

5a.hod

odpadá

ODV

K2 (AE23)+

 

vyučování zrušeno

Dubrava Jaroslav

5a.hod

odpadá

PX

S2A (S22)+

 

vyučování zrušeno

 

6.hod

odpadá

CAM

S4 (pkg)

 

maturity

 

7.hod

odpadá

CAM

S4 (pkg)

 

maturity

Dubravová Lucie

2.hod

odpadá

MA

OA4

 

maturity

Dulínek Josef

5a.hod

odpadá

ODV

KE2 (E22)+

 

vyučování zrušeno

Dulínková Alena

5a.hod

odpadá

OBN

K1

 

vyučování zrušeno

Fojtík Martin

5a.hod

odpadá

ODV

ME3 (ME33)+

 

vyučování zrušeno

Hábl Jaroslav

4.hod

odpadá

TD

OK3

 

Závěrečné zkoušky

 

5b.hod

odpadá

TE

KS3 (sm)

 

Závěrečné zkoušky

 

7.hod

odpadá

ME

S3A

 

vyučování zrušeno

Hečová Dagmara

4.hod

odpadá

UPO

OA4

 

maturity

 

5b.hod

odpadá

EKO

VS1

 

vyučování zrušeno

 

6.hod

odpadá

EKO

OA4

 

maturity

 

7.hod

odpadá

EKO

SC4

 

maturity

Hložková Iveta

3.hod

odpadá

SOZ

SC4

 

maturity

Hozák Jan

2.hod

odpadá

PRA

SC4

 

maturity

 

5a.hod

odpadá

PES

SC3

 

vyučování zrušeno

 

6.hod

odpadá

PSY

SC4

 

maturity

 

7.hod

odpadá

PSY

SC3

 

vyučování zrušeno

Hrdina David

5a.hod

odpadá

ODV

KS2 (OK23)+

 

vyučování zrušeno

Hudeček Ondřej

6.hod

odpadá

TV

ME2A

 

vyučování zrušeno

 

7.hod

odpadá

TV

ME2A

 

vyučování zrušeno

Chamulová Hana

5b.hod

odpadá

ZPV

SC1

 

vyučování zrušeno

 

7.hod

odpadá

ZPV

VS1

 

vyučování zrušeno

Jančařík Ladislav

0.hod

odpadá

ELKM

ME4A (elm1)

 

maturity

 

1.hod

odpadá

ELKM

ME4A (elm1)

 

maturity

 

6.hod

odpadá

ICT

ME2B

 

vyučování zrušeno

 

7.hod

odpadá

ICT

ME2B

 

vyučování zrušeno

Janíčková Petra

2.hod

odpadá

STE

S4 (ict2)

 

maturity

 

6.hod

odpadá

TK

S1A

 

vyučování zrušeno

 

7.hod

odpadá

TK

S1A

 

vyučování zrušeno

Jantošovič Tomáš

5a.hod

odpadá

ODV

KE1 (E12)

 

vyučování zrušeno

Janůš Dalibor

2.hod

odpadá

MA

OK3

 

Závěrečné zkoušky

 

5a.hod

odpadá

TV

S1A

 

vyučování zrušeno

Juráková Iveta

1.hod

odpadá

CJL

ME4B

 

maturity

 

3.hod

odpadá

CJL

OK3

 

Závěrečné zkoušky

 

5a.hod

odpadá

OBN

OK3

 

Závěrečné zkoušky

 

6.hod

odpadá

AJ

ME4B

 

maturity

Kaisler Petr

5b.hod

odpadá

ELN

KE3

 

Závěrečné zkoušky

Kerek Richard

3.hod

odpadá

KM

S4

 

maturity

 

5b.hod

odpadá

TE

KS3 (Na)

 

Závěrečné zkoušky

 

6.hod

odpadá

TE

KS3 (Na)

 

Závěrečné zkoušky

 

7.hod

odpadá

KM

S3B

 

vyučování zrušeno

Kočicová Dagmar

1.hod

odpadá

MA

SC4

 

maturity

 

5a.hod

odpadá

MA

ME2B

 

vyučování zrušeno

 

6.hod

odpadá

MA

S3A

 

vyučování zrušeno

Kohoutková Ludmila

1.hod

odpadá

MA

KS3

 

