Suplování:   Pondělí 15.6.2020 (lichý týden)

datum výpisu: 21.6.2020 (16:48)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

S1

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

VS1

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

SC1

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

S2A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

S2B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

ME2

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

SC2

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

VS2

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

S3A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

S3B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

ME3A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

ME3B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

SC3

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

VS3

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

K3

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

 

KS3

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

 

KE3

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

 

S4A

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

 

S4B

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

 

ME4

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

SC4

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

Bradáč Svatopluk

....

....

 

....

....

....

-

-

 

-

Bublík Miroslav

   

..

..

..

   

-

..

-

Juráková Iveta

-

-

..

-

..

-

..

..

..

 

Kaisler Petr

-

-

-

-

-

-

-

..

..

-

Mahdal Antonín

     

-

..

       

-

Mikulcová Marie

 

..

-

 

..

 

-

-

-

 

Nevařil Josef

..

..

..

-

-

-

..

..

..

-

Nevařilová Ludmila

-

..

..

-

..

..

-

..

-

 

Smetanová Blanka

-

-

..

-

..

-

-

..

..

-

Vráblíková Romana

 

..

..

 

-

 

-

-

..

 

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

2

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Změny v rozvrzích tříd:

S1

0.- 7. hod Obecná absence třídy

VS1

0.- 7. hod Obecná absence třídy

SC1

0.- 7. hod Obecná absence třídy

KS1

1.hod

STE

   

odpadá

 

(OND)

 

2.hod

STR

   

odpadá

 

(OND)

 

3.hod

TD

   

odpadá

 

(HAB)

 

4.hod

MA

   

odpadá

 

(WEI)

 

5a.hod

ZAE

   

odpadá

 

(CHAM)

 

6.hod

OBN

   

odpadá

 

(NOV)

 

7.hod

CJL

   

odpadá

 

(VRA)

K1

1.hod

TD

el

(19)

přesun <<

Jančařík Ladislav

z 4.hod

 

1.hod

ZEL

el

 

odpadá

 

(NEL)

 

4.hod

TD

el

 

přesun >>

 

na 1.hod

 

5a.hod

CJL

   

odpadá

 

(DUL)

 

6.hod

ICT

   

odpadá

 

(BOG)

 

7.hod

ICT

   

odpadá

 

(BOG)

S2A

0.- 7. hod Obecná absence třídy

S2B

0.- 7. hod Obecná absence třídy

ME2

0.- 7. hod Obecná absence třídy

SC2

0.- 7. hod Obecná absence třídy

VS2

0.- 7. hod Obecná absence třídy

K2

1.hod

STE

okna

(18)

přesun <<

Martinák Josef

z 16.6. (Út) 1.hod

 

1.hod

TE

okna

 

odpadá

 

(NOV)

 

4.hod

AJ

osna

(19)

spojí

Kohoutková Ludmila

(NOV)

 

4.hod

AJ

ok

(19)

změna

Kohoutková Ludmila

 
 

5b.hod

OBN

   

odpadá

 

(NOV)

 

6.hod

CHE

os

 

odpadá

 

(CHAM)

 

6.hod

STE

okna

 

odpadá

 

(MAR)

 

7.hod

ZBO

os

 

odpadá

 

(HEC)

 

7.hod

STE

okna

 

odpadá

 

(MAR)

KE2

1.hod

CJL

   

odpadá

 

(VLK)

 

2.hod

CHE

   

odpadá

 

(CHAM)

 

3.hod

MA

   

odpadá

 

(KOH)

 

4.hod

AJ

Ael

 

odpadá

 

(BUB)

 

4.hod

ZEL

El

 

odpadá

 

(NEL)

 

5b.hod

AJ

El

 

odpadá

 

(BUB)

 

5b.hod

ELP

Ael

 

odpadá

 

(NEV)

 

6.hod

ELN

   

odpadá

 

(KAI)

 

7.hod

AJ

El

 

odpadá

 

(BUB)

 

7.hod

OD

Ael

 

odpadá

 

(NEV)

S3A

0.- 7. hod Obecná absence třídy

S3B

0.- 7. hod Obecná absence třídy

ME3A

0.- 7. hod Obecná absence třídy

ME3B

0.- 7. hod Obecná absence třídy

SC3

0.- 7. hod Obecná absence třídy

VS3

0.- 7. hod Obecná absence třídy

K3

0.- 7. hod Závěrečné zkoušky

KS3

0.- 7. hod Závěrečné zkoušky

KE3

0.- 7. hod Závěrečné zkoušky

S4A

0.- 7. hod Závěrečné zkoušky

S4B

0.- 7. hod Závěrečné zkoušky

ME4

0.- 8. hod maturity

SC4

0.- 7. hod Závěrečné zkoušky

 

 

Suplování:   Úterý 16.6.2020 (lichý týden)

datum výpisu: 21.6.2020 (16:48)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

S1

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

VS1

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

SC1

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

P1

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

ME2

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

SC2

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

VS2

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

S3A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

S3B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

ME3A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

ME3B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

SC3

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

VS3

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

K3

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

 

KS3

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

 

KE3

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

 

S4A

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

 

S4B

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

mat

ME4

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

SC4

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

Balijová Petra

 

-

..

 

..

         

Bělohrad Luboš

-

..

..

..

..

..

-

-

-

-

Bradáč Svatopluk

....

....

 

....

....

....

-

 

-

-

Bublík Miroslav

   

..

-

-

   

..

-

-

Dulínková Alena

   

..

..

..

..

-

-

-

-

Janíčková Petra

-

-

-

..

..

-

-

..

..

-

Kaisler Petr

-

-

-

..

..

-

..

..

-

-

Kerek Richard

-

-

   

..

 

..

-

-

-

Kočicová Dagmar

..

-

..

..

-

..

-

..

..

-

Mahdal Antonín

     

-

-

     

..

-

Mikulcová Marie

 

-

..

 

-

 

..

..

-

 

Nevařil Josef

-

-

-

..

..

-

..

..

..

-

Obadalová Soňa

-

..

..

-

..

-

-

..

..

 

Smetanová Blanka

-

..

-

..

..

-

..

..

-

-

Vaňková Zuzana

 

-

..

 

-

         

Vlková Monika

..

-

-

..

-

..

-

-

-

-

Vráblíková Romana

 

..

..

 

-

 

..

..

-

 

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

2

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

3

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Změny v rozvrzích tříd:

S1

0.- 7. hod Obecná absence třídy

VS1

0.- 7. hod Obecná absence třídy

SC1

0.- 7. hod Obecná absence třídy

KS1

1.hod

TE

   

odpadá

 

(OND)

 

2.hod

TD

   

odpadá

 

(HAB)

 

3.hod

AJ

   

odpadá

 

(VAN)

 

4.hod

ICT

   

odpadá

 

(NSD)

 

5a.hod

ICT

   

odpadá

 

(NSD)

 

6.hod

AJ

   

přesun >>

 

na 22.6. (Po) 3.hod

 

7.hod

FYZ

   

odpadá

 

(BOG)

K1

5a.hod

CJL

   

odpadá

 

(DUL)

 

6.hod

ZAE

   

odpadá

 

(CHAM)

 

7.hod

AJ

el

 

odpadá

 

(BAP)

 

7.hod

AJ

os

 

odpadá

 

(KOH)

P1

0.- 7. hod Obecná absence třídy

ME2

0.- 7. hod Obecná absence třídy

SC2

0.- 7. hod Obecná absence třídy

VS2

0.- 7. hod Obecná absence třídy

K2

1.hod

TE

okna

(18)

přesun <<

Nová Elena

z 5b.hod

 

1.hod

STE

okna

 

přesun >>

 

na 15.6. (Po) 1.hod

 

5b.hod

TE

okna

 

přesun >>

 

na 1.hod

 

5b.hod

TES

os

 

odpadá

 

(VAC)

 

6.hod

AJ

osna

 

přesun >>

 

na 17.6. (St) 4.hod

 

6.hod

AJ

ok

 

přesun >>

 

na 17.6. (St) 4.hod

 

7.hod

MA

   

odpadá

 

(MACH)

KE2

0.hod

CJL

   

odpadá

 

(VLK)

 

1.hod

OBN

   

odpadá

 

(NOV)

 

2.hod

FYZ

   

přesun >>

 

na 18.6. (Čt) 4.hod

 

3.hod

CHE

   

přesun >>

 

na 17.6. (St) 4.hod

 

4.hod

ELN

   

odpadá

 

(KAI)

 

5b.hod

AUM

Ael

 

odpadá

 

(NEV)

 

5b.hod

ELKM

elm2

 

odpadá

 

(KAI)

 

6.hod

ELKM

elm2

 

odpadá

 

(KAI)

S3A

0.- 7. hod Obecná absence třídy

S3B

0.- 7. hod Obecná absence třídy

ME3A

0.- 7. hod Obecná absence třídy

ME3B

0.- 7. hod Obecná absence třídy

SC3

0.- 7. hod Obecná absence třídy

VS3

0.- 7. hod Obecná absence třídy

K3

0.- 7. hod Závěrečné zkoušky

KS3

0.- 7. hod Závěrečné zkoušky

KE3

0.- 7. hod Závěrečné zkoušky

S4A

0.- 7. hod Závěrečné zkoušky

S4B

8. hod maturity

 

0.- 7. hod Závěrečné zkoušky

ME4

0.- 8. hod maturity

SC4

0.- 7. hod Závěrečné zkoušky

 

 

Suplování:   Středa 17.6.2020 (lichý týden)

datum výpisu: 21.6.2020 (16:48)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

S1

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

ME1A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

ME1B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

VS1

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

SC1

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

P1

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

SC2

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

VS2

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

S3A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

S3B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

ME3A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

ME3B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

SC3

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

VS3

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

K3

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

 

KS3

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

 

KE3

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

 

S4A

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

 

S4B

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

mat

ME4

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

SC4

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

Balijová Petra

 

..

..

 

..

..

-

   

-

Bělohrad Luboš

..

-

-

..

-

..

-

-

..

-

Bradáč Svatopluk

-

-

 

-

-

-

-

 

-

-

Bublík Miroslav

   

..

..

-

-

..

     

Dulínková Alena

   

..

-

..

..

-

-

 

-

Fojtík Martin

           

-

-

 

-

Jančařík Ladislav

                 

-

Janíčková Petra

-

-

..

..

-

-

-

..

..

-

Kaisler Petr

..

-

..

..

..

-

-

-

..

-

Kerek Richard

-

-

   

..

   

..

..

-

Kočicová Dagmar

-

-

-

-

..

-

..

-

..

-

Mahdal Antonín

     

-

..

     

-

-

Mikulcová Marie

 

..

..

 

..

   

-

-

-

Nevařil Josef

..

..

-

..

..

-

-

..

..

-

Obadalová Soňa

-

-

-

..

..

-

-

-

-

 

Smetanová Blanka

-

..

..

-

..

-

-

..

-

-

Vaňková Zuzana

 

-

..

 

..

..

-

   

-

Vlková Monika

-

..

-

..

-

-

-

..

-

-

Vráblíková Romana

 

..

..

 

-

   

..

