Suplování:   Pondělí 11.11.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 15.11.2019 (13:42)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

Kadlčková Leona

-

-

MIK

SKO

BURA

-

-

-

..

 

Kerek Richard

-

-

BOG

BOG

JANC

NEL

-

..

..

 

Změny v rozvrzích tříd:

ME1B

4.hod

ICT

 

(IRC1)

supluje

Jančařík Ladislav

(KER)

 

5a.hod

ICT

 

(IRC1)

supluje

Nevařilová Ludmila

(KER)

SC1

2.hod

OSV

 

(306)

supluje

Mikulcová Marie

(KAD)

 

7.hod

POA

   

odpadá

 

(KAD)

KE1

7.hod

OD

   

odpadá

 

(KER)

SC2

4.hod

VKZ

 

(205)

supluje

Buráňová Alena

(KAD)

KS3

2.hod

ICT

 

(IRC1)

supluje

Bogar Kryštof

(KER)

 

3.hod

ICT

 

(IRC1)

supluje

Bogar Kryštof

(KER)

 

6.hod

TE

okna

 

odpadá

 

(KER)

SC4

3.hod

POA

 

(304)

supluje

Skopal Lukáš

(KAD)

 

 

Suplování:   Úterý 12.11.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 15.11.2019 (13:42)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

Janíčková Petra

               

VRA

 

Kadlčková Leona

-

-

KMI

-

-

-

-

..

..

 

Kaisler Petr

               

..

 

Kerek Richard

-

NSD

NSD

BAP

MACH

-

VAC

..

..

 

Mahdal Antonín

 

BUB

WEI

HUD

NOV

-

-

     

Martinák Josef

-

-

-

-

-

-

-

DUB

DUB

 

Nevařil Josef

 

..

-

VAS

HAB

-

HUD

     

Změny v rozvrzích tříd:

S1

3.hod

ELT

 

(4)

supluje

Vašků Lenka

(NEV)

ME1A

5a.hod

AJ

ja1

(2)

výměna <<

Juráková Iveta

z 13.11. (St) 4.hod

 

5a.hod

AJ

ja2

(9)

výměna <<

Vaňková Zuzana

z 13.11. (St) 4.hod

 

5a.hod

ZEL

   

výměna >>

 

na 13.11. (St) 4.hod

ME1B

1.hod

TD

 

(3)

přesun <<

Jančařík Ladislav

z 7.hod

 

1.hod

CT

   

odpadá

 

(NEV)

 

2.hod

TD

 

(3)

výměna <<

Jančařík Ladislav

z 26.11. (Út) 7.hod

 

2.hod

ZEL

   

výměna >>

 

na 26.11. (Út) 7.hod

 

4.hod

ZPT

 

(3)

supluje

Machala Viktor

(KER)

 

6.hod

ZEL

   

odpadá

 

(NEL)

 

7.hod

TD

   

přesun >>

 

na 1.hod

P1

1.hod

MAN

 

(19)

přesun <<

Šmíd Rostislav

z 13.11. (St) 4.hod

 

6.hod

AJ

ja1

(6)

přesun <<

Juráková Iveta

z 7.hod

 

6.hod

AJ

ja2

(7)

přesun <<

Vaňková Zuzana

z 7.hod

 

6.hod

DEJ

   

odpadá

 

(VLK)

 

7.hod

AJ

ja1

 

přesun >>

 

na 6.hod

 

7.hod

AJ

ja2

 

přesun >>

 

na 6.hod

S2A

5a.hod

ELT

 

(11)

přesun <<

Jančařík Ladislav

z 5b.hod

 

5b.hod

ELT

   

přesun >>

 

na 5a.hod

ME2

0.hod

AJ

ja1

(1)

přesun <<

Bublík Miroslav

z 6.hod

 

0.hod

AJ

ja2

(20)

přesun <<

Balijová Petra

z 6.hod

 

4.hod

ATT

 