Závěrečné zkoušky

 

2.hod

odpadá

AJ

KS3

 

Závěrečné zkoušky

 

3.hod

odpadá

MA

KE3

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

AJ

KE3

 

Závěrečné zkoušky

Kolář Jiří

5a.hod

odpadá

ODV

ME3 (ME33)+

 

vyučování zrušeno

Mahdal Antonín

5a.hod

odpadá

AUTM

S3B

 

vyučování zrušeno

 

6.hod

odpadá

MCHT

S4 (cnc)

 

maturity

 

7.hod

odpadá

MCHT

S4 (cnc)

 

maturity

Mahdalíček Bohuslav

5a.hod

odpadá

ODV

KE1 (E11)

 

vyučování zrušeno

Machala Viktor

5b.hod

odpadá

MA

P2

 

maturity

 

6.hod

odpadá

MAS

P2 (mas)+

 

maturity

 

7.hod

odpadá

MAS

P2 (mas)+

 

maturity

Machalíková Hana

5a.hod

odpadá

CJL

SC2

 

vyučování zrušeno

 

6.hod

odpadá

NJ

VS2 (JN)

 

vyučování zrušeno

Mikulcová Marie

5b.hod

odpadá

ETV

VS2

 

vyučování zrušeno

 

6.hod

odpadá

RJ

VS2 (JR)

 

vyučování zrušeno

Mikulčíková Kristýna

4.hod

odpadá

AJ

SC4 (ja2)

 

maturity

 

5a.hod

odpadá

AJ

SC4 (ja2)

 

maturity

 

6.hod

odpadá

AJ

SC1

 

vyučování zrušeno

Navláčil Rostislav

5a.hod

odpadá

ODV

KS2 (OK22)

 

vyučování zrušeno

Nevařil Josef

0.hod

odpadá

STZ

KE3 (El)

 

Závěrečné zkoušky

 

2.hod

odpadá

ESP

KE3 (El)+

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

PTE

ME4B

 

maturity

Nevařilová Ludmila

2.hod

odpadá

ELN

ME4A

 

maturity

 

5b.hod

odpadá

ELN

ME4B

 

maturity

 

6.hod

odpadá

ZEL

ME1

 

vyučování zrušeno

Nová Elena

3.hod

odpadá

OBN

ME4B

 

maturity

 

6.hod

odpadá

AJ

K1

 

vyučování zrušeno

 

7.hod

odpadá

STR

K1 (okna)

 

vyučování zrušeno

Novosád Petr

6.hod

odpadá

ICT

S1B

 

vyučování zrušeno

 

7.hod

odpadá

ICT

S1B

 

vyučování zrušeno

Obadalová Soňa

1.hod

odpadá

CJL

OA4

 

maturity

 

3.hod

odpadá

MED

OA4

 

maturity

 

6.hod

odpadá

VV

SC2

 

vyučování zrušeno

 

7.hod

odpadá

VV

SC2

 

vyučování zrušeno

Ondra Pavel

0.hod

odpadá

TE

OK3

 

Závěrečné zkoušky

 

1.hod

odpadá

TE

OK3

 

Závěrečné zkoušky

Ondrůšek Petr

5a.hod

odpadá

PX

S2B (S24)+

 

vyučování zrušeno

Skopal Lukáš

4.hod

odpadá

AJ

SC4 (ja1)

 

maturity

 

5a.hod

odpadá

AJ

SC4 (ja1)

 

maturity

 

6.hod

odpadá

AJ

VS1

 

vyučování zrušeno

Slintáková Dana

5a.hod

odpadá

ODV

K2 (OS21)

 

vyučování zrušeno

Smetanová Blanka

4.hod

odpadá

AJ

S4 (ict1)

 

maturity

Tesař Petr

5a.hod

odpadá

PX

S2B (S24)+

 

vyučování zrušeno

Urbánek Pavel

5a.hod

odpadá

PX

S2A (S22)+

 

vyučování zrušeno

 

6.hod

odpadá

MCV

S4 (met)

 

maturity

 

7.hod

odpadá

MCV

S4 (met)

 

maturity

Vaculíková Eva

0.hod

odpadá

PEK

P2

 

maturity

 