-

-

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

2

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

3

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Změny v rozvrzích tříd:

S1

0.- 7. hod Obecná absence třídy

ME1A

0.- 7. hod Obecná absence třídy

ME1B

0.- 7. hod Obecná absence třídy

VS1

0.- 7. hod Obecná absence třídy

SC1

0.- 7. hod Obecná absence třídy

KS1

1.hod

STE

 

(19)

změna

Ondra Pavel

 
 

2.hod

STR

 

(19)

změna

Ondra Pavel

 
 

3.hod

TE

 

(19)

změna

Ondra Pavel

 
 

4.hod

FYZ

 

(19)

přesun <<

Bogar Kryštof

z 22.6. (Po) 6.hod

 

4.hod

AJ

   

odpadá

 

(VAN)

 

5a.hod

MA

   

odpadá

 

(WEI)

 

6.hod

CJL

   

odpadá

 

(VRA)

 

7.hod

OBN

   

přesun >>

 

na 19.6. (Pá) 1.hod

K1

2.hod

AJ

 

(24)

navíc

Kohoutková Ludmila

 
 

2.hod

AJ

el

 

odpadá

 

(BAP)

 

2.hod

AJ

os

 

odpadá

 

(KOH)

 

5a.hod

CJL

   

odpadá

 

(DUL)

 

6.hod

TV

   

odpadá

 

(HUD)

 

7.hod

TV

   

odpadá

 

(HUD)

P1

0.- 7. hod Obecná absence třídy

SC2

0.- 7. hod Obecná absence třídy

VS2

0.- 7. hod Obecná absence třídy

K2

1.hod

ZBO

os

(6)

navíc

Hečová Dagmara

 
 

1.hod

MEP

os

 

odpadá

 

(VAC)

 

2.hod

TE

okna

(18)

změna

Nová Elena

 
 

4.hod

AJ

osna

(mim)

přesun <<

Nová Elena

z 16.6. (Út) 6.hod

 

4.hod

AJ

ok

(18)

přesun <<

Kohoutková Ludmila

z 16.6. (Út) 6.hod

 

4.hod

CJL

   

odpadá

 

(DUL)

 

5b.hod

TD

okna

 

odpadá

 

(NOV)

 

5b.hod

ZBO

os

 

odpadá

 

(HEC)

 

6.hod

MA

   

odpadá

 

(MACH)

 

7.hod

UCE

os

 

odpadá

 

(BURA)

KE2

0.hod

ESP

El

 

odpadá

 

(NEV)

 

0.hod

ELKM

Ael

 

odpadá

 

(KAI)

 

1.hod

AJ

 

(4)

navíc

Bublík Miroslav

 
 

1.hod

AJ

Ael

 

odpadá

 

(BUB)

 

1.hod

ESP

El

 

odpadá

 

(NEV)

 

2.hod

ICT

ict2

(C-PC)

přesun <<

Bogar Kryštof

z 6.hod

 

2.hod

ICT

ict1

(10)

přesun <<

Novosád Petr

z 6.hod

 

2.hod

ELN

   

odpadá

 

(KAI)

 

3.hod

ICT

ict2

(C-PC)

přesun <<

Bogar Kryštof

z 7.hod

 

3.hod

ICT

ict1

(10)

přesun <<

Novosád Petr

z 7.hod

 

3.hod

AJ

El

 

odpadá

 

(BUB)

 

3.hod

ELP

Ael

 

odpadá

 

(NEV)

 

4.hod

CHE

 

(4)

přesun <<

Chamulová Hana

z 16.6. (Út) 3.hod

 

4.hod

ELN

   

odpadá

 

(KAI)

 

5a.hod

MA

   

přesun >>

 

na 19.6. (Pá) 1.hod

 

6.hod

ICT

ict2

 

přesun >>

 

na 2.hod

 

6.hod

ICT

ict1

 

přesun >>

 

na 2.hod

 

7.hod

ICT

ict2

 

přesun >>

 

na 3.hod

 

7.hod

ICT

ict1

 

přesun >>

 

na 3.hod

S3A

0.- 7. hod Obecná absence třídy

S3B

0.- 7. hod Obecná absence třídy

ME3A

0.- 7. hod Obecná absence třídy

ME3B

0.- 7. hod Obecná absence třídy

SC3

0.- 7. hod Obecná absence třídy

VS3

0.- 7. hod Obecná absence třídy

K3

0.- 7. hod Závěrečné zkoušky

KS3

0.- 7. hod Závěrečné zkoušky

KE3

0.- 7. hod Závěrečné zkoušky

S4A

0.- 7. hod Závěrečné zkoušky

S4B

8. hod maturity

 

0.- 7. hod Závěrečné zkoušky

ME4

0.- 8. hod maturity

SC4

0.- 7. hod Závěrečné zkoušky

 

 

Suplování:   Čtvrtek 18.6.2020 (lichý týden)

datum výpisu: 21.6.2020 (16:48)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

S1

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

ME1A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

ME1B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

VS1

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

SC1

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

P1

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

S2A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

S2B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

SC2

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

VS2

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

SC3

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

VS3

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

K3

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

 

KS3

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

 

KE3

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

 

S4A

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

 

S4B

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

mat

ME4

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

SC4

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

Balijová Petra

 

-

..

 

..

         

Bělohrad Luboš

-

-

..

..

..

-

-

..

-

-

Bublík Miroslav

   

..

-

-

-

-

..

   

Dulínková Alena

   

..

-

-

..

-

-

-

-

Fojtík Martin

....

....

 

....

....

 

-

-

-

-

Jančařík Ladislav

..

-

 

..

..

       

-

Janíčková Petra

-

-

..

..

..

..

-

-

..

-

Kaisler Petr

..

..

..

-

-

-

-

..

..

-

Kerek Richard

..

..

   

..

 

-

-

-

-

Kočicová Dagmar

-

..

..

-

..

..

-

-

..

-

Mikulcová Marie

 

..

-

 

..

     

..

-

Nevařil Josef

-

-

-

..

..

-

..

..

-

-

Obadalová Soňa

-

..

..

..

-

..

-

..

..

 

Smetanová Blanka

-

-

..

..

..

-

..

..

-

-

Vaňková Zuzana

 

..

..

 

..

         

Vlková Monika

-

..

..

..

..

..

-

-

..

-

Vráblíková Romana

 

-

..

 

..

     

-

-

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

2

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

3

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Změny v rozvrzích tříd:

S1

0.- 7. hod Obecná absence třídy

ME1A

0.- 7. hod Obecná absence třídy

ME1B

0.- 7. hod Obecná absence třídy

VS1

0.- 7. hod Obecná absence třídy

SC1

0.- 7. hod Obecná absence třídy

KS1

1.hod

CHE

 

(19)

přesun <<

Machala Viktor

z 7.hod

 

1.hod

TE

   

odpadá

 

(OND)

 

2.hod

MA

 

(19)

přesun <<

Weiserová Radomíra

z 19.6. (Pá) 5b.hod

 

2.hod

TV

   

odpadá

 

(BAP)

 

3.hod

ZAE

 

(19)

přesun <<

Chamulová Hana

z 22.6. (Po) 5b.hod

 

3.hod

TV

   

odpadá

 

(BAP)

 

4.hod

MA

 

(19)

přesun <<

Weiserová Radomíra

z 22.6. (Po) 7.hod

 

4.hod

AJ

   

odpadá

 

(VAN)

 

5b.hod

FYZ

   

odpadá

 

(BOG)

 

6.hod

CJL

   

odpadá

 

(VRA)

 

7.hod

CHE

   

přesun >>

 

na 1.hod

K1

0.hod

TD

el

 

odpadá

 

(JANC)

 

4.hod

AJ

 

(24)

navíc

Kohoutková Ludmila

 
 

4.hod

AJ

el

 

odpadá

 

(BAP)

 

4.hod

AJ

os

 

odpadá

 

(KOH)

 

5b.hod

UCE

os

 

odpadá

 

(BURA)

 

5b.hod

ZEL

el

 

odpadá

 

(NEL)

 

6.hod

OBN

   

odpadá

 

(MIK)

 

7.hod

OBN

   

odpadá

 

(MIK)

P1

0.- 7. hod Obecná absence třídy

S2A

0.- 7. hod Obecná absence třídy

S2B

0.- 7. hod Obecná absence třídy

SC2

0.- 7. hod Obecná absence třídy

VS2

0.- 7. hod Obecná absence třídy

K2

0.hod

MA

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

2.hod

MA

 

(18)

přesun <<

Machala Viktor

z 0.hod

 

2.hod

CJL

   

odpadá

 

(DUL)

 

5b.hod

MEP

os

 

odpadá

 

(VAC)

 

5b.hod

STR

okna

 

odpadá

 

(HAB)

 

6.hod

ICT

ict2

 

odpadá

 

(MAR)

 

6.hod

ICT

ict1

 

odpadá

 

(NSD)

 

7.hod

ICT

ict2

 

odpadá

 

(MAR)

 

7.hod

ICT

ict1

 

odpadá

 

(NSD)

KE2

1.hod

OBN

 

(4)

změna

Nová Elena

 
 

2.hod

MA

 

(4)

přesun <<

Kohoutková Ludmila

z 5a.hod

 

2.hod

AJ

Ael

 

odpadá

 

(BUB)

 

2.hod

ELKM

El

 

odpadá

 

(KAI)

 

3.hod

FYZ

 

(4)

změna

Bogar Kryštof

 
 

4.hod

FYZ

 

(4)

přesun <<

Bogar Kryštof

z 16.6. (Út) 2.hod

 

4.hod

CJL

   

odpadá

 

(VLK)

 

5a.hod

MA

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

6.hod

AUM

Ael

 

odpadá

 

(NEV)

 

6.hod

ELKM

elm1

 

odpadá

 

(KAI)

 

7.hod

ELKM

elm1

 

odpadá

 

(KAI)

ME3A

0.hod

RS

rA+B

(C-A)

přesun <<

Mahdal Antonín

z 6.hod

 

0.hod

TV

   

odpadá

 

(HUD)

 

1.hod

RS

rA+B

(C-A)

přesun <<

Mahdal Antonín

z 7.hod

 

1.hod

TV

   

odpadá

 

(HUD)

 

4.hod

ELN

 

(13)

přesun <<

Nevařilová Ludmila

z 26.6. (Pá) 0.hod

 

4.hod

MA

   

přesun >>

 

na 19.6. (Pá) 3.hod

 

5a.hod

ATT

   

přesun >>

 

na 19.6. (Pá) 2.hod

 

6.hod

RS

rA+B

 

přesun >>

 

na 0.hod

 

7.hod

RS

rA+B

 

přesun >>

 

na 1.hod

ME3B

0.hod

RS

rA+B

(C-A)

přesun <<

Mahdal Antonín

z 6.hod

 

1.hod

RS

rA+B

(C-A)

přesun <<

Mahdal Antonín

z 7.hod

 

1.hod

CJL

   

odpadá

 

(DUL)

 

3.hod

ICT

 

(PC3D)

přesun <<

Novosád Petr

z 19.6. (Pá) 5b.hod

 

3.hod

ELKM

elm1

 

odpadá

 

(JANC)

 

3.hod

JCP

elm2

 

odpadá

 

(NEV)

 

4.hod

ICT

 

(PC3D)

přesun <<

Novosád Petr

z 19.6. (Pá) 6.hod

 

4.hod

ELKM

elm1

 

odpadá

 

(JANC)

 

4.hod

JCP

elm2

 

odpadá

 

(NEV)

 

5b.hod

AJ

ja1

 

odpadá

 

(BAP)

 

5b.hod

AJ

ja2

 

odpadá

 

(SME)

 

6.hod

PRG

pt

 

odpadá

 

(JANC)

 

6.hod

RS

rA+B

 

přesun >>

 

na 0.hod

 

7.hod

PRG

pt

 

odpadá

 

(JANC)

 

7.hod

RS

rA+B

 

přesun >>

 

na 1.hod

SC3

0.- 7. hod Obecná absence třídy

VS3

0.- 7. hod Obecná absence třídy

K3

0.- 7. hod Závěrečné zkoušky

KS3

0.- 7. hod Závěrečné zkoušky

KE3

0.- 7. hod Závěrečné zkoušky

S4A

0.- 7. hod Závěrečné zkoušky

S4B

8. hod maturity

 

0.- 7. hod Závěrečné zkoušky

ME4

0.- 8. hod maturity

SC4

0.- 7. hod Závěrečné zkoušky

 

 

Suplování:   Pátek 19.6.2020 (lichý týden)

datum výpisu: 21.6.2020 (16:48)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

S1

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

ME1A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

ME1B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

VS1

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

SC1

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

P1

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

S2A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

S2B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

SC2

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

VS2

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

SC3

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

VS3

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

K3

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

 

KS3

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

 

KE3

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

 

S4A

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

 

S4B

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

mat

ME4

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

SC4

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

Balijová Petra

 

..