(1)

supluje

Nová Elena

(AMA)

 

6.hod

DEJ

 

(1)

přesun <<

Vráblíková Romana

z 7.hod

 

6.hod

AJ

ja1

 

přesun >>

 

na 0.hod

 

6.hod

AJ

ja2

 

přesun >>

 

na 0.hod

 

7.hod

DEJ

   

přesun >>

 

na 6.hod

S3A

2.hod

AUTM

 

(C-M)

supluje

Weiserová Radomíra

(AMA)

 

7.hod

SPS

 

(C-M)

výměna <<

Bělohrad Luboš

z 13.11. (St) 6.hod

 

7.hod

MA

   

výměna >>

 

na 13.11. (St) 6.hod

S3B

1.hod

AUTM

aut1

(C-A)

supluje

Bublík Miroslav

(AMA)

 

3.hod

KM

 

(9)

supluje

Balijová Petra

(KER)

SC3

2.hod

PES

 

(408)

supluje

Mikulčíková Kristýna

(KAD)

 

6.hod

SPE

   

odpadá

 

(KAD)

 

7.hod

POA

   

odpadá

 

(KAD)

KS3

5b.hod

TE

okna

(18)

supluje

Vaculíková Eva

(KER)

KE3

1.hod

ICT

 

(C-PC)

supluje

Novosád Petr

(KER)

 

2.hod

ICT

 

(C-PC)

supluje

Novosád Petr

(KER)

 

4.hod

STZ

 

(19)

supluje

Hábl Jaroslav

(NEV)

 

5b.hod

ESP

 

(24)

supluje

Hudeček Ondřej

(NEV)

S4A

3.hod

AUTM

 

(8)

supluje

Hudeček Ondřej

(AMA)

 

6.hod

RIJ

met

 

odpadá

 

(KER)

 

7.hod

KCAD

pkg

(PC3D)

supluje

Vráblíková Romana

(PJA)

 

7.hod

RIJ

met

 

odpadá

 

(KER)

S4B

6.hod

RIJ

met

 

odpadá

 

(KER)

 

7.hod

KCAD

pkg

(PC3D)

supluje

Vráblíková Romana

(PJA)

 

7.hod

RIJ

met

 

odpadá

 

(KER)

ME4

7.hod

ELN

   

odpadá

 

(KAI)

SC4

6.hod

ICT

 

(413)

supluje

Dubravová Lucie

(MAR)

 

7.hod

ICT

 

(413)

supluje

Dubravová Lucie

(MAR)

 

 

Suplování:   Středa 13.11.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 15.11.2019 (13:42)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

Kadlčková Leona

-

-

KMI

MIK

-

..

-

-

-

 

Kerek Richard

-

NSD

NSD

-

KAI

-

NSD

JAN

WEI

 

Kohoutková Ludmila

   

HAB

-

NOV

         

Martinák Josef

-

-

MAH

..

-

-

-

HOZ

SKO

 

Vlková Monika

..

                 

Změny v rozvrzích tříd:

ME1A

4.hod

ZEL

 

(2)

výměna <<

Nevařilová Ludmila

z 12.11. (Út) 5a.hod

 

4.hod

AJ

ja1

 

výměna >>

 

na 12.11. (Út) 5a.hod

 

4.hod

AJ

ja2

 

výměna >>

 

na 12.11. (Út) 5a.hod

SC1

5a.hod

OSV

   

odpadá

 

(KAD)

KE1

4.hod

OD

 

(13)

supluje

Kaisler Petr

(KER)

P1

4.hod

PEK

 

(IRC1)

přesun <<

Vaculíková Eva

z 15.11. (Pá) 6.hod

 

4.hod

MAN

   

přesun >>

 

na 12.11. (Út) 1.hod

S2B

3.hod

AJ

 

(7)

výměna <<

Smetanová Blanka

z 14.11. (Čt) 5a.hod

 