1.hod

odpadá

PEK

P2

 

maturity

 

5b.hod

odpadá

ADS

KS3 (Os)

 

Závěrečné zkoušky

 

6.hod

odpadá

TES

KS3 (Os)

 

Závěrečné zkoušky

 

7.hod

odpadá

MEP

KS3 (Os)

 

Závěrečné zkoušky

Vašků Lenka

1.hod

odpadá

OBN

KE3

 

Závěrečné zkoušky

 

2.hod

odpadá

EKO

ME4B

 

maturity

 

3.hod

odpadá

OBN

KS3

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

EKO

KS3

 

Závěrečné zkoušky

 

5b.hod

odpadá

OBN

S1B

 

vyučování zrušeno

 

7.hod

odpadá

ZBO

K1 (os)

 

vyučování zrušeno

Vlková Monika

1.hod

odpadá

CJL

S4 (ict2)

 

maturity

 

2.hod

odpadá

CJL

S4 (ict1)

 

maturity

 

3.hod

odpadá

CJL

ME4A

 

maturity

 

4.hod

odpadá

CJL

ME4A

 

maturity

 

6.hod

odpadá

CJL

S3B

 

vyučování zrušeno

Vráblíková Romana

2.hod

odpadá

CJL

P2

 

maturity

 

5a.hod

odpadá

CJL

ME2A

 

vyučování zrušeno

 

6.hod

odpadá

CJL

KE3

 

Závěrečné zkoušky

Weiserová Radomíra

1.hod

odpadá

MA

S4 (ict1)

 

maturity

 

4.hod

odpadá

MA

S4 (ict2)

 

maturity

 

 

Suplování:   Středa 26.6.2019 (sudý týden)

MZ+ZZ; datum výpisu: 14.6.2019 (14:18)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

ME1

výl

výl

výl

výl

výl

výl

výl

výl

výl

výl

S3B

výl

výl

výl

výl

výl

výl

výl

výl

výl

výl

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

Juráková Iveta

-

-

..

..

....

..

-

-

-

-

Kočicová Dagmar

-

-

-

....

-

-

-

....

....

-

Vráblíková Romana

-

..

....

..

-

-

-

....

....

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Balijová Petra

6.hod

odpadá

AJ

P2

 

maturity

Bělohrad Luboš

3.hod

odpadá

SPS

S3B

 

výlet

 

5a.hod

odpadá

STE

S3B

 

výlet

Bogar Kryštof

3.hod

odpadá

FYZ

ME1

 

výlet

Bublík Miroslav

4.hod

odpadá

AJ

OK3 (ja2)

 

Závěrečné zkoušky

Buráňová Alena

4.hod

odpadá

EKO

S3B

 

výlet

Dubravová Lucie

1.hod

odpadá

MA

OA4

 

maturity

Hábl Jaroslav

3.hod

odpadá

TE

KS3 (sm)

 

Závěrečné zkoušky

Hečová Dagmara

0.hod

odpadá

ZBO

KS3 (Os)

 

Závěrečné zkoušky

 

2.hod

odpadá

UCE

P2

 

maturity

 

3.hod

odpadá

UCE

KS3 (Os)

 

Závěrečné zkoušky

 

6.hod

odpadá

ZBO

KS3 (Os)

 

Závěrečné zkoušky

Hložková Iveta

7.hod

odpadá

PEK

OA4

 

maturity

Hozák Jan

3.hod

odpadá

PES

SC4

 

maturity

Hudeček Ondřej

4.hod

odpadá

TVZ

SC4

 

maturity

 

5a.hod

odpadá

TVZ

SC4

 

maturity

Jančařík Ladislav

0.hod

odpadá

ELKM

ME4B (elm1)

 

maturity

 

1.hod

odpadá

ELKM

ME4B (elm1)

 

maturity

 

3.hod

odpadá

ELKM

KE3

 

Závěrečné zkoušky

 

6.hod

odpadá

ELKM

KE3 (elm1)

 

Závěrečné zkoušky

Janíčková Petra

4.hod

odpadá

STE

S4

 

maturity

Janůš Dalibor

0.hod

odpadá

TV

ME4A

 

maturity

 

1.hod

odpadá

TV

ME4A

 

maturity

 