-

 

..

         

Bělohrad Luboš

-

-

..

..

-

..

-

..

-

 

Bublík Miroslav

   

..

..

..

         

Dulínková Alena

   

-

..

..

         

Fojtík Martin

....

....

 

....

....

....

-

-

-

-

Jančařík Ladislav

     

-

..

   

..

-

-

Janíčková Petra

-

..

..

-

..

-

..

..

-

 

Kaisler Petr

-

-

..

-

..

..

-

-

-

-

Kerek Richard

-

-

   

-

         

Kočicová Dagmar

..

..

-

..

..

         

Mikulcová Marie

 

..

..

 

..

 

..

..

-

-

Nevařil Josef

-

-

-

..

-

-

-

..

-

-

Smetanová Blanka

-

..

..

..

-

-

..

..

-

-

Vaňková Zuzana

 

..

..

 

..

         

Vlková Monika

..

-

..

..

-

         

Vráblíková Romana

 

-

..

 

..

 

-

..

-

-

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

2

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

3

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Změny v rozvrzích tříd:

S1

0.- 7. hod Obecná absence třídy

ME1A

0.- 7. hod Obecná absence třídy

ME1B

0.- 7. hod Obecná absence třídy

VS1

0.- 7. hod Obecná absence třídy

SC1

0.- 7. hod Obecná absence třídy

KS1

1.hod

OBN

 

(19)

přesun <<

Nová Elena

z 17.6. (St) 7.hod

 

1.hod

STE

   

odpadá

 

(OND)

 

2.hod

TD

 

(19)

přesun <<

Hábl Jaroslav

z 22.6. (Po) 3.hod

 

2.hod

STR

   

odpadá

 

(OND)

 

3.hod

CJL

 

(19)

změna

Vráblíková Romana

 
 

4.hod

TD

 

(19)

změna

Hábl Jaroslav

 
 

5b.hod

MA

   

přesun >>

 

na 18.6. (Čt) 2.hod

 

6.hod

FYZ

   

odpadá

 

(BOG)

K1

0.hod

MT

el

 

odpadá

 

(NEL)

 

3.hod

FYZ

 

(24)

přesun <<

Machala Viktor

z 5b.hod

 

3.hod

CJL

   

odpadá

 

(DUL)

 

5b.hod

FYZ

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

6.hod

ZBO

os

 

odpadá

 

(HEC)

 

6.hod

ZEL

el

 

odpadá

 

(NEL)

P1

0.- 7. hod Obecná absence třídy

S2A

0.- 7. hod Obecná absence třídy

S2B

0.- 7. hod Obecná absence třídy

SC2

0.- 7. hod Obecná absence třídy

VS2

0.- 7. hod Obecná absence třídy

K2

0.hod

TE

okna

 

přesun >>

 

na 4.hod

 

0.hod

TES

os

 

přesun >>

 

na 4.hod

 

1.hod

CJL

 

(18)

změna

Dulínková Alena

 
 

2.hod

AJ

ok

(18)

změna

Kohoutková Ludmila

 
 

4.hod

TE

okna

(18)

přesun <<

Nová Elena

z 0.hod

 

4.hod

TES

os

(23)

přesun <<

Vaculíková Eva

z 0.hod

 

4.hod

TV

   

odpadá

 

(HUD)

 

5a.hod

TV

   

odpadá

 

(HUD)

 

6.hod

UCE

os

 

odpadá

 

(BURA)

 

6.hod

STE

okna

 

odpadá

 

(MAR)

KE2

0.hod

TV

   

odpadá

 

(HUD)

 

1.hod

MA

 

(4)

přesun <<

Kohoutková Ludmila

z 17.6. (St) 5a.hod

 

1.hod

TV

   

odpadá

 

(HUD)

 

2.hod

FYZ

 

(4)

navíc

Bogar Kryštof

 
 

2.hod

CJL

   

odpadá

 

(VLK)

 

3.hod

ZEL

 

(4)

navíc

Nevařilová Ludmila

 
 

3.hod

AJ

Ael

 

odpadá

 

(BUB)

 

3.hod

ZEL

El

 

odpadá

 

(NEL)

 

4.hod

MA

 

(4)

změna

Kohoutková Ludmila

 
 

5a.hod

ELKM

   

odpadá

 

(KAI)

 

6.hod

AJ

El

 

odpadá

 

(BUB)

 

6.hod

OD

Ael

 

odpadá

 

(NEV)

ME3A

0.hod

MA

   

odpadá

 

(WEI)

 

1.hod

OBN

   

odpadá

 

(VAS)

 

2.hod

ATT

 

(13)

přesun <<

Mahdal Antonín

z 18.6. (Čt) 5a.hod

 

2.hod

CJL

   

odpadá

 

(VRA)

 

3.hod

MA

 

(13)

přesun <<

Weiserová Radomíra

z 18.6. (Čt) 4.hod

 

3.hod

JCP

   

odpadá

 

(NEV)

 

5b.hod

AJ

ja1

 

odpadá

 

(JUR)

 

5b.hod

AJ

ja2

 

odpadá

 

(SME)

 

6.hod

AJ

ja1

 

odpadá

 

(JUR)

 

6.hod

AJ

ja2

 

odpadá

 

(SME)

ME3B

0.hod

MA

   

odpadá

 

(KOC)

 

1.hod

EKO

 

(23)

přesun <<

Vašků Lenka

z 26.6. (Pá) 3.hod

 

1.hod

AJ

ja1

 

odpadá

 

(BAP)

 

1.hod

AJ

ja2

 

odpadá

 

(SME)

 

4.hod

CJL

   

odpadá

 

(DUL)

 

5b.hod

ICT

   

přesun >>

 

na 18.6. (Čt) 3.hod

 

6.hod

ICT

   

přesun >>

 

na 18.6. (Čt) 4.hod

SC3

0.- 7. hod Obecná absence třídy

VS3

0.- 7. hod Obecná absence třídy

K3

0.- 7. hod Závěrečné zkoušky

KS3

0.- 7. hod Závěrečné zkoušky

KE3

0.- 7. hod Závěrečné zkoušky

S4A

0.- 7. hod Závěrečné zkoušky

S4B

8. hod maturity

 

0.- 7. hod Závěrečné zkoušky

ME4

0.- 8. hod maturity

SC4

0.- 7. hod Závěrečné zkoušky

 

 

Suplování:   Pondělí 22.6.2020 (sudý týden)

datum výpisu: 21.6.2020 (16:48)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

K3

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

 

KS3

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

 

KE3

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

 

S4A

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

 

S4B

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

 

ME4

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

 

SC4

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

Hozák Jan

-

-

>>

..

..

-

-

>>

..

 

Janíčková Petra

-

-

..

..

..

-

-

..

-

 

Kaisler Petr

..

..

-

..

..

-

..

..

-

 

Nevařil Josef

..

..

-

..

..

-

..

..

-

 

Nevařilová Ludmila

..

..

-

..

-

-

-

..

-

 

Vlková Monika

-

-

..

..

..

..

-

..

..

 

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

3

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

Změny v rozvrzích tříd:

ME1A

0.hod

ZEL

   

odpadá

 

(NEL)

 

4.hod

FYZ

 

(2)

přesun <<

Bogar Kryštof

z 5a.hod

 

4.hod

CT

   

odpadá

 

(NEV)

 

5a.hod

FYZ

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

6.hod

ZEL

   

odpadá

 

(NEL)

 

7.hod

CHE

   

odpadá

 

(CHAM)

ME1B

1.hod

TD

 

(19)

přesun <<

Jančařík Ladislav

z 3.hod

 

1.hod

ZEL

   

odpadá

 

(NEL)

 

3.hod

ICT

 

(IRC1)

přesun <<

Kerek Richard

z 5a.hod

 

3.hod

TD

   

přesun >>

 

na 1.hod

 

5a.hod

ICT

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

6.hod

CT

   

odpadá

 

(NEV)

 

7.hod

CJL

   

odpadá

 

(VLK)

VS1

1.hod

PEK

   

odpadá

 

(HLO)

 

2.hod

MA

   

odpadá

 

(DUB)

 

3.hod

ETV

   

přesun >>

 

na 25.6. (Čt) 4.hod

 

4.hod

ICT

   

odpadá

 

(MAR)

 

5a.hod

ICT

   

přesun >>

 

na 24.6. (St) 1.hod

 

6.hod

TV

   

odpadá

 

(HUD)

 

7.hod

TV

   

odpadá

 

(HUD)

SC1

1.hod

CJL

   

odpadá

 

(MIK)

 

2.hod

OSV

   

odpadá

 

(KAD)

 

3.hod

AJ

   

odpadá

 

(KMI)

 

4.hod

SPO

   

odpadá

 

(HOZ)

 

5a.hod

DEJ

   

odpadá

 

(MAH)

 

6.hod

PES

   

přesun >>

 

na 26.6. (Pá) 1.hod

 

7.hod

POA

   

přesun >>

 

na 24.6. (St) 2.hod

KS1

3.hod

AJ

 

(24)

přesun <<

Vaňková Zuzana

z 16.6. (Út) 6.hod

 

3.hod

TD

   

přesun >>

 

na 19.6. (Pá) 2.hod

 

5b.hod

ZAE

   

přesun >>

 

na 18.6. (Čt) 3.hod

 

6.hod

FYZ

   

přesun >>

 

na 17.6. (St) 4.hod

 

7.hod

MA

   

přesun >>

 

na 18.6. (Čt) 4.hod

KE1

2.hod

AJ

ja2

(13)

spojí

Kohoutková Ludmila

(NOV)

 

3.hod

ZAE

 

(13)

přesun <<

Chamulová Hana

z 6.hod

 

3.hod

ZEL

   

odpadá

 

(KAI)

 

4.hod

OBN

 

(13)

přesun <<

Vašků Lenka

z 26.6. (Pá) 0.hod

 

4.hod

CJL

   

odpadá

 

(VLK)

 

5b.hod

AUM

   

odpadá

 

(NEV)

 

6.hod

ZAE

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

7.hod

OD

   

odpadá

 

(KER)

P1

1.hod

PEK

 