3.hod

STE

   

výměna >>

 

na 14.11. (Čt) 5a.hod

SC2

2.hod

POA

 

(205)

supluje

Mikulčíková Kristýna

(KAD)

VS2

6.hod

ICT

 

(307)

supluje

Hozák Jan

(MAR)

 

7.hod

ICT

 

(307)

supluje

Skopal Lukáš

(MAR)

S3A

6.hod

MA

 

(C-M)

výměna <<

Machala Viktor

z 12.11. (Út) 7.hod

 

6.hod

SPS

   

výměna >>

 

na 12.11. (Út) 7.hod

 

7.hod

KM

 

(C-M)

supluje

Weiserová Radomíra

(KER)

S3B

0.hod

SPS

 

(9)

výměna <<

Bělohrad Luboš

z 7.hod

 

0.hod

AJ

   

výměna >>

 

na 7.hod

 

7.hod

AJ

 

(9)

výměna <<

Bublík Miroslav

z 0.hod

 

7.hod

SPS

   

výměna >>

 

na 0.hod

VS3

2.hod

ICT

pr

(307)

supluje

Machalíková Hana

(MAR)

 

3.hod

UCE

pr

(407)

navíc

Hečová Dagmara

 
 

3.hod

ICT

med

(307)

navíc

Hložková Iveta

 
 

3.hod

ICT

pr

 

odpadá

 

(MAR)

 

3.hod

UCE

med

 

odpadá

 

(HEC)

K3

0.hod

CJL

   

odpadá

 

(VLK)

 

1.hod

ICT

os

(C-PC)

změna

Novosád Petr

 
 

1.hod

ICT

ael

(C-PC)

spojí

Novosád Petr

(KER)

 

2.hod

ICT

os

(C-PC)

změna

Novosád Petr

 
 

2.hod

ICT

ael

(C-PC)

spojí

Novosád Petr

(KER)

 

4.hod

AJ

ja1

(3)

spojí

Nová Elena

(KOH)

KS3

2.hod

MA

 

(18)

supluje

Hábl Jaroslav

(KOH)

 

5b.hod

TE

okna

(23)

supluje

Novosád Petr

(KER)

 

6.hod

TE

okna

(23)

supluje

Janůš Dalibor

(KER)

S4B

5a.hod

CJL

 

(5)

výměna <<

Vlková Monika

z (7.11. 5a.hod)

 

5a.hod

SPS

   

výměna >>

 

na 7.11. 5a.hod

SC4

3.hod

VVČ

 

(413)

supluje

Mikulcová Marie

(KAD)

 

 

Suplování:   Čtvrtek 14.11.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 15.11.2019 (13:42)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

Janíčková Petra

         

HAB

       

Kadlčková Leona

-

-

-

BURA

HLO

-

MIK

KMI

DUB

 

Kerek Richard

-

BEL

-

-

-

-

HUD

KAI

..

 

Mahdal Antonín

           

-

..

..

 

Nevařil Josef

           

-

..

..

 

Nevařilová Ludmila

-

-

MACH

HUD

-

JAN

-

-

..

 

Změny v rozvrzích tříd:

ME1A

5a.hod

ZEL

 

(2)

supluje

Janůš Dalibor

(NEL)

ME1B

3.hod

ZEL

 

(3)

supluje

Hudeček Ondřej

(NEL)

 

7.hod

ZEL

   

odpadá

 

(NEL)

SC1

3.hod

MUZ

 

(306)

supluje

Buráňová Alena

(KAD)

 

4.hod

MUZ

 

(306)

spojí

Hložková Iveta

(KAD)

 

5a.hod

DEJ

 

(306)

přesun <<

Machalíková Hana

z 5b.hod

 

5b.hod

DEJ

   

přesun >>

 

na 5a.hod

S2B

5a.hod

STE

 

(5)

výměna <<

Bělohrad Luboš

z 13.11. (St) 3.hod

 