2.hod

odpadá

TV

OK3

 

Závěrečné zkoušky

 

3.hod

odpadá

TV

OK3

 

Závěrečné zkoušky

 

5b.hod

odpadá

MA

OK3

 

Závěrečné zkoušky

 

6.hod

odpadá

TV

ME4B

 

maturity

 

7.hod

odpadá

TV

ME4B

 

maturity

Kadlčková Leona

1.hod

odpadá

VVČ

SC4

 

maturity

Kaisler Petr

2.hod

odpadá

TD

ME1

 

výlet

Kerek Richard

3.hod

odpadá

TE

KS3 (Na)

 

Závěrečné zkoušky

 

6.hod

odpadá

RIJ

S4 (met)

 

maturity

 

7.hod

odpadá

RIJ

S4 (met)

 

maturity

Kohoutková Ludmila

1.hod

odpadá

MA

KS3

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

AJ

KS3

 

Závěrečné zkoušky

 

5b.hod

odpadá

MA

KE3

 

Závěrečné zkoušky

Mahdal Antonín

6.hod

odpadá

AUTM

S3B (aut2)

 

výlet

 

7.hod

odpadá

AUTM

S3B (aut2)

 

výlet

Machala Viktor

1.hod

odpadá

MA

P2

 

maturity

 

4.hod

odpadá

MA

ME1

 

výlet

 

5b.hod

odpadá

MA

ME4B

 

maturity

Machalíková Hana

6.hod

odpadá

NJ

SC4 (JN)+

 

maturity

Martinák Josef

3.hod

odpadá

PPG

OA4

 

maturity

 

4.hod

odpadá

PPG

OA4

 

maturity

Mikulcová Marie

2.hod

odpadá

CJL

SC4

 

maturity

 

6.hod

odpadá

RJ

OA4 (JR)

 

maturity

Nevařil Josef

0.hod

odpadá

ESP

KE3 (El)

 

Závěrečné zkoušky

 

2.hod

odpadá

PTE

ME4B

 

maturity

 

5b.hod

odpadá

PTE

ME4A

 

maturity

Nevařilová Ludmila

1.hod

odpadá

ZEL

ME1

 

výlet

 

3.hod

odpadá

ELN

ME4A

 

maturity

 

4.hod

odpadá

ELN

ME4B

 

maturity

 

6.hod

odpadá

ICT

ME1

 

výlet

 

7.hod

odpadá

ICT

ME1

 

výlet

Nová Elena

4.hod

odpadá

AJ

OK3 (ja1)

 

Závěrečné zkoušky

 

6.hod

odpadá

OBN

ME4A

 

maturity

Obadalová Soňa

5b.hod

odpadá

CJL

OA4

 

maturity

Ondra Pavel

0.hod

odpadá

TE

OK3

 

Závěrečné zkoušky

 

1.hod

odpadá

TE

OK3

 

Závěrečné zkoušky

Skopal Lukáš

2.hod

odpadá

AJ

OA4

 

maturity

Smetanová Blanka

1.hod

odpadá

AJ

S4 (ict1)

 

maturity

 

5a.hod

odpadá

AJ

S4 (ict2)

 

maturity

Šmíd Rostislav

2.hod

odpadá

EKO

S4

 

maturity

 

4.hod

odpadá

MAN

P2

 

maturity

Vaculíková Eva

5b.hod

odpadá

EKP

P2

 

maturity

 

6.hod

odpadá

EKO

OK3

 

Závěrečné zkoušky

 

7.hod

odpadá

ADS

KS3 (Os)

 

Závěrečné zkoušky

Vašků Lenka

2.hod

odpadá

EKO

KE3

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

EKO

KE3

 

Závěrečné zkoušky

 

5b.hod

odpadá

EKO

KS3

 

Závěrečné zkoušky

Vlková Monika

1.hod

odpadá

CJL

S4 (ict2)

 

maturity

 

2.hod

odpadá

CJL

ME4A

 

maturity

 

3.hod

odpadá

CJL

S4 (ict1)

 

maturity

Weiserová Radomíra

3.hod

odpadá

MA

S4 (ict2)

 

maturity

 

4.hod

odpadá

MA

ME4A

 

maturity

 