(PC3D)

navíc

Vaculíková Eva

 
 

3.hod

ICT

 

(C-PC)

přesun <<

Novosád Petr

z 5a.hod

 

3.hod

CJL

ja1

 

odpadá

 

(VLK)

 

3.hod

CJL

ja2

 

odpadá

 

(VLK)

 

5a.hod

ICT

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

6.hod

AJ

ja1

 

odpadá

 

(JUR)

 

6.hod

CJL

ja2

 

odpadá

 

(VLK)

 

7.hod

EKP

   

odpadá

 

(HEC)

S2A

1.hod

STE

 

(4)

přesun <<

Bělohrad Luboš

z 5a.hod

 

1.hod

ME

   

odpadá

 

(MAT)

 

2.hod

MA

 

(4)

změna

Kočicová Dagmar

 
 

3.hod

CJL

 

(4)

změna

Obadalová Soňa

 
 

4.hod

AJ

 

(4)

změna

Smetanová Blanka

 
 

5a.hod

STE

   

přesun >>

 

na 1.hod

 

6.hod

OBN

   

přesun >>

 

na 23.6. (Út) 2.hod

 

7.hod

FYZ

   

odpadá

 

(BOG)

S2B

3.hod

CAD

 

(PC3D)

přesun <<

Bělohrad Luboš

z 6.hod

 

3.hod

ME

   

odpadá

 

(MAT)

 

4.hod

CAD

 

(PC3D)

přesun <<

Bělohrad Luboš

z 7.hod

 

4.hod

MA

   

přesun >>

 

na 26.6. (Pá) 2.hod

 

5a.hod

AJ

   

odpadá

 

(SME)

 

6.hod

CAD

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

7.hod

CAD

   

přesun >>

 

na 4.hod

ME2

0.hod

CT

   

odpadá

 

(NEV)

 

3.hod

CJL

 

(1)

přesun <<

Juráková Iveta

z 5a.hod

 

3.hod

ZEL

   

odpadá

 

(NEL)

 

4.hod

AJ

ja1

(1)

přesun <<

Bublík Miroslav

z 23.6. (Út) 6.hod

 

4.hod

AJ

ja2

(20)

přesun <<

Balijová Petra

z 23.6. (Út) 6.hod

 

4.hod

ELN

   

odpadá

 

(KAI)

 

5a.hod

CJL

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

6.hod

ICT

ja1

 

odpadá

 

(NSD)

 

6.hod

ELKM

elm3

 

odpadá

 

(JANC)

 

7.hod

ICT

ja1

 

odpadá

 

(NSD)

 

7.hod

ELKM

elm3

 

odpadá

 

(JANC)

SC2

1.hod

CJL

   

odpadá

 

(MAH)

 

2.hod

PES

   

přesun >>

 

na 26.6. (Pá) 2.hod

 

3.hod

MA

   

přesun >>

 

na 25.6. (Čt) 2.hod

 

4.hod

VKZ

   

přesun >>

 

na 25.6. (Čt) 4.hod

 

5b.hod

AJ

   

přesun >>

 

na 25.6. (Čt) 1.hod

 

6.hod

SPE

   

přesun >>

 

na 25.6. (Čt) 3.hod

 

7.hod

SPE

   

odpadá

 

(VAN)

VS2

1.hod

UCE

   

přesun >>

 

na 26.6. (Pá) 4.hod

 

2.hod

UCE

   

odpadá

 

(BURA)

 

3.hod

PRA

   

odpadá

 

(HOZ)

 

4.hod

ZPV

   

odpadá

 

(DUB)

 

5a.hod

ZPV

   

odpadá

 

(DUB)

 

6.hod

NJ

nj

 

odpadá

 

(MAH)

 

6.hod

RJ

rj

 

odpadá

 

(MIK)

 

7.hod

MA

   

odpadá

 

(KOH)

S3A

2.hod

KM

 

(C-M)

přesun <<

Kerek Richard

z 24.6. (St) 7.hod

 

2.hod

ME

   

odpadá

 

(MAT)

 

4.hod

AUTM

 

(C-M)

přesun <<

Mahdal Antonín

z 5b.hod

 

4.hod

STE

   

odpadá

 

(PJA)

 

5b.hod

AUTM

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

6.hod

MA

   

přesun >>

 

na 23.6. (Út) 2.hod

 

7.hod

AJ

   

odpadá

 

(SME)

S3B

5b.hod

EKO

   

odpadá

 

(VAS)

 

6.hod

TV

   

odpadá

 

(JAN)

 

7.hod

TV

   

odpadá

 

(JAN)

SC3

1.hod

TVZ

   

odpadá

 

(HUD)

 

2.hod

TVZ

   

odpadá

 

(HUD)

 

3.hod

CJL

   

přesun >>

 

na 26.6. (Pá) 2.hod

 

4.hod

SOZ

   

odpadá

 

(HLO)

 

5b.hod

AJ

   

odpadá

 

(KMI)

 

6.hod

ICT

   

přesun >>

 

na 25.6. (Čt) 4.hod

 

7.hod

ICT

   

odpadá

 

(MAR)

VS3

0.hod

APS

   

přesun >>

 

na 25.6. (Čt) 1.hod

 

1.hod

UCE

med

 

odpadá

 

(HEC)

 

1.hod

UCE

pr

 

odpadá

 

(HEC)

 

2.hod

AJ

ja 2

 

přesun >>

 

na 25.6. (Čt) 4.hod

 

2.hod

AJ

ja 1

 

přesun >>

 

na 25.6. (Čt) 4.hod

 

3.hod

VES

   

přesun >>

 

na 25.6. (Čt) 2.hod

 

4.hod

TV

   

odpadá

 

(HUD)

 

5a.hod

TV

   

odpadá

 

(HUD)

 

6.hod

MA

pr

 

přesun >>

 

na 26.6. (Pá) 2.hod

 

6.hod

MA

med

 

přesun >>

 

na 26.6. (Pá) 2.hod

 

7.hod

VEF

   

přesun >>

 

na 23.6. (Út) 1.hod

K3

0.- 7. hod Závěrečné zkoušky

KS3

0.- 7. hod Závěrečné zkoušky

KE3

0.- 7. hod Závěrečné zkoušky

S4A

0.- 7. hod Závěrečné zkoušky

S4B

0.- 7. hod Závěrečné zkoušky

ME4

0.- 7. hod Závěrečné zkoušky

SC4

0.- 7. hod Závěrečné zkoušky

 

 

Suplování:   Úterý 23.6.2020 (sudý týden)

datum výpisu: 21.6.2020 (16:48)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

K3

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

 

KS3

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

 

KE3

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

 

S4A

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

 

S4B

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

 

ME4

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

 

SC4

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

Janíčková Petra

-

-

..

..

..

..

-

..

..

 

Nevařilová Ludmila

-

-

..

-

-

..

-

..

-

 

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

3

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

Změny v rozvrzích tříd:

S1

1.hod

OBN

 

(4)

přesun <<

Vašků Lenka

z 7.hod

 

1.hod

ME

   

odpadá

 

(MAT)

 

3.hod

CJL

 

(4)

přesun <<

Dulínková Alena

z 4.hod

 

3.hod

ELT

   

odpadá

 

(NEV)

 

4.hod

DEJ

 

(4)

přesun <<

Kočicová Dagmar

z 6.hod

 

4.hod

CJL

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

5a.hod

MA

   

přesun >>

 

na 25.6. (Čt) 2.hod

 

6.hod

DEJ

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

7.hod

OBN

   

přesun >>

 

na 1.hod

ME1A

2.hod

ZPT

 

(IRC1)

navíc

Kerek Richard

 
 

2.hod

TV

   

odpadá

 

(JAN)

 

3.hod

MA

 

(2)

navíc

Weiserová Radomíra

 
 

3.hod

TV

   

odpadá

 

(JAN)

 

5a.hod

ZEL

   

odpadá

 

(NEL)

 

6.hod

TD

   

odpadá

 

(JANC)

 

7.hod

CT

   

odpadá

 

(NEV)

ME1B

1.hod

CT

 

(5)

změna

Nevařil Josef

 
 

2.hod

TD

 

(5)

přesun <<

Jančařík Ladislav

z 7.hod

 

2.hod

ZEL

   

odpadá

 

(NEL)

 

3.hod

FYZ

 

(5)

změna

Bogar Kryštof

 
 

4.hod

ZPT

 

(5)

změna

Kerek Richard

 
 

5a.hod

FYZ

   

odpadá

 

(BOG)

 

6.hod

ZEL

   

odpadá

 

(NEL)

 

7.hod

TD

   

přesun >>

 

na 2.hod

VS1

1.hod

OBN

 

(310)

přesun <<

Obadalová Soňa

z 7.hod

 

1.hod

ZPN

   

přesun >>

 

na 24.6. (St) 4.hod

 

2.hod

MA

 

(413)

změna

Dubravová Lucie

 
 

3.hod

AJ

ja1

(310)

změna

Skopal Lukáš

 
 

5b.hod

ZPV

   

odpadá

 

(CHAM)

 

6.hod

ZPV

   

odpadá

 

(CHAM)

 

7.hod

OBN

   

přesun >>

 

na 1.hod

SC1

1.hod

MA

 

(413)

změna

Kočicová Dagmar

 
 

2.hod

AJ

 

(306)

přesun <<

Mikulčíková Kristýna

z 6.hod

 

2.hod

MA

   

odpadá

 

(KOC)

 

5a.hod

PEK

   

přesun >>

 

na 25.6. (Čt) 4.hod

 

6.hod

AJ

   

přesun >>

 

na 2.hod

KE1

5b.hod

OBN

   

odpadá

 

(VAS)

 

6.hod

AJ

ja1

 

odpadá

 

(KOH)

 

6.hod

AJ

ja2

 

odpadá

 

(NOV)

 

7.hod

FYZ

   

odpadá

 

(BOG)

P1

1.hod

EKP

 

(19)

přesun <<

Hečová Dagmara

z 3.hod

 

3.hod

AJ

ja1

(6)

přesun <<

Juráková Iveta

z 7.hod

 

3.hod

AJ

ja2

(8)

přesun <<

Vaňková Zuzana

z 7.hod

 

3.hod

EKP

   

přesun >>

 

na 1.hod

 

4.hod

DEJ

 

(19)

přesun <<

Vlková Monika

z 24.6. (St) 7.hod

 

4.hod

ICT

   

odpadá

 

(NSD)

 

5a.hod

ICT

   

odpadá

 

(NSD)

 

6.hod

DEJ

   

odpadá

 

(VLK)

 

7.hod

AJ

ja1

 

přesun >>

 

na 3.hod

 

7.hod

AJ

ja2

 

přesun >>

 

na 3.hod

S2A

2.hod

OBN

 

(8)

přesun <<

Vašků Lenka

z 22.6. (Po) 6.hod

 

2.hod

CAD

   

odpadá

 

(PJA)

 

3.hod

AJ

 

(19)

přesun <<

Smetanová Blanka

z 24.6. (St) 5b.hod

 

3.hod

CAD

   

odpadá

 

(PJA)

 

5b.hod

ELT

   

odpadá

 

(JANC)

 

6.hod

TV

   

odpadá

 

(JAN)

 

7.hod

TV

   

odpadá

 

(JAN)

S2B

5a.hod

ELT

   

odpadá

 

(KAI)

 

6.hod

ICT

   

odpadá

 

(NSD)

 