5a.hod

AJ

   

výměna >>

 

na 13.11. (St) 3.hod

ME2

2.hod

ZEL

 

(1)

supluje

Machala Viktor

(NEL)

S3A

1.hod

KM

 

(C-M)

supluje

Bělohrad Luboš

(KER)

ME3A

7.hod

JCP

   

odpadá

 

(NEV)

SC3

5b.hod

SPE

 

(408)

supluje

Mikulcová Marie

(KAD)

 

6.hod

POS

 

(408)

supluje

Mikulčíková Kristýna

(KAD)

 

7.hod

PES

 

(408)

supluje

Dubravová Lucie

(KAD)

KS3

5b.hod

TE

okna

(18)

supluje

Hudeček Ondřej

(KER)

 

6.hod

TE

okna

(18)

supluje

Kaisler Petr

(KER)

 

7.hod

TE

okna

 

odpadá

 

(KER)

KE3

6.hod

AJ

 

(8)

přesun <<

Kohoutková Ludmila

z 7.hod

 

6.hod

STZ

   

odpadá

 

(NEV)

 

7.hod

AJ

   

přesun >>

 

na 6.hod

S4A

5a.hod

KCV

pkg

(PC3D)

supluje

Hábl Jaroslav

(PJA)

 

6.hod

MCHT

cnc

 

odpadá

 

(AMA)

 

7.hod

MCHT

cnc

 

odpadá

 

(AMA)

S4B

5a.hod

KCV

pkg

(PC3D)

supluje

Hábl Jaroslav

(PJA)

 

 

Suplování:   Pátek 15.11.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 15.11.2019 (13:42)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

VS1

   

ša

ša

ša

ša

ša

ša

   

SC1

   

ša

ša

ša

ša

ša

ša

   

SC2

       

ša

ša

ša

ša

   

VS2

   

ša

ša

ša

ša

ša

ša

   

SC3

   

ša

ša

ša

ša

ša

ša

   

VS3

ša

ša

ša

ša

ša

ša

ša

ša

   

S4B

ša

ša

ša

ša

ša

ša

ša

ša

ša

 

SC4

       

ša

ša

ša

ša

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

Bělohrad Luboš

                 

-

Buráňová Alena

..

-

..

-

-

..

-

-

-

 

Dulínková Alena

                 

-

Hábl Jaroslav

-

..

CHAM

..

..

         

Hečová Dagmara

   

..

..

..

-

-

..

   

Hložková Iveta

   

-

KMI

..

-

..

..

   

Hozák Jan

       

..

-

..

..

   

Hudeček Ondřej

                 

-

Janůš Dalibor

                 

-

Kadlčková Leona

-

DUB

..

HOZ

-

-

..

-

-

 

Kaisler Petr

                 

-

Kerek Richard

-

-

..

NSD

NSD

-

....

..

-

 

Kerek Richard

                 

-

Machala Viktor

                 

-

Mikulčíková Kristýna

       

..

-

..

     

Skopal Lukáš

   

-

..

..

-

..

     

Vlková Monika

                 

-

Změny v rozvrzích tříd:

S1

3.hod

ICT

ja1

(C-PC)

spojí

Novosád Petr

(KER)

 

4.hod

ICT

ja1

(C-PC)

spojí

Novosád Petr

(KER)

ME1A

4.hod

CJL

   

odpadá

 

(VRA)

KE1

1.hod

CJL

   

odpadá

 

(VLK)

P1

6.hod

PEK

   

přesun >>

 

na 13.11. (St) 4.hod

S2A

1.hod

SPS

   

odpadá

 

(HAB)

S2B

1.hod

CJL

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

2.hod

CJL

 

(20)

přesun <<

Obadalová Soňa

z 1.hod

 

2.hod

TV

   

odpadá

 

(JAN)

SC2

3.hod

PEK

 

(413)

supluje

Mikulčíková Kristýna

(HLO)