5a.hod

odpadá

MA

S4 (ict1)

 

maturity

 

 

Suplování:   Čtvrtek 27.6.2019 (sudý týden)

MZ+ZZ; datum výpisu: 14.6.2019 (14:18)

Změny v rozvrzích učitelů:

Bělohrad Luboš

2.hod

odpadá

SPS

S4 (ict2)

 

maturity

 

4.hod

odpadá

SPS

S4 (ict1)

 

maturity

Bublík Miroslav

3.hod

odpadá

AJ

OK3 (ja2)

 

Závěrečné zkoušky

 

5b.hod

odpadá

AJ

OK3 (ja2)

 

Závěrečné zkoušky

Buráňová Alena

2.hod

odpadá

UCE

OA4

 

maturity

Dubrava Jaroslav

6.hod

odpadá

CNC

S4 (cnc)

 

maturity

 

7.hod

odpadá

CNC

S4 (cnc)

 

maturity

Fojtík Martin

0.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

maturity

 

1.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

maturity

 

2.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

maturity

 

3.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

maturity

 

4.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

maturity

 

5a.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

maturity

Hábl Jaroslav

2.hod

odpadá

TE

KS3 (sm)

 

Závěrečné zkoušky

 

5b.hod

odpadá

TD

KS3 (NaSm)

 

Závěrečné zkoušky

 

6.hod

odpadá

TE

KS3 (sm)

 

Závěrečné zkoušky

Hečová Dagmara

1.hod

odpadá

EKO

OA4

 

maturity

 

3.hod

odpadá

EKC

OA4

 

maturity

 

4.hod

odpadá

STA

OA4

 

maturity

Hozák Jan

3.hod

odpadá

PRA

SC4

 

maturity

 

4.hod

odpadá

PSY

SC4

 

maturity

Chamulová Hana

2.hod

odpadá

VKZ

SC4

 

maturity

Janíčková Petra

0.hod

odpadá

KCAD

S4 (pkg)

 

maturity

 

1.hod

odpadá

KCAD

S4 (pkg)

 

maturity

 

2.hod

odpadá

STE

S4 (ict1)

 

maturity

Jantošovič Tomáš

0.hod

odpadá

ODV

ME4A (ME43)+

 

maturity

 

1.hod

odpadá

ODV

ME4A (ME43)+

 

maturity

 

2.hod

odpadá

ODV

ME4A (ME43)+

 

maturity

 

3.hod

odpadá

ODV

ME4A (ME43)+

 

maturity

 

4.hod

odpadá

ODV

ME4A (ME43)+

 

maturity

 

5a.hod

odpadá

ODV

ME4A (ME43)+

 

maturity

Janůš Dalibor

0.hod

odpadá

TV

KE3

 

Závěrečné zkoušky

 

1.hod

odpadá

TV

KE3

 

Závěrečné zkoušky

Juráková Iveta

1.hod

odpadá

CJL

KS3

 

Závěrečné zkoušky

 

2.hod

odpadá

CJL

OK3

 

Závěrečné zkoušky

 

6.hod

odpadá

OBN

OK3

 

Závěrečné zkoušky

Juriga Jakub

0.hod

odpadá

TEC

S4 (cnc)

 

maturity

 

1.hod

odpadá

TEC

S4 (cnc)

 

maturity

Kadlčková Leona

5a.hod

odpadá

MSP

SC4

 

maturity

Kerek Richard

2.hod

odpadá

TE

KS3 (Na)

 

Závěrečné zkoušky

 

5b.hod

odpadá

KM

S4

 

maturity

 

6.hod

odpadá

TE

KS3 (Na)

 

Závěrečné zkoušky

Kohoutková Ludmila

2.hod

odpadá

AJ

KE3

 

Závěrečné zkoušky

 

3.hod

odpadá

MA

KS3

 

Závěrečné zkoušky

Kolář Jiří

0.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

maturity

 

1.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

maturity

 

2.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

maturity

 

3.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

maturity

 

4.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

maturity

 

5a.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

maturity

Mahdal Antonín

0.hod

odpadá

MCHT

S4 (met)

 

maturity

 

1.hod

odpadá

MCHT

S4 (met)