7.hod

ICT

   

odpadá

 

(NSD)

ME2

5a.hod

MA

   

odpadá

 

(MACH)

 

6.hod

AJ

ja1

 

přesun >>

 

na 22.6. (Po) 4.hod

 

6.hod

AJ

ja2

 

přesun >>

 

na 22.6. (Po) 4.hod

 

7.hod

DEJ

   

odpadá

 

(VRA)

SC2

1.hod

POA

 

(205)

výměna <<

Kadlčková Leona

z 24.6. (St) 2.hod

 

1.hod

PEK

   

výměna >>

 

na 24.6. (St) 2.hod

 

5b.hod

VV

   

odpadá

 

(OBA)

 

6.hod

VV

   

odpadá

 

(OBA)

VS2

1.hod

CJL

 

(411)

přesun <<

Mikulcová Marie

z 5b.hod

 

1.hod

MA

   

odpadá

 

(KOH)

 

2.hod

RJ

rj

(307)

změna

Mikulcová Marie

 
 

4.hod

VES

 

(413)

změna

Buráňová Alena

 
 

5b.hod

CJL

   

přesun >>

 

na 1.hod

 

6.hod

AJ

   

odpadá

 

(SKO)

 

7.hod

AJ

   

odpadá

 

(SKO)

S3A

2.hod

MA

 

(C-M)

přesun <<

Machala Viktor

z 22.6. (Po) 6.hod

 

2.hod

AUTM

   

odpadá

 

(AMA)

 

4.hod

MA

 

(C-M)

přesun <<

Machala Viktor

z 7.hod

 

4.hod

TV

   

odpadá

 

(BAP)

 

5a.hod

TV

   

odpadá

 

(BAP)

 

6.hod

EKO

   

odpadá

 

(VAS)

 

7.hod

MA

   

přesun >>

 

na 4.hod

S3B

5b.hod

STE

   

odpadá

 

(BEL)

 

6.hod

AUTM

aut2

 

přesun >>

 

na 26.6. (Pá) 0.hod

 

7.hod

AUTM

aut2

 

přesun >>

 

na 26.6. (Pá) 1.hod

SC3

1.hod

CJL

 

(408)

přesun <<

Machalíková Hana

z 24.6. (St) 1.hod

 

1.hod

MA

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

3.hod

MA

 

(408)

přesun <<

Dubravová Lucie

z 1.hod

 

3.hod

ZNJ

   

odpadá

 

(TYL)

 

4.hod

SOZ

 

(408)

přesun <<

Hložková Iveta

z 24.6. (St) 6.hod

 

4.hod

ZNJ

   

odpadá

 

(TYL)

 

5b.hod

PSY

   

odpadá

 

(HOZ)

 

6.hod

SPE

   

odpadá

 

(KAD)

 

7.hod

POA

   

odpadá

 

(KAD)

VS3

0.hod

EKO

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

1.hod

VEF

 

(407)

přesun <<

Buráňová Alena

z 22.6. (Po) 7.hod

 

1.hod

AJ

ja 2

 

přesun >>

 

na 24.6. (St) 1.hod

 

1.hod

AJ

ja 1

 

přesun >>

 

na 24.6. (St) 1.hod

 

2.hod

PRA

 

(407)

přesun <<

Hozák Jan

z 7.hod

 

2.hod

MA

pr

 

přesun >>

 

na 25.6. (Čt) 3.hod

 

2.hod

MA

med

 

přesun >>

 

na 25.6. (Čt) 3.hod

 

3.hod

EKO

 

(407)

přesun <<

Buráňová Alena

z 0.hod

 

3.hod

MA

pr

 

odpadá

 

(KOH)

 

3.hod

MA

med

 

odpadá

 

(KOH)

 

5b.hod

VEF

   

odpadá

 

(BURA)

 

6.hod

NJ

nj

 

odpadá

 

(MAH)

 

6.hod

RJ

rj

 

odpadá

 

(MIK)

 

7.hod

PRA

   

přesun >>

 

na 2.hod

K3

0.- 7. hod Závěrečné zkoušky

KS3

0.- 7. hod Závěrečné zkoušky

KE3

0.- 7. hod Závěrečné zkoušky

S4A

0.- 7. hod Závěrečné zkoušky

S4B

0.- 7. hod Závěrečné zkoušky

ME4

0.- 7. hod Závěrečné zkoušky

SC4

0.- 7. hod Závěrečné zkoušky

 

 

Suplování:   Středa 24.6.2020 (sudý týden)

datum výpisu: 21.6.2020 (16:48)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

K3

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

 

KS3

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

 

KE3

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

 

S4A

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

 

S4B

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

 

ME4

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

 

SC4

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

Hečová Dagmara

       

-

         

Hečová Dagmara

-

..

>>

..

 

-

..

..

..

 

Hudeček Ondřej

..

..

..

..

-

-

-

..

..

 

Kohoutková Ludmila

..

NOV

..

-

..

-

-

-

..

 

Nevařil Josef

-

..

..

..

..

-

-

..

-

 

Nevařilová Ludmila

..

..

..

..

-

-

-

..

..

 

Vaculíková Eva

-

-

-

..

-

-

-

..

..

 

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

1

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

2

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

3

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

11

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

Změny v rozvrzích tříd:

S1

5a.hod

CHE

   

přesun >>

 

na 25.6. (Čt) 3.hod

 

6.hod

STE

   

odpadá

 

(PJA)

 

7.hod

DEJ

   

odpadá

 

(KOC)

ME1A

1.hod

TD

 

(5)

přesun <<

Jančařík Ladislav

z 5a.hod

 

1.hod

ZEL

   

odpadá

 

(NEL)

 

2.hod

CHE

 

(5)

přesun <<

Chamulová Hana

z 26.6. (Pá) 0.hod

 

2.hod

MT

   

odpadá

 

(NEL)

 

3.hod

FYZ

 

(23)

změna

Bogar Kryštof

 
 

4.hod

AJ

ja2

(23)

změna

Vaňková Zuzana

 
 

5a.hod

TD

   

přesun >>

 

na 1.hod

 

6.hod

MA

   

odpadá

 

(WEI)

 

7.hod

ZAE

   

odpadá

 

(CHAM)

ME1B

0.hod

MT

   

odpadá

 

(NEL)

 

1.hod

AJ

ja1

(18)

změna

Bublík Miroslav

 
 

2.hod

MA

 

(18)

změna

Machala Viktor

 
 

3.hod

MA

 

(5)

navíc

Machala Viktor

 
 

3.hod

ZEL

   

odpadá

 

(NEL)

 

4.hod

TD

 

(5)

přesun <<

Jančařík Ladislav

z 25.6. (Čt) 6.hod

 

4.hod

TV

   

odpadá

 

(JAN)

 

5a.hod

TV

   

odpadá

 

(JAN)

 

6.hod

AJ

ja1

 

odpadá

 

(BUB)

 

6.hod

ZEL

ja2

 

odpadá

 

(NEL)

 

7.hod

AJ

ja2

 

odpadá

 

(VAN)

 

7.hod

ZEL

ja1

 

odpadá

 

(NEL)

VS1

1.hod

ICT

 

(413)

přesun <<

Martinák Josef

z 22.6. (Po) 5a.hod

 

1.hod

EKO

   

odpadá

 

(HEC)

 

4.hod

ZPN

 

(310)

přesun <<

Hozák Jan

z 23.6. (Út) 1.hod

 

4.hod

ZPN

   

odpadá

 

(HOZ)

 

5a.hod

NJ

nj

 

přesun >>

 

na 26.6. (Pá) 1.hod

 

5a.hod

RJ

rj

 

přesun >>

 

na 26.6. (Pá) 1.hod

 

6.hod

AJ

ja2

 

odpadá

 

(KMI)

 

6.hod

AJ

ja1

 

odpadá

 

(SKO)

 

7.hod

DEJ

   

odpadá

 

(MAH)

SC1

2.hod

POA

 

(306)

přesun <<

Kadlčková Leona

z 22.6. (Po) 7.hod

 

2.hod

TVZ

   

odpadá

 

(HUD)

 

3.hod

OSV

 

(306)

přesun <<

Kadlčková Leona

z 5a.hod

 

3.hod

TVZ

   

odpadá

 

(HUD)

 

5a.hod

OSV

   

přesun >>

 

na 3.hod

KE1

1.hod

AJ

ja1

(13)

spojí

Nová Elena

(KOH)

 

1.hod

AJ

ja2

(13)

změna

Nová Elena

 
 

3.hod

CJL

 

(13)

přesun <<

Vlková Monika

z 26.6. (Pá) 5b.hod

 

3.hod

AUM

   

odpadá

 

(NEV)

 

5b.hod

MA

   

odpadá

 

(MACH)

 

6.hod

ZEL

   

odpadá

 

(KAI)

 

7.hod

ZEL

   

odpadá

 

(KAI)

P1

0.hod

TV

   

odpadá

 

(JAN)

 

1.hod

CJL

ja1

(19)

přesun <<

Vlková Monika

z 2.hod

 

1.hod

CJL

ja2

(19)

přesun <<

Vlková Monika

z 2.hod

 

1.hod

TV

   

odpadá

 

(JAN)

 

2.hod

MAN

 

(19)

přesun <<

Šmíd Rostislav

z 4.hod

 

2.hod

CJL

ja1

 

přesun >>

 

na 1.hod

 

2.hod

CJL

ja2

 

přesun >>

 

na 1.hod

 

4.hod

UCE

 

(19)

přesun <<

Buráňová Alena

z 5a.hod

 

4.hod

MAN

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

5a.hod

UCE

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

6.hod

AJ

ja1

 

odpadá

 

(JUR)

 

6.hod

AJ

ja2

 

odpadá

 

(VAN)

 

7.hod

DEJ

   

přesun >>

 

na 23.6. (Út) 4.hod

S2A

1.hod

FYZ

 

(23)

změna

Bogar Kryštof

 
 

2.hod

CJL

 

(23)

změna

Obadalová Soňa

 
 

3.hod

ELT

 

(8)

přesun <<

Jančařík Ladislav

z 25.6. (Čt) 5a.hod

 

3.hod

SPS

   

přesun >>

 

na 25.6. (Čt) 3.hod

 

4.hod

CJL

 

(24)

změna

Obadalová Soňa

 
 

5b.hod

AJ

   

přesun >>

 

na 23.6. (Út) 3.hod

 

6.hod

AJ

   

odpadá

 

(SME)

 

7.hod

FYZ

   

odpadá

 

(BOG)

S2B

5a.hod

ELT

   

odpadá

 

(KAI)

 

6.hod

CJL

   

odpadá

 

(OBA)

 

7.hod

CJL

   

odpadá

 

(OBA)

ME2

0.hod

MA

   

přesun >>

 

na 25.6. (Čt) 1.hod

 

1.hod

ATT

 

(C-S)

změna

Mahdal Antonín

 
 

2.hod

ELN

 

(C-S)

změna

Kaisler Petr

 
 

3.hod

CJL

 

(C-S)

změna

Juráková Iveta

 
 

4.hod

MA

 

(C-S)

změna

Machala Viktor

 
 

5a.hod

FYZ

   

odpadá

 

(BOG)

 

6.hod

ICT

ja2

 

odpadá

 

(NSD)

 

6.hod

ELKM

elm1

 

odpadá

 

(JANC)

 

7.hod

ICT

ja2

 

odpadá

 

(NSD)