S3A

6.hod

KM

   

odpadá

 

(KER)

S3B

2.hod

ME

 

(9)

supluje

Chamulová Hana

(HAB)

ME3A

2.hod

CJL

   

odpadá

 

(VRA)

SC3

1.hod

POA

 

(408)

supluje

Dubravová Lucie

(KAD)

K3

0.hod

EKO

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

3.hod

EKO

 

(8)

přesun <<

Vaculíková Eva

z 0.hod

 

3.hod

CJL

   

odpadá

 

(VLK)

SC4

3.hod

POA

 

(304)

supluje

Hozák Jan

(KAD)

 

 

Suplování:   Pondělí 18.11.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 15.11.2019 (13:42)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

Balijová Petra

-

..

KOH

SME

..

..

-

..

..

-

Bublík Miroslav

-

MACH

VAC

SME

CHAM

-

BOG

-

..

-

Kadlčková Leona

-

-

MIK

-

-

-

HLO

..

..

 

Weiserová Radomíra

           

-

KER

KOC

 

Změny v rozvrzích tříd:

SC1

6.hod

OSV

   

odpadá

 

(KAD)

 

7.hod

OSV

   

odpadá

 

(KAD)

K1

2.hod

AJ

el

(24)

spojí

Kohoutková Ludmila

(BAP)

 

2.hod

AJ

os

(24)

změna

Kohoutková Ludmila

 

ME2

3.hod

AJ

ja1

(3)

spojí

Smetanová Blanka

(BUB)

 

3.hod

AJ

ja2

(3)

supluje

Smetanová Blanka

(BAP)

SC2

2.hod

PSY

 

(205)

supluje

Mikulcová Marie

(KAD)

KE2

4.hod

AJ

Ael

(3)

supluje

Chamulová Hana

(BUB)

 

5b.hod

AJ

El

(18)

supluje

Bogar Kryštof

(BUB)

 

7.hod

AJ

El

 

odpadá

 

(BUB)

S3A

6.hod

TV

   

odpadá

 

(BAP)

 

7.hod

TV

   

odpadá

 

(BAP)

SC3

5b.hod

POS

 

(408)

supluje

Hložková Iveta

(KAD)

S4A

2.hod

AJ

kja

(8)

supluje

Vaculíková Eva

(BUB)

 

6.hod

MAS

mas

(3)

supluje

Kerek Richard

(WEI)

 

7.hod

MAS

mas

(3)

supluje

Kočicová Dagmar

(WEI)

S4B

1.hod

AJ

kaj

 

odpadá

 

(BAP)

 

4.hod

STE

 

(5)

výměna <<

Janíčková Petra

z 19.11. (Út) 4.hod

 

4.hod

CJL

   

výměna >>

 

na 19.11. (Út) 4.hod

ME4

1.hod

AJ

ja 2

(1)

supluje

Machala Viktor

(BUB)

 

4.hod

PTE

 

(C-S)

přesun <<

Nevařil Josef

z 6.hod

 

4.hod

TV

   

odpadá

 

(BAP)

 

5a.hod

ELN

 

(C-S)

přesun <<

Kaisler Petr

z 7.hod

 

5a.hod

TV

   

odpadá

 

(BAP)

 

6.hod

PTE

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

7.hod

ELN

   

přesun >>

 

na 5a.hod

 

 

Suplování:   Úterý 19.11.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 15.11.2019 (13:42)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

Balijová Petra

-

-

NEV

-

HUD

HUD

-

SME

..

-

Bublík Miroslav

-

NEL

NEV

-

-

CHAM

-

..

