Střední průmyslová škola a Obchodní akademie Uherský Brod
Suplování:
<<
v
>>
 
v
Suplování: Pondělí 4.3.2019
Nepřítomní učitelé012345a5b678
Juráková Iveta(SC)-JANCBELKER--HECVAS..
Kadlčková Leona(SC)-..-MAHHOZSKO---
Smetanová Blanka(Nem)-AMAWEIBUBVLKKAI-..-
Změny v rozvrzích učitelů:
Bělohrad Luboš2. hodsupl. (JUR SC)KAJME4B (kja)(C-M)dohled
Bublík Miroslav3. hodsupl. (SME Nem)AJS1A(2)dohled
Hečová Dagmara5b. hodsupl. (JUR SC)CJLKS3(9)přespočetná hod.
Hozák Jan4. hodsupl. (KAD SC)POASC3(304)dohled
6. hodpřesun <<PSYSC3(304)z 5.3. 7. hod
Jančařík Ladislav1. hodsupl. (JUR SC)KAJME4B (kja)(C-M)dohled
Kaisler Petr5a. hodsupl. (SME Nem)AJS2A(C-PC)dohled
Kerek Richard3. hodsupl. (JUR SC)CJLOK3(18)dohled
Mahdal Antonín1. hodsupl. (SME Nem)KAJS4 (kja)(1)dohled
Machalíková Hana3. hodsupl. (KAD SC)SPESC2(306)dohled
6. hodpřesun >>DEJSC2na 18.2. 7. hod
Martinák Josef1. hodpřesun <<ICTSC3(413)z 6. hod
2. hodvýměna <<ICTSC3(413)z 7. hod
6. hodpřesun >>ICTSC3na 1. hod
7. hodvýměna >>ICTSC3na 2. hod
Mikulčíková Kristýna2. hodvýměna >>AJSC3 (ja2)na 7. hod
7. hodvýměna <<AJSC3 (ja2)(304)z 2. hod
Skopal Lukáš2. hodvýměna >>AJSC3 (ja1)na 7. hod
5a. hodsupl. (KAD SC)POASC4(310)dohled
7. hodvýměna <<AJSC3 (ja1)(306)z 2. hod
Vašků Lenka6. hodsupl. (JUR SC)CJLME1(4)dohled
Vlková Monika4. hodspojeno (SME Nem)AJS4 (ict2)(1)
6. hodpřesun <<CJLS3B(5)z 19.2. 6. hod
Weiserová Radomíra2. hodsupl. (SME Nem)KAJS4 (kja)(1)dohled
Změny v rozvrzích tříd:
S1A3. hodAJ(2)suplujeBublík Miroslav(SME)
ME16. hodCJL(4)suplujeVašků Lenka(JUR)
S2A5a. hodAJ(C-PC)suplujeKaisler Petr(SME)
ME2A7. hodAJodpadá(JUR)
SC23. hodSPE(306)suplujeMachalíková Hana(KAD)
6. hodDEJpřesun >>na 18.2. 7. hod
S3B6. hodCJL(5)přesun <<Vlková Monikaz 19.2. 6. hod
6. hodAJodpadá(SME)
SC31. hodICT(413)přesun <<Martinák Josefz 6. hod
1. hodSPEodpadá(KAD)
2. hodICT(413)výměna <<Martinák Josefz 7. hod
2. hodAJja2výměna >>na 7. hod
2. hodAJja1výměna >>na 7. hod
4. hodPOA(304)suplujeHozák Jan(KAD)
6. hodPSY(304)přesun <<Hozák Janz 5.3. 7. hod
6. hodICTpřesun >>na 1. hod
7. hodAJja2(304)výměna <<Mikulčíková Kristýnaz 2. hod
7. hodAJja1(306)výměna <<Skopal Lukášz 2. hod
7. hodICTvýměna >>na 2. hod
OK33. hodCJL(18)suplujeKerek Richard(JUR)
KS35b. hodCJL(9)suplujeHečová Dagmara(JUR)
S41. hodKAJkja(1)suplujeMahdal Antonín(SME)
2. hodKAJkja(1)suplujeWeiserová Radomíra(SME)
4. hodAJict2(1)spojíVlková Monika(SME)
ME4B1. hodKAJkja(C-M)suplujeJančařík Ladislav(JUR)
2. hodKAJkja(C-M)suplujeBělohrad Luboš(JUR)
SC45a. hodPOA(310)suplujeSkopal Lukáš(KAD)