 

7.hod

ELKM

elm1

 

odpadá

 

(JANC)

SC2

0.hod

TVZ

   

odpadá

 

(HUD)

 

1.hod

SPO

 

(205)

přesun <<

Hozák Jan

z 5b.hod

 

1.hod

TVZ

   

odpadá

 

(HUD)

 

2.hod

PEK

 

(413)

výměna <<

Hložková Iveta

z 23.6. (Út) 1.hod

 

2.hod

POA

   

výměna >>

 

na 23.6. (Út) 1.hod

 

3.hod

DEJ

 

(205)

přesun <<

Machalíková Hana

z 26.6. (Pá) 6.hod

 

3.hod

ZPV

   

odpadá

 

(DUB)

 

4.hod

PSY

 

(205)

přesun <<

Kadlčková Leona

z 26.6. (Pá) 5b.hod

 

4.hod

ZPV

   

odpadá

 

(DUB)

 

5b.hod

SPO

   

přesun >>

 

na 1.hod

VS2

2.hod

ZEM

 

(411)

přesun <<

Weiserová Radomíra

z 25.6. (Čt) 6.hod

 

2.hod

PEK

   

přesun >>

 

na 26.6. (Pá) 2.hod

 

4.hod

ICT

 

(413)

přesun <<

Martinák Josef

z 6.hod

 

4.hod

TV

   

odpadá

 

(BAP)

 

5a.hod

TV

   

odpadá

 

(BAP)

 

6.hod

ICT

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

7.hod

ICT

   

odpadá

 

(MAR)

S3A

5b.hod

STE

   

odpadá

 

(PJA)

 

6.hod

SPS

   

přesun >>

 

na 25.6. (Čt) 1.hod

 

7.hod

KM

   

přesun >>

 

na 22.6. (Po) 2.hod

S3B

0.hod

AJ

   

odpadá

 

(BUB)

 

5b.hod

CJL

   

odpadá

 

(JUR)

 

6.hod

MA

   

přesun >>

 

na 26.6. (Pá) 2.hod

 

7.hod

SPS

   

odpadá

 

(BEL)

SC3

1.hod

PRA

 

(408)

přesun <<

Vašků Lenka

z 5b.hod

 

1.hod

CJL

   

přesun >>

 

na 23.6. (Út) 1.hod

 

4.hod

AJ

 

(408)

přesun <<

Mikulčíková Kristýna

z 26.6. (Pá) 4.hod

 

4.hod

EKO

   

odpadá

 

(VAS)

 

5b.hod

PRA

   

přesun >>

 

na 1.hod

 

6.hod

SOZ

   

přesun >>

 

na 23.6. (Út) 4.hod

 

7.hod

OBN

   

odpadá

 

(MIK)

VS3

1.hod

AJ

ja 2

(400)

přesun <<

Mikulčíková Kristýna

z 23.6. (Út) 1.hod

 

1.hod

AJ

ja 1

(407)

přesun <<

Skopal Lukáš

z 23.6. (Út) 1.hod

 

1.hod

AJ

ja 2

 

přesun >>

 

na 2.hod

 

1.hod

AJ

ja 1

 

přesun >>

 

na 2.hod

 

2.hod

AJ

ja 2

(204)

přesun <<

Mikulčíková Kristýna

z 1.hod

 

2.hod

AJ

ja 1

(407)

přesun <<

Skopal Lukáš

z 1.hod

 

2.hod

ICT

pr

 

přesun >>

 

na 26.6. (Pá) 4.hod

 

2.hod

UCE

med

 

přesun >>

 

na 26.6. (Pá) 4.hod

 

3.hod

PEK

 

(413)

přesun <<

Hložková Iveta

z 5b.hod

 

3.hod

ICT

pr

 

odpadá

 

(MAR)

 

3.hod

UCE

med

 

odpadá

 

(HEC)

 

5b.hod

PEK

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

6.hod

NJ

nj

 

odpadá

 

(MAH)

 

6.hod

RJ

rj

 

odpadá

 

(MIK)

 

7.hod

PEK

   

odpadá

 

(HLO)

K3

0.- 7. hod Závěrečné zkoušky

KS3

0.- 7. hod Závěrečné zkoušky

KE3

0.- 7. hod Závěrečné zkoušky

S4A

0.- 7. hod Závěrečné zkoušky

S4B

0.- 7. hod Závěrečné zkoušky

ME4

0.- 7. hod Závěrečné zkoušky

SC4

0.- 7. hod Závěrečné zkoušky

 

 

Suplování:   Čtvrtek 25.6.2020 (sudý týden)

datum výpisu: 21.6.2020 (16:48)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

K3

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

 

KS3

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

 

KE3

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

 

S4A

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

 

S4B

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

 

ME4

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

 

SC4

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

Hudeček Ondřej

..

..

-

-

-

-

-

..

..

 

Kaisler Petr

..

-

..

..

..

..

-

-

..

 

Kerek Richard

-

..

-

-

-

-

..

..

..

 

Kočicová Dagmar

-

..

-

-

..

-

-

>>

-

 

Nevařil Josef

-

..

..

..

..

-

-

..

..

 

Nevařilová Ludmila

-

-

..

..

-

..

-

-

..

 

Vlková Monika

-

..

..

..

-

-

..

..

-

 

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

1

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

2

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

3

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

11

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

Změny v rozvrzích tříd:

S1

2.hod

MA

 

(4)

přesun <<

Janůš Dalibor

z 23.6. (Út) 5a.hod

 

2.hod

TV

   

odpadá

 

(JAN)

 

3.hod

CHE

 

(4)

přesun <<

Chamulová Hana

z 24.6. (St) 5a.hod

 

3.hod

TV

   

odpadá

 

(JAN)

 

4.hod

FYZ

 

(4)

přesun <<

Bogar Kryštof

z 5a.hod

 

4.hod

CJL

   

odpadá

 

(DUL)

 

5a.hod

FYZ

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

6.hod

MA

   

odpadá

 

(JAN)

 

7.hod

ZAE

   

odpadá

 

(CHAM)

ME1A

1.hod

MA

 

(18)

změna

Weiserová Radomíra

 
 

2.hod

MA

 

(18)

změna

Weiserová Radomíra

 
 

3.hod

CJL

 

(18)

změna

Vráblíková Romana

 
 

4.hod

AJ

ja2

(18)

změna

Vaňková Zuzana

 
 

5a.hod

ZEL

   

odpadá

 

(NEL)

 

6.hod

ICT

   

odpadá

 

(BOG)

 

7.hod

ICT

   

odpadá

 

(BOG)

ME1B

0.hod

MA

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

1.hod

FYZ

 

(23)

změna

Bogar Kryštof

 
 

2.hod

CHE

 

(23)

změna

Chamulová Hana

 
 

3.hod

MA

 

(5)

přesun <<

Machala Viktor

z 0.hod

 

3.hod

ZEL

   

odpadá

 

(NEL)

 

4.hod

ZAE

 

(23)

změna

Chamulová Hana

 
 

5b.hod

CJL

   

odpadá

 

(VLK)

 

6.hod

TD

   

přesun >>

 

na 24.6. (St) 4.hod

 

7.hod

ZEL

   

odpadá

 

(NEL)

VS1

1.hod

VES

 

(mim)

změna

Buráňová Alena

 
 

2.hod

CJL

 

(IRC2)

přesun <<

Obadalová Soňa

z 5a.hod

 

2.hod

MA

   

odpadá

 

(DUB)

 

3.hod

AJ

ja2

(mim)

změna

Mikulčíková Kristýna

 
 

3.hod

AJ

ja1

(IRC2)

změna

Skopal Lukáš

 
 

4.hod

ETV

 

(mim)

přesun <<

Mikulcová Marie

z 22.6. (Po) 3.hod

 

4.hod

DEJ

   

odpadá

 

(MAH)

 

5a.hod

CJL

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

6.hod

ETV

   

odpadá

 

(MIK)

 

7.hod

OBN

   

odpadá

 

(OBA)

SC1

1.hod

AJ

 

(mim)

změna

Mikulčíková Kristýna

 
 

2.hod

CJL

 

(mim)

změna

Mikulcová Marie

 
 

3.hod

MUZ

 

(mim)

změna

Kadlčková Leona

 
 

4.hod

PEK

 

(mim)

přesun <<

Hložková Iveta

z 23.6. (Út) 5a.hod

 

4.hod

MUZ

   

odpadá

 

(KAD)

 

5b.hod

DEJ

   

odpadá

 

(MAH)

 

6.hod

OBN

   

odpadá

 

(OBA)

KE1

0.hod

FYZ

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

3.hod

FYZ

 

(C-S)

přesun <<

Bogar Kryštof

z 0.hod

 

3.hod

ZEL

   

odpadá

 

(KAI)

 

5b.hod

ZAE

   

odpadá

 

(CHAM)

 

6.hod

TV

   

odpadá

 

(HUD)

 

7.hod

TV

   

odpadá

 

(HUD)

P1

1.hod

PEK

 

(IRC1)

přesun <<

Vaculíková Eva

z 26.6. (Pá) 5b.hod

 

1.hod

CJL

ja1

 

odpadá

 

(VLK)

 

1.hod

CJL

ja2

 

odpadá

 

(VLK)

 

2.hod

PEK

 

(IRC1)

přesun <<

Vaculíková Eva

z 26.6. (Pá) 6.hod

 

2.hod

CJL

ja1

 

odpadá

 

(VLK)

 

2.hod

CJL

ja2

 

odpadá

 

(VLK)

 

5a.hod

AJ

ja1

 

odpadá

 

(JUR)

 

5a.hod

AJ

ja2

 

odpadá

 

(VAN)

 

6.hod

DEJ

   

odpadá

 

(VLK)

S2A

1.hod

AJ

 

(24)

přesun <<

Smetanová Blanka

z 3.hod

 

1.hod

MA

   

odpadá

 

(KOC)

 

3.hod

SPS

 

(8)

přesun <<

Hábl Jaroslav

z 24.6. (St) 3.hod

 

3.hod

AJ

   

přesun >>

 

na 1.hod

 

5a.hod

ELT

   

přesun >>

 

na 24.6. (St) 3.hod

 

6.hod

ICT

   

odpadá

 

(NSD)

 

7.hod

ICT

   

odpadá

 

(NSD)

S2B

5a.hod

AJ

   

odpadá

 

(SME)

 

6.hod

SPS

   

odpadá

 

(HAB)

 

7.hod

ELT

   

odpadá

 

(KAI)

ME2

0.hod

TV

   

odpadá

 

(HUD)

 

1.hod

MA

 

(C-S)

přesun <<

Machala Viktor

z 24.6. (St) 0.hod

 

1.hod

TV

   

odpadá

 

(HUD)

 

2.hod

DEJ

 

(C-S)

přesun <<

Vráblíková Romana

z 7.hod

 

2.hod

ZEL

   

odpadá

 

(NEL)

 

3.hod

CJL

 

(C-PC)

změna

Juráková Iveta

 
 

4.hod

EKO

 

(C-S)

přesun <<

Vaculíková Eva

z 5a.hod

 

4.hod

ELN

   

odpadá

 

(KAI)

 

5a.hod

EKO

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

6.hod

AJ

ja1

 

odpadá

 

(BUB)

 

6.hod

AJ

ja2

 

odpadá

 

(BAP)

 

7.hod

DEJ

   

přesun >>

 

na 2.hod

SC2

1.hod

AJ

 