-

-

Janíčková Petra

-

-

-

AMA

<>

-

       

Změny v rozvrzích tříd:

K1

7.hod

AJ

el

 

odpadá

 

(BAP)

ME2

2.hod

AJ

ja1

(3)

spojí

Nevařil Josef

(BUB)

 

2.hod

AJ

ja2

(3)

supluje

Nevařil Josef

(BAP)

S3A

3.hod

STE

 

(C-M)

supluje

Mahdal Antonín

(PJA)

S3B

5a.hod

AJ

 

(3)

supluje

Chamulová Hana

(BUB)

ME3B

4.hod

TV

 

(Tv1)

supluje

Hudeček Ondřej

(BAP)

 

5a.hod

TV

 

(Tv1)

supluje

Hudeček Ondřej

(BAP)

 

6.hod

AJ

ja1

(23)

spojí

Smetanová Blanka

(BAP)

S4B

4.hod

CJL

 

(5)

výměna <<

Vlková Monika

z 18.11. (Po) 4.hod

 

4.hod

STE

   

výměna >>

 

na 18.11. (Po) 4.hod

ME4

1.hod

AJ

ja 2

(5)

supluje

Nevařilová Ludmila

(BUB)

 

6.hod

AJ

ja 2

 

odpadá

 

(BUB)

 

 

Suplování:   Středa 20.11.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 15.11.2019 (13:42)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

Balijová Petra

-

SME

KOH

-

MAR

MAR

-

DUB

DUB

-

Bublík Miroslav

-

VAS

VAN

VAC

-

-

NSD

KAI

-

-

Janíčková Petra

-

-

HAB

<>

-

-

-

BEL

VLK

 

Změny v rozvrzích tříd:

ME1B

2.hod

AJ

ja1

(3)

spojí

Vaňková Zuzana

(BUB)

K1

2.hod

AJ

el

(24)

spojí

Kohoutková Ludmila

(BAP)

 

2.hod

AJ

os

(24)

změna

Kohoutková Ludmila

 

P1

4.hod

MA

 

(19)

výměna <<

Machala Viktor

z 22.11. (Pá) 3.hod

 

4.hod

MAN

   

výměna >>

 

na 22.11. (Pá) 3.hod

VS2

4.hod

TV

 

(411)

supluje

Martinák Josef

(BAP)

 

5a.hod

TV

 

(411)

supluje

Martinák Josef

(BAP)

KE2

1.hod

AJ

Ael

(6)

supluje

Vašků Lenka

(BUB)

 

3.hod

AJ

El

(19)

supluje

Vaculíková Eva

(BUB)

S3B

6.hod

AJ

 

(9)

supluje

Kaisler Petr

(BUB)

ME3B

1.hod

AJ

ja1

(23)

spojí

Smetanová Blanka

(BAP)

S4A

2.hod

STE

 

(4)

supluje

Hábl Jaroslav

(PJA)

 

6.hod

KCV

pkg

(PC3D)

supluje

Bělohrad Luboš

(PJA)

 

7.hod

KCV

pkg

(PC3D)

supluje

Vlková Monika

(PJA)

S4B

2.hod

MA

 

(5)

výměna <<

Kočicová Dagmar

z 22.11. (Pá) 1.hod

 

2.hod

EKO

   

výměna >>

 

na 22.11. (Pá) 1.hod

 

3.hod

KM

 

(5)

výměna <<

Kerek Richard

z 22.11. (Pá) 3.hod

 

3.hod

STE

   

výměna >>

 

na 22.11. (Pá) 3.hod

 

6.hod

KCV

pkg

(PC3D)

supluje

Bělohrad Luboš

(PJA)

 

7.hod

KCV

pkg

(PC3D)

supluje

Vlková Monika

(PJA)

ME4

5b.hod

AJ

ja 2

(C-PC)

supluje

Novosád Petr

(BUB)

SC4

6.hod

TVZ

 

(TvP)

supluje

Dubravová Lucie

(BAP)

 

7.hod

TVZ

 

(TvP)

supluje

Dubravová Lucie

(BAP)

 

 

Suplování:   Čtvrtek 21.11.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 15.11.2019 (13:42)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

Balijová Petra

-

-

....

