Střední průmyslová škola a Obchodní akademie Uherský Brod
Suplování:
<<
v
>>
 
v
Suplování: Pondělí 17.6.2019
Nepřítomné třídy012345a5b678
VS2výl
K2exexexexexexexexexex
P2matmatmatmatmatmatmatmatmatmat
OK3ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ
KS3ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ
KE3ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ
S4matmatmatmatmatmatmatmatmatmat
ME4Amatmatmatmatmatmatmatmatmatmat
ME4Bmatmatmatmatmatmatmatmatmatmat
OA4matmatmatmatmatmatmatmatmatmat
SC4matmatmatmatmatmatmatmatmatmat
Nepřítomní učitelé012345a5b678
Dulínková Alena(OČR)-..-..
Hečová Dagmara(SC)-..-..--......-
Smetanová Blanka(NL)VAS-..-
Místnosti mimo provoz012345a5b678
1MatMatMatMatMatMatMatMatMat
2MatMatMat
Změny v rozvrzích učitelů:
Balijová Petra4. hododpadáAJP2
Bělohrad Luboš3. hododpadáSPSS4 (ict2)
5b. hododpadáSPSS4
6. hodpřesun <<SPSS3B(5)z 7. hod
7. hodpřesun >>SPSS3Bna 6. hod
Bradáč Svatopluk6. hododpadáODKE3 (ae)+
7. hododpadáODKE3 (ae)+
Bublík Miroslav1. hododpadáAJKS2změna hodiny
2. hodpřesun <<AJKE1 (El)(8)z 7. hod
7. hodpřesun >>AJKE1 (El)na 2. hod
Buráňová Alena5b. hodpřesun <<UCEK1 (os)(22)z 6. hod
6. hodpřesun >>UCEK1 (os)na 5b. hod
Dolina Tomáš0. hododpadáODVKE3 (E32)+
1. hododpadáODVKE3 (E32)+
2. hododpadáODVKE3 (E32)+
3. hododpadáODVKE3 (E32)+
4. hododpadáODVKE3 (E32)+
5a. hododpadáODVKE3 (E32)+
Dubrava Jaroslav0. hododpadáODVOK3 (OK33)+
1. hododpadáODVOK3 (OK33)+
2. hododpadáODVOK3 (OK33)+
3. hododpadáODVOK3 (OK33)+
4. hododpadáODVOK3 (OK33)+
5a. hododpadáODVOK3 (OK33)+
Dubravová Lucie2. hododpadáMAOA4
Dulínek Josef0. hododpadáODVKE3 (E31)
1. hododpadáODVKE3 (E31)
2. hododpadáODVKE3 (E31)
3. hododpadáODVKE3 (E31)
4. hododpadáODVKE3 (E31)
5a. hododpadáODVKE3 (E31)
Dulínková Alena5a. hododpadáOBNKE2změna hodiny
Hložková Iveta4. hododpadáSOZSC4
Hozák Jan3. hododpadáPRASC4
5a. hododpadáPESSC4
Hrdina David0. hododpadáODVOK3 (OK31)+
1. hododpadáODVOK3 (OK31)+
2. hododpadáODVOK3 (OK31)+
3. hododpadáODVOK3 (OK31)+
4. hododpadáODVOK3 (OK31)+
5a. hododpadáODVOK3 (OK31)+
Hudeček Ondřej1. hododpadáTVP2
2. hododpadáTVP2
6. hododpadáTVOA4+
7. hododpadáTVOA4+
Chamulová Hana0. hodpřesun <<ZPVVS2(407)z 7. hod
7. hodpřesun >>ZPVVS2na 0. hod
Jančařík Ladislav1. hododpadáPCSME4B (ptAB)+
2. hododpadáPCSME4B (ptAB)+
6. hododpadáPRGME4A (pt_A)
7. hododpadáPRGME4A (pt_A)
Janíčková Petra1. hododpadáSTES4 (ict1)
2. hododpadáSTES4 (ict2)
Juráková Iveta3. hododpadáCJLME4B
Kadlčková Leona6. hododpadáPOASC4
7. hododpadáMSPSC4
Kerek Richard6. hododpadáKMS4
Kohoutková Ludmila6. hodzměna MAKE1(7)
Mahdal Antonín6. hododpadáRSME4B (rbab)+
7. hododpadáRSME4B (rbab)+
Machala Viktor5b. hododpadáMAME4B
6. hodpřesun <<MAME1(4)z 7. hod
7. hodpřesun >>MAME1na 6. hod
Mikulcová Marie1. hododpadáCJLSC4
Mikulčíková Kristýna2. hododpadáAJSC4 (ja2)