(mim)

přesun <<

Skopal Lukáš

z 22.6. (Po) 5b.hod

 

1.hod

PX

   

odpadá

 

(HLO)

 

2.hod

MA

 

(mim)

přesun <<

Dubravová Lucie

z 22.6. (Po) 3.hod

 

2.hod

PX

   

odpadá

 

(HLO)

 

3.hod

SPE

 

(mim)

přesun <<

Vaňková Zuzana

z 22.6. (Po) 6.hod

 

3.hod

PX

   

odpadá

 

(HLO)

 

4.hod

VKZ

 

(mim)

přesun <<

Kadlčková Leona

z 22.6. (Po) 4.hod

 

4.hod

PX

   

odpadá

 

(HLO)

 

5a.hod

PX

   

odpadá

 

(HLO)

 

5b.hod

PX

   

odpadá

 

(HLO)

VS2

1.hod

CJL

 

(Hi-E)

změna

Mikulcová Marie

 
 

2.hod

MA

 

(Hi-E)

změna

Kohoutková Ludmila

 
 

3.hod

OBN

 

(Hi-E)

změna

Mikulcová Marie

 
 

4.hod

VES

 

(Hi-E)

změna

Buráňová Alena

 
 

5b.hod

VES

   

odpadá

 

(BURA)

 

6.hod

ZEM

   

přesun >>

 

na 24.6. (St) 2.hod

 

7.hod

ZEM

   

odpadá

 

(WEI)

S3A

1.hod

SPS

 

(C-M)

přesun <<

Bělohrad Luboš

z 24.6. (St) 6.hod

 

1.hod

KM

   

odpadá

 

(KER)

 

5b.hod

MA

   

odpadá

 

(MACH)

 

6.hod

AJ

   

odpadá

 

(SME)

 

7.hod

EKO

   

odpadá

 

(VAS)

S3B

0.hod

STE

   

odpadá

 

(BEL)

 

1.hod

EKO

 

(9)

přesun <<

Vašků Lenka

z 26.6. (Pá) 4.hod

 

1.hod

ME

   

odpadá

 

(HAB)

 

4.hod

AJ

 

(9)

přesun <<

Bublík Miroslav

z 5b.hod

 

4.hod

MA

   

odpadá

 

(KOC)

 

5b.hod

AJ

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

6.hod

EKO

   

odpadá

 

(VAS)

 

7.hod

CJL

   

odpadá

 

(JUR)

ME3A

3.hod

EKO

 

(mim)

přesun <<

Vašků Lenka

z 5b.hod

 

3.hod

ICT

   

odpadá

 

(NSD)

 

4.hod

ICT

   

odpadá

 

(NSD)

 

5b.hod

EKO

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

6.hod

CJL

   

odpadá

 

(VRA)

 

7.hod

JCP

   

odpadá

 

(NEV)

ME3B

2.hod

ELKM

 

(8)

přesun <<

Jančařík Ladislav

z 7.hod

 

2.hod

ELKM

elm2

 

odpadá

 

(JANC)

 

2.hod

JCP

elm1

 

odpadá

 

(NEV)

 

3.hod

CJL

 

(23)

navíc

Dulínková Alena

 
 

3.hod

ELKM

elm2

 

odpadá

 

(JANC)

 

3.hod

JCP

elm1

 

odpadá

 

(NEV)

 

4.hod

TV

   

odpadá

 

(BAP)

 

5a.hod

TV

   

odpadá

 

(BAP)

 

6.hod

MA

   

přesun >>

 

na 26.6. (Pá) 3.hod

 

7.hod

ELKM

   

přesun >>

 

na 2.hod

SC3

1.hod

SPE

 

(Hi-S)

přesun <<

Kadlčková Leona

z 26.6. (Pá) 2.hod

 

1.hod

CJL

   

odpadá

 

(MAH)

 

2.hod

AJ

 

(Hi-S)

změna

Mikulčíková Kristýna

 
 

3.hod

MA

 

(Hi-S)

změna

Dubravová Lucie

 
 

4.hod

ICT

 

(C-PC)

přesun <<

Martinák Josef

z 22.6. (Po) 6.hod

 

4.hod

OBN

   

odpadá

 

(MIK)

 

5b.hod

SPE

   

odpadá

 

(KAD)

 

6.hod

POS

   

přesun >>

 

na 26.6. (Pá) 4.hod

 

7.hod

PES

   

odpadá

 

(KAD)

VS3

1.hod

APS

 

(IRC3)

přesun <<

Hečová Dagmara

z 22.6. (Po) 0.hod

 

1.hod

MA

med

 

odpadá

 

(KOH)

 

2.hod

VES

 

(IRC3)

přesun <<

Buráňová Alena

z 22.6. (Po) 3.hod

 

2.hod

CJL

med

 

odpadá

 

(MAH)

 

2.hod

PX

pr

 

odpadá

 

(HOZ)

 

3.hod

MA

pr

(IRC3)

přesun <<

Kohoutková Ludmila

z 23.6. (Út) 2.hod

 

3.hod

MA

med

(IRC3)

přesun <<

Kohoutková Ludmila

z 23.6. (Út) 2.hod

 

3.hod

CJL

med

 

odpadá

 

(MAH)

 

3.hod

PX

pr

 

odpadá

 

(HOZ)

 

4.hod

AJ

ja 2

(mim)

přesun <<

Mikulčíková Kristýna

z 22.6. (Po) 2.hod

 

4.hod

AJ

ja 1

(IRC3)

přesun <<

Skopal Lukáš

z 22.6. (Po) 2.hod

 

4.hod

MED

med

 

odpadá

 

(OBA)

 

4.hod

PX

pr

 

odpadá

 

(HOZ)

 

5a.hod

PX

pr

 

odpadá

 

(HOZ)

 

5b.hod

PPG

med

 

odpadá

 

(MAR)

 

5b.hod

PX

pr

 

odpadá

 

(HOZ)

 

6.hod

PPG

med

 

odpadá

 

(MAR)

 

6.hod

PX

pr

 

odpadá

 

(HOZ)

K3

0.- 7. hod Závěrečné zkoušky

KS3

0.- 7. hod Závěrečné zkoušky

KE3

0.- 7. hod Závěrečné zkoušky

S4A

0.- 7. hod Závěrečné zkoušky

S4B

0.- 7. hod Závěrečné zkoušky

ME4

0.- 7. hod Závěrečné zkoušky

SC4

0.- 7. hod Závěrečné zkoušky

 

 

Suplování:   Pátek 26.6.2020 (sudý týden)

datum výpisu: 21.6.2020 (16:48)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

K3

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

 

KS3

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

 

KE3

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

 

S4A

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

 

S4B

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

 

ME4

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

 

SC4

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

Nevařilová Ludmila

>>

..

-

..

-

-

..

..

-

 

Novosád Petr

..

..

-

KER

KER

-

-

-

-

 

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

1

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

Změny v rozvrzích tříd:

S1

3.hod

ICT

ja1

(C-PC)

změna

Kerek Richard

 
 

3.hod

ICT

ja2

(C-PC)

spojí

Kerek Richard

(NSD)

 

4.hod

ICT

ja1

(C-PC)

změna

Kerek Richard

 
 

4.hod

ICT

ja2

(C-PC)

spojí

Kerek Richard

(NSD)

 

5a.hod

AJ

ja2

 

odpadá

 

(JUR)

 

5a.hod

AJ

ja1

 

odpadá

 

(SME)

 

6.hod

STE

   

odpadá

 

(PJA)

ME1A

0.hod

CHE

   

přesun >>

 

na 24.6. (St) 2.hod

 

1.hod

FYZ

 

(2)

přesun <<

Bogar Kryštof

z 2.hod

 

1.hod

ZEL

   

odpadá

 

(NEL)

 

2.hod

MA

 

(2)

přesun <<

Weiserová Radomíra

z 5a.hod

 

2.hod

FYZ

   

přesun >>

 

na 1.hod

 

5a.hod

MA

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

6.hod

TD

   

odpadá

 

(JANC)

ME1B

3.hod

FYZ

 

(3)

přesun <<

Bogar Kryštof

z 5a.hod

 

3.hod

ZEL

   

odpadá

 

(NEL)

 

5a.hod

FYZ

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

6.hod

ZEL

   

odpadá

 

(NEL)

VS1

1.hod

NJ

nj

(310)

přesun <<

Machalíková Hana

z 24.6. (St) 5a.hod

 

1.hod

RJ

rj

(307)

přesun <<

Mikulcová Marie

z 24.6. (St) 5a.hod

 

1.hod

ZPN

   

odpadá

 

(HOZ)

 

2.hod

EKO

 

(310)

přesun <<

Hečová Dagmara

z 6.hod

 

2.hod

NJ

nj

 

odpadá

 

(MAH)

 

2.hod

RJ

rj

 

odpadá

 

(MIK)

 

5a.hod

VES

   

odpadá

 

(BURA)

 

6.hod

EKO

   

přesun >>

 

na 2.hod

SC1

1.hod

PES

 

(306)

přesun <<

Hozák Jan

z 22.6. (Po) 6.hod

 

1.hod

MA

   

odpadá

 

(KOC)

 

5a.hod

ZPV

   

odpadá

 

(CHAM)

 

6.hod

SOM

   

odpadá

 

(CHAM)

KE1

0.hod

OBN

   

přesun >>

 

na 22.6. (Po) 4.hod

 

5b.hod

CJL

   

přesun >>

 

na 24.6. (St) 3.hod

 

6.hod

MA

   

odpadá

 

(MACH)

P1

5b.hod

PEK

   

přesun >>

 

na 25.6. (Čt) 1.hod

 

6.hod

PEK

   

přesun >>

 

na 25.6. (Čt) 2.hod

S2A

5b.hod

ELT

   

odpadá

 

(JANC)

 

6.hod

FYZ

   

odpadá

 

(BOG)

S2B

2.hod

MA

 

(8)

přesun <<

Janůš Dalibor

z 22.6. (Po) 4.hod

 

2.hod

TV

   

odpadá

 

(JAN)

 

3.hod

MA

 

(8)

přesun <<

Janůš Dalibor

z 5a.hod

 

3.hod

TV

   

odpadá

 

(JAN)

 

5a.hod

MA

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

6.hod

OBN

   

odpadá

 

(VAS)

ME2

0.hod

CT

   

přesun >>

 

na 1.hod

 

1.hod

CT

 

(5)

přesun <<

Nevařil Josef

z 0.hod

 

1.hod

ELKM

   

odpadá

 

(JANC)

 

2.hod

CJL

 

(5)

změna

Juráková Iveta

 
 

3.hod

AJ

ja1

(5)

změna

Bublík Miroslav

 
 

4.hod

FYZ

 

(5)

změna

Bogar Kryštof

 
 

5a.hod

MA

   

odpadá

 

(MACH)

 

6.hod

DEJ

   

odpadá

 

(VRA)

SC2

1.hod

MA

 

(205)

přesun <<

Dubravová Lucie

z 2.hod

 

1.hod

CJL

   

odpadá

 

(MAH)

 

2.hod

PES

 

(205)

přesun <<

Hozák Jan

z 22.6. (Po) 2.hod

 

2.hod

MA

   

přesun >>

 

na 1.hod

 

5b.hod

PSY

   

přesun >>

 

na 24.6. (St) 4.hod

 