 

maturity

Machala Viktor

2.hod

odpadá

MA

P2

 

maturity

 

3.hod

odpadá

MA

P2

 

maturity

Martinák Josef

6.hod

odpadá

ICT

SC4

 

maturity

 

7.hod

odpadá

ICT

SC4

 

maturity

Mikulčíková Kristýna

1.hod

odpadá

AJ

SC4 (ja2)

 

maturity

Nevařil Josef

4.hod

odpadá

ESP

KE3 (El)+

 

Závěrečné zkoušky

 

6.hod

odpadá

STZ

KE3 (El)

 

Závěrečné zkoušky

 

7.hod

odpadá

STZ

KE3 (El)

 

Závěrečné zkoušky

Nová Elena

3.hod

odpadá

AJ

OK3 (ja1)

 

Závěrečné zkoušky

 

5b.hod

odpadá

AJ

OK3 (ja1)

 

Závěrečné zkoušky

Novosád Petr

4.hod

odpadá

ICT

P2

 

maturity

 

5a.hod

odpadá

ICT

P2

 

maturity

 

6.hod

odpadá

GRD

S4 (pkg)

 

maturity

 

7.hod

odpadá

GRD

S4 (pkg)

 

maturity

Obadalová Soňa

6.hod

odpadá

CJL

OA4

 

maturity

Ondra Pavel

0.hod

odpadá

TE

OK3

 

Závěrečné zkoušky

 

1.hod

odpadá

TE

OK3

 

Závěrečné zkoušky

Skopal Lukáš

1.hod

odpadá

AJ

SC4 (ja1)

 

maturity

 

5b.hod

odpadá

AJ

OA4

 

maturity

Smetanová Blanka

3.hod

odpadá

AJ

S4 (ict1)

 

maturity

Urbánek Pavel

6.hod

odpadá

MCV

S4 (met)

 

maturity

 

7.hod

odpadá

MCV

S4 (met)

 

maturity

Vaculíková Eva

2.hod

odpadá

TES

KS3 (Os)

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

EKO

OK3

 

Závěrečné zkoušky

 

5b.hod

odpadá

MEP

KS3 (Os)

 

Závěrečné zkoušky

 

6.hod

odpadá

ADS

KS3 (Os)

 

Závěrečné zkoušky

Vašků Lenka

4.hod

odpadá

EKO

KS3

 

Závěrečné zkoušky

 

5a.hod

odpadá

OBN

KE3

 

Závěrečné zkoušky

 

7.hod

odpadá

OBN

KS3

 

Závěrečné zkoušky

Vlková Monika

3.hod

odpadá

CJL

S4 (ict2)

 

maturity

 

4.hod

odpadá

CJL

S4 (ict2)

 

maturity

Vráblíková Romana

1.hod

odpadá

CJL

P2

 

maturity

 

3.hod

odpadá

CJL

KE3

 

Závěrečné zkoušky

 

 

Suplování:   Pátek 28.6.2019 (sudý týden)

MZ+ZZ; datum výpisu: 14.6.2019 (14:18)

Změny v rozvrzích učitelů:

Balijová Petra

6.hod

odpadá

AJ

P2

 

maturity

Bělohrad Luboš

3.hod

odpadá

SPS

S4 (ict1)

 

maturity

Bradáč Svatopluk

0.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

maturity

 

1.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

maturity

 

2.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

maturity

 

3.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

maturity

 

4.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

maturity

 

5a.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

maturity

Buráňová Alena

1.hod

odpadá

UCE

OA4

 

maturity

 

2.hod

odpadá

UCE

OA4

 

maturity

Fojtík Martin

0.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

maturity

 

1.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

maturity

 

2.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

maturity

 

3.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

maturity

 

4.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

maturity

 

5a.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

maturity

Hábl Jaroslav

4.hod

odpadá

TD

OK3

 

Závěrečné zkoušky

Hečová Dagmara

0.hod

odpadá

UCE

P2

 

maturity

 

1.hod

odpadá

UCE

P2

 

maturity

 

3.hod

odpadá

EKO

OA4

 

maturity

Hozák Jan

3.hod

odpadá

PES

SC4

 

maturity

Hudeček Ondřej

0.hod

odpadá

TV

S4

 

maturity

 