Nevařil Josef1. hododpadáROBME4B (rob)+
2. hodpřesun <<AUMKE1 (Ael)(4)z 7. hod
2. hododpadáROBME4B (rob)+
4. hododpadáPTEME4B
7. hodpřesun >>AUMKE1 (Ael)na 2. hod
Nevařilová Ludmila3. hododpadáZELKE1změna hodiny
5b. hodzměna ZELKE1(7)
6. hodpřesun >>ZELME1na 13.6. 3. hod
Nová Elena4. hodpřesun <<AJK1(19)z 5b. hod
4. hododpadáAJK2 (os)exkurze
5b. hodpřesun <<STRK1 (okna)(19)z 6. hod
5b. hodpřesun >>AJK1na 4. hod
6. hodpřesun <<TEK1 (okna)(19)z 7. hod
6. hodpřesun >>STRK1 (okna)na 5b. hod
7. hodpřesun >>TEK1 (okna)na 6. hod
Obadalová Soňa4. hododpadáCJLOA4
5b. hododpadáCJLOA4
Skopal Lukáš2. hododpadáAJSC4 (ja1)
3. hododpadáAJOA4
Slintáková Dana0. hododpadáODVKS3 (OS31)
1. hododpadáODVKS3 (OS31)
2. hododpadáODVKS3 (OS31)
3. hododpadáODVKS3 (OS31)
4. hododpadáODVKS3 (OS31)
5a. hododpadáODVKS3 (OS31)
Smetanová Blanka4. hododpadáAJS4 (ict1)
Šmíd Rostislav1. hodzměna AJKS2(C-PC)za odpadlou
3. hodzměna ZELKE1(PC3D)za odpadlou
5a. hodzměna OBNKE2(PC3D)za odpadlou
Tesař Petr0. hododpadáODVKS3 (SM33)
1. hododpadáODVKS3 (SM33)
2. hododpadáODVKS3 (SM33)
3. hododpadáODVKS3 (SM33)
4. hododpadáODVKS3 (SM33)
5a. hododpadáODVKS3 (SM33)
Vaculíková Eva1. hododpadáTESK2 (os)exkurze
2. hododpadáMEPK2 (os)exkurze
3. hododpadáEKPP2
Vašků Lenka4. hododpadáEKOME4A
5a. hodsupl. (SME NL)AJS2A(C-PC)za odpadlou
6. hododpadáOBNP2
Vlková Monika1. hododpadáCJLS4 (ict2)
2. hododpadáCJLS4 (ict1)
3. hododpadáCJLME4A
Weiserová Radomíra3. hododpadáMAS4 (ict1)
4. hododpadáMAS4 (ict2)
5b. hododpadáMAME4A
Změny v rozvrzích tříd:
ME16. hodMA(4)přesun <<Machala Viktorz 7. hod
6. hodZELpřesun >>na 13.6. 3. hod
7. hodMApřesun >>na 6. hod
K14. hodAJ(19)přesun <<Nová Elenaz 5b. hod
4. hodCJLodpadá(DUL)
5b. hodUCEos(22)přesun <<Buráňová Alenaz 6. hod
5b. hodSTRokna(19)přesun <<Nová Elenaz 6. hod
5b. hodAJpřesun >>na 4. hod
6. hodTEokna(19)přesun <<Nová Elenaz 7. hod
6. hodUCEospřesun >>na 5b. hod
6. hodSTRoknapřesun >>na 5b. hod
7. hodTEoknapřesun >>na 6. hod
KE12. hodAJEl(8)přesun <<Bublík Miroslavz 7. hod
2. hodAUMAel(4)přesun <<Nevařil Josefz 7. hod
2. hodOBNodpadá(DUL)
3. hodZEL(PC3D)změnaŠmíd Rostislav(NEL)
5b. hodZEL(7)změnaNevařilová Ludmila
6. hodMA(7)změnaKohoutková Ludmila
7. hodAJElpřesun >>na 2. hod
7. hodAUMAelpřesun >>na 2. hod
S2A5a. hodAJ(C-PC)suplujeVašků Lenka(SME)
VS20. hodZPV(407)přesun <<Chamulová Hanaz 7. hod
7. hodZPVpřesun >>na 0. hod
7. hod výlet
K2skup os: 0.-8. hod exkurze
KS21. hodAJ(C-PC)změnaŠmíd Rostislav(BUB)
KE25a. hodOBN(PC3D)změnaŠmíd Rostislav(DUL)
P20.-8. hod maturity
S3B6. hodSPS(5)přesun <<Bělohrad Lubošz 7. hod
6. hodAJodpadá(SME)
7. hodSPSpřesun >>na 6. hod
OK30.-8. hod Závěrečné zkoušky
KS30.-8. hod Závěrečné zkoušky
KE30.-8. hod Závěrečné zkoušky
S40.-8. hod maturity
ME4A0.-8. hod maturity
ME4B0.-8. hod maturity
OA40.-8. hod maturity
SC40.-8. hod maturity