6.hod

DEJ

   

přesun >>

 

na 24.6. (St) 3.hod

VS2

2.hod

PEK

 

(413)

přesun <<

Hložková Iveta

z 24.6. (St) 2.hod

 

2.hod

EKO

   

odpadá

 

(HEC)

 

4.hod

UCE

 

(411)

přesun <<

Buráňová Alena

z 22.6. (Po) 1.hod

 

4.hod

DEJ

   

odpadá

 

(MAH)

 

5b.hod

PEK

   

odpadá

 

(HLO)

 

6.hod

OBN

   

odpadá

 

(MIK)

S3A

5b.hod

STE

   

odpadá

 

(PJA)

 

6.hod

KM

   

odpadá

 

(KER)

S3B

0.hod

AUTM

aut2

(C-A)

přesun <<

Mahdal Antonín

z 23.6. (Út) 6.hod

 

0.hod

STE

   

odpadá

 

(BEL)

 

1.hod

AUTM

aut2

(C-A)

přesun <<

Mahdal Antonín

z 23.6. (Út) 7.hod

 

1.hod

CJL

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

2.hod

MA

 

(9)

přesun <<

Kočicová Dagmar

z 24.6. (St) 6.hod

 

2.hod

ME

   

odpadá

 

(HAB)

 

4.hod

CJL

 

(9)

přesun <<

Juráková Iveta

z 1.hod

 

4.hod

EKO

   

přesun >>

 

na 25.6. (Čt) 1.hod

 

5a.hod

AJ

   

odpadá

 

(BUB)

ME3A

0.hod

ELN

   

přesun >>

 

na 18.6. (Čt) 4.hod

 

5b.hod

TV

   

odpadá

 

(HUD)

 

6.hod

TV

   

odpadá

 

(HUD)

ME3B

3.hod

MA

 

(24)

přesun <<

Kočicová Dagmar

z 25.6. (Čt) 6.hod

 

3.hod

EKO

   

přesun >>

 

na 19.6. (Pá) 1.hod

 

5b.hod

ELN

   

odpadá

 

(NEL)

 

6.hod

MA

   

odpadá

 

(KOC)

SC3

2.hod

CJL

 

(408)

přesun <<

Machalíková Hana

z 22.6. (Po) 3.hod

 

2.hod

SPE

   

přesun >>

 

na 25.6. (Čt) 1.hod

 

4.hod

POS

 

(408)

přesun <<

Kadlčková Leona

z 25.6. (Čt) 6.hod

 

4.hod

AJ

   

přesun >>

 

na 24.6. (St) 4.hod

 

5b.hod

PSY

   

odpadá

 

(HOZ)

 

6.hod

SOZ

   

odpadá

 

(HLO)

VS3

0.hod

VEF

   

odpadá

 

(BURA)

 

2.hod

MA

pr

(407)

přesun <<

Kohoutková Ludmila

z 22.6. (Po) 6.hod

 

2.hod

MA

med

(407)

přesun <<

Kohoutková Ludmila

z 22.6. (Po) 6.hod

 

2.hod

VES

   

odpadá

 

(BURA)

 

4.hod

ICT

pr

(307)

přesun <<

Martinák Josef

z 24.6. (St) 2.hod

 

4.hod

UCE

med

(407)

přesun <<

Hečová Dagmara

z 24.6. (St) 2.hod

 

4.hod

UCE

pr

 

odpadá

 

(HEC)

 

4.hod

ICT

med

 

odpadá

 

(MAR)

 

5b.hod

AJ

ja 2

 

odpadá

 

(KMI)

 

5b.hod

AJ

ja 1

 

odpadá

 

(SKO)

 

6.hod

OBN

   

odpadá

 

(OBA)

K3

0.- 7. hod Závěrečné zkoušky

KS3

0.- 7. hod Závěrečné zkoušky

KE3

0.- 7. hod Závěrečné zkoušky

S4A

0.- 7. hod Závěrečné zkoušky

S4B

0.- 7. hod Závěrečné zkoušky

ME4

0.- 7. hod Závěrečné zkoušky

SC4

0.- 7. hod Závěrečné zkoušky

 

 

Suplování:   Pondělí 29.6.2020 (lichý týden)

datum výpisu: 21.6.2020 (16:48)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

S1

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

ME1A

                 

jiný

VS1

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

SC1

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

KS1

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

K1

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

KE1

                 

jiný

P1

                 

jiný

S2A

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

S2B

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

ME2

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

SC2

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

VS2

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

K2

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

KE2

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

S3A

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

S3B

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

ME3A

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

ME3B

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

SC3

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

VS3

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

K3

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

 

KS3

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

 

KE3

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

 

S4A

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

 

S4B

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

 

ME4

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

 

SC4

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

 

Změny v rozvrzích tříd:

S1

0.- 8. hod jiný důvod

ME1A

8. hod jiný důvod

VS1

0.- 8. hod jiný důvod

SC1

0.- 8. hod jiný důvod

KS1

0.- 8. hod jiný důvod

K1

0.- 8. hod jiný důvod

KE1

8. hod jiný důvod

P1

8. hod jiný důvod

S2A

0.- 8. hod jiný důvod

S2B

0.- 8. hod jiný důvod

ME2

0.- 8. hod jiný důvod

SC2

0.- 8. hod jiný důvod

VS2

0.- 8. hod jiný důvod

K2

0.- 8. hod jiný důvod

KE2

0.- 8. hod jiný důvod

S3A

0.- 8. hod jiný důvod

S3B

0.- 8. hod jiný důvod

ME3A

0.- 8. hod jiný důvod

ME3B

0.- 8. hod jiný důvod

SC3

0.- 8. hod jiný důvod

VS3

0.- 8. hod jiný důvod

K3

0.- 7. hod Závěrečné zkoušky

KS3

0.- 7. hod Závěrečné zkoušky

KE3

0.- 7. hod Závěrečné zkoušky

S4A

0.- 7. hod Závěrečné zkoušky

S4B

0.- 7. hod Závěrečné zkoušky

ME4

0.- 7. hod Závěrečné zkoušky

SC4

0.- 7. hod Závěrečné zkoušky

 

 

Suplování:   Úterý 30.6.2020 (lichý týden)

datum výpisu: 21.6.2020 (16:48)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

S1

ša

ša

ša

Prz

Prz

Prz

Prz

Prz

Prz

Prz

ME1A

ša

ša

ša

Prz

Prz

Prz

Prz

Prz

Prz

Prz

ME1B

ša

ša

ša

Prz

Prz

Prz

Prz

Prz

Prz

Prz

VS1

ša

ša

ša

Prz

Prz

Prz

Prz

Prz

Prz

Prz

SC1

ša

ša

ša

Prz

Prz

Prz

Prz

Prz

Prz

Prz

KS1

ša

ša

ša

Prz

Prz

Prz

Prz

Prz

Prz

Prz

K1

ša

ša

ša

Prz

Prz

Prz

Prz

Prz

Prz

Prz

KE1

ša

ša

ša

Prz

Prz

Prz

Prz

Prz

Prz

Prz

P1

ša

ša

ša

Prz

Prz

Prz

Prz

Prz

Prz

Prz

S2A

ša

ša

ša

Prz

Prz

Prz

Prz

Prz

Prz

Prz

S2B

ša

ša

ša

Prz

Prz

Prz

Prz

Prz

Prz

Prz

ME2

ša

ša

ša

Prz

Prz

Prz

Prz

Prz

Prz

Prz

SC2

ša

ša

ša

Prz

Prz

Prz

Prz

Prz

Prz

Prz

VS2

ša

ša

ša

Prz

Prz

Prz

Prz

Prz

Prz

Prz

K2

ša

ša

ša

Prz

Prz

Prz

Prz

Prz

Prz

Prz

KE2

ša

ša

ša

Prz

Prz

Prz

Prz

Prz

Prz

Prz

S3A

ša

ša

ša

Prz

Prz

Prz

Prz

Prz

Prz

Prz

S3B

ša

ša

ša

Prz

Prz

Prz

Prz

Prz

Prz

Prz

ME3A

ša

ša

ša

Prz

Prz

Prz

Prz

Prz

Prz

Prz

ME3B

ša

ša

ša

Prz

Prz

Prz

Prz

Prz

Prz

Prz

SC3

ša

ša

ša

Prz

Prz

Prz

Prz

Prz

Prz

Prz

VS3

ša

ša

ša

Prz

Prz

Prz

Prz

Prz

Prz

Prz

K3

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

 

KS3

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

 

KE3

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

 

S4A

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

 

S4B

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

 

ME4

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

 

SC4

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

 

Změny v rozvrzích tříd:

S1

3.- 8. hod Prázdniny

 

0.- 2. hod školní akce

ME1A

3.- 8. hod Prázdniny

 

0.- 2. hod školní akce

ME1B

3.- 8. hod Prázdniny

 

0.- 2. hod školní akce

VS1

3.- 8. hod Prázdniny

 

0.- 2. hod školní akce

SC1

3.- 8. hod Prázdniny

 

0.- 2. hod školní akce

KS1

3.- 8. hod Prázdniny

 

0.- 2. hod školní akce

K1

3.- 8. hod Prázdniny

 

0.- 2. hod školní akce

KE1

3.- 8. hod Prázdniny

 

0.- 2. hod školní akce

P1

3.- 8. hod Prázdniny

 

0.- 2. hod školní akce

S2A

3.- 8. hod Prázdniny

 

0.- 2. hod školní akce

S2B

3.- 8. hod Prázdniny

 

0.- 2. hod školní akce

ME2

3.- 8. hod Prázdniny

 

0.- 2. hod školní akce

SC2

3.- 8. hod Prázdniny

 

0.- 2. hod školní akce

VS2

3.- 8. hod Prázdniny

 

0.- 2. hod školní akce

K2

3.- 8. hod Prázdniny

 

0.- 2. hod školní akce

KE2

3.- 8. hod Prázdniny

 

0.- 2. hod školní akce

S3A

3.- 8. hod Prázdniny

 

0.- 2. hod školní akce

S3B

3.- 8. hod Prázdniny

 

0.- 2. hod školní akce

ME3A

3.- 8. hod Prázdniny

 

0.- 2. hod školní akce

ME3B

3.- 8. hod Prázdniny

 

0.- 2. hod školní akce

SC3

3.- 8. hod Prázdniny

 

0.- 2. hod školní akce

VS3

3.- 8. hod Prázdniny

 

0.- 2. hod školní akce

K3

0.- 7. hod Závěrečné zkoušky

KS3

0.- 7. hod Závěrečné zkoušky

KE3

0.- 7. hod Závěrečné zkoušky

S4A

0.- 7. hod Závěrečné zkoušky

S4B

0.- 7. hod Závěrečné zkoušky

ME4

0.- 7. hod Závěrečné zkoušky

SC4

0.- 7. hod Závěrečné zkoušky

 

 

Suplování:   Středa 1.7.2020 (lichý týden)

datum výpisu: 21.6.2020 (16:48)

Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé - nejsou
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích tříd - nejsou

 

 

Suplování:   Čtvrtek 2.7.2020 (lichý týden)

datum výpisu: 21.6.2020 (16:48)

Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé - nejsou
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích tříd - nejsou

 

 

Suplování:   Pátek 3.7.2020 (lichý týden)

datum výpisu: 21.6.2020 (16:48)

Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé - nejsou
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích tříd - nejsou

 

Zpracováno v systému Bakaláři