1.hod

odpadá

TV

S4

 

maturity

Janíčková Petra

4.hod

odpadá

STE

S4

 

maturity

Jantošovič Tomáš

0.hod

odpadá

ODV

ME4A (ME43)+

 

maturity

 

1.hod

odpadá

ODV

ME4A (ME43)+

 

maturity

 

2.hod

odpadá

ODV

ME4A (ME43)+

 

maturity

 

3.hod

odpadá

ODV

ME4A (ME43)+

 

maturity

 

4.hod

odpadá

ODV

ME4A (ME43)+

 

maturity

 

5a.hod

odpadá

ODV

ME4A (ME43)+

 

maturity

Janůš Dalibor

6.hod

odpadá

MA

OK3

 

Závěrečné zkoušky

Juráková Iveta

2.hod

odpadá

CJL

KS3

 

Závěrečné zkoušky

 

5b.hod

odpadá

CJL

OK3

 

Závěrečné zkoušky

Kerek Richard

0.hod

odpadá

TE

KS3 (Na)

 

Závěrečné zkoušky

 

3.hod

odpadá

ICT

KS3

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

ICT

KS3

 

Závěrečné zkoušky

 

5a.hod

odpadá

KM

S4

 

maturity

 

6.hod

odpadá

TE

KS3 (Na)

 

Závěrečné zkoušky

Kočicová Dagmar

1.hod

odpadá

MA

SC4

 

maturity

Kohoutková Ludmila

1.hod

odpadá

MA

KS3

 

Závěrečné zkoušky

 

2.hod

odpadá

AJ

KE3

 

Závěrečné zkoušky

 

3.hod

odpadá

MA

KE3

 

Závěrečné zkoušky

 

5b.hod

odpadá

AJ

KS3

 

Závěrečné zkoušky

Kolář Jiří

0.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

maturity

 

1.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

maturity

 

2.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

maturity

 

3.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

maturity

 

4.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

maturity

 

5a.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

maturity

Machala Viktor

2.hod

odpadá

MA

P2

 

maturity

Machalíková Hana

6.hod

odpadá

NJ

SC4 (JN)+

 

maturity

Mikulcová Marie

2.hod

odpadá

CJL

SC4

 

maturity

 

6.hod

odpadá

RJ

OA4 (JR)

 

maturity

Mikulčíková Kristýna

4.hod

odpadá

KAJ

SC4 (kja2)

 

maturity

 

5a.hod

odpadá

KAJ

SC4 (kja2)

 

maturity

Nevařil Josef

0.hod

odpadá

STZ

KE3 (El)

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

ICT

KE3

 

Závěrečné zkoušky

 

5a.hod

odpadá

ICT

KE3

 

Závěrečné zkoušky

Ondra Pavel

1.hod

odpadá

TE

OK3

 

Závěrečné zkoušky

 

2.hod

odpadá

TE

OK3

 

Závěrečné zkoušky

Skopal Lukáš

4.hod

odpadá

KAJ

SC4 (kja1)+

 

maturity

 

5a.hod

odpadá

KAJ

SC4 (kja1)+

 

maturity

Smetanová Blanka

2.hod

odpadá

AJ

S4 (ict2)

 

maturity

Vaculíková Eva

0.hod

odpadá

TES

KS3 (Os)

 

Závěrečné zkoušky

 

3.hod

odpadá

EKO

OK3

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

EKP

P2

 

maturity

 

6.hod

odpadá

ADS

KS3 (Os)

 

Závěrečné zkoušky

Vašků Lenka

3.hod

odpadá

PRA

P2

 

maturity

 

5b.hod

odpadá

MAR

P2

 

maturity

 

6.hod

odpadá

EKO

KE3

 

Závěrečné zkoušky

Vlková Monika

3.hod

odpadá

CJL

S4 (ict2)

 

maturity

Vráblíková Romana

1.hod

odpadá

CJL

KE3

 

Závěrečné zkoušky

Weiserová Radomíra

2.hod

odpadá

MA

S4 (ict1)

 

maturity

 

4.hod

odpadá

MAS

SC4 (mas)+

 

maturity

 

5a.hod

odpadá

MAS

SC4 (mas)+

 

maturity

 

Zpracováno v systému Bakaláři