....

....

-

....

....

-

-

Bublík Miroslav

-

....

....

-

-

-

-

....

-

-

Změny v rozvrzích tříd:

S1

1.hod

STE

 

(4)

výměna <<

Janíčková Petra

z 22.11. (Pá) 4.hod

 

1.hod

ME

   

výměna >>

 

na 22.11. (Pá) 4.hod

S2A

3.hod

SPS

 

(2)

výměna <<

Hábl Jaroslav

z 4.hod

 

3.hod

ME

   

výměna >>

 

na 4.hod

 

4.hod

ME

 

(2)

výměna <<

Matěk Petr

z 3.hod

 

4.hod

SPS

   

výměna >>

 

na 3.hod

ME3A

2.hod

JCP

 

(13)

výměna <<

Nevařil Josef

z (8.11. 3.hod)

 

2.hod

ELKM

   

výměna >>

 

na 8.11. 3.hod

 

 

Suplování:   Pátek 22.11.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 15.11.2019 (13:42)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

Balijová Petra

-

....

-

-

....

-

-

-

-

-

Bublík Miroslav

-

-

....

....

....

-

-

....

-

-

Změny v rozvrzích tříd:

S1

4.hod

ME

 

(4)

výměna <<

Matěk Petr

z 21.11. (Čt) 1.hod

 

4.hod

STE

   

výměna >>

 

na 21.11. (Čt) 1.hod

P1

3.hod

MAN

 

(19)

výměna <<

Šmíd Rostislav

z 20.11. (St) 4.hod

 

3.hod

MA

   

výměna >>

 

na 20.11. (St) 4.hod

S4B

1.hod

EKO

 

(5)

výměna <<

Šmíd Rostislav

z 20.11. (St) 2.hod

 

1.hod

MA

   

výměna >>

 

na 20.11. (St) 2.hod

 

3.hod

STE

 

(5)

výměna <<

Janíčková Petra

z 20.11. (St) 3.hod

 

3.hod

KM

   

výměna >>

 

na 20.11. (St) 3.hod

 

 

Suplování:   Pondělí 25.11.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 15.11.2019 (13:42)

Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé - nejsou
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích tříd - nejsou

 

 

Suplování:   Úterý 26.11.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 15.11.2019 (13:42)

Změny v rozvrzích tříd:

ME1B

7.hod

ZEL

 

(3)

výměna <<

Nevařilová Ludmila

z 12.11. (Út) 2.hod

 

7.hod

TD

   

výměna >>

 

na 12.11. (Út) 2.hod

 

 

Suplování:   Středa 27.11.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 15.11.2019 (13:42)

Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé - nejsou
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích tříd - nejsou

 

 

Suplování:   Čtvrtek 28.11.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 15.11.2019 (13:42)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

Nová Elena

-

....

-

-

....

         

 

 

Suplování:   Pátek 29.11.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 15.11.2019 (13:42)

Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé - nejsou
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích tříd - nejsou

 

 

Suplování:   Pondělí 2.12.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 15.11.2019 (13:42)

Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé - nejsou
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích tříd - nejsou

 

 

Suplování:   Úterý 3.12.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 15.11.2019 (13:42)

Změny v rozvrzích tříd:

K2

0.hod

TE

okna

(18)

přesun <<

Nová Elena

z 6.12. (Pá) 0.hod

 

 

Suplování:   Středa 4.12.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 15.11.2019 (13:42)

Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé - nejsou
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích tříd - nejsou

 

 

Suplování:   Čtvrtek 5.12.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 15.11.2019 (13:42)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

Nová Elena

-

....

-

....

....

-

-

-

-

 

 

 

Suplování:   Pátek 6.12.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 15.11.2019 (13:42)

Změny v rozvrzích tříd:

K2

0.hod

TE

okna

 

přesun >>

 

na 3.12. (Út) 0.hod

 

Zpracováno v systému Bakaláři