Střední průmyslová škola a Obchodní akademie Uherský Brod
v

Změny v rozvrhu čtvrtek 15. 11.

Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé 0 1 2 3 4 5a 5b 6 7 8
Bublík Miroslav - BAP SME KER SME - JANC - -
Kadlčková Leona BURA - >> - DUB DUB
Machala Viktor - - JAN .. HUD - - VLK ..
Vašků Lenka ..
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů
Balijová Petra
1 spojeno (BUB NV) AJ ME1 (ja1) 4
1 změna AJ ME1 (ja2) 4
Buráňová Alena
3 supl. (KAD SC) POS SC3 304 dohled
Dubravová Lucie
6 supl. (KAD SC) DV SC3 304 dohled
7 supl. (KAD SC) DV SC3 304 přespočetná hod.
Hozák Jan
3 přesun >> PRA SC4 na 4. hod
4 přesun << PRA SC4 310 z 3. hod
4 přesun >> PSY SC4 na 5a. hod
5a přesun << PSY SC4 310 z 4. hod
Hudeček Ondřej
4 supl. (MACH NL) MA K1 19 za odpadlou
Chamulová Hana
2 přesun >> VKZ SC4 na 3. hod
3 přesun << VKZ SC4 310 z 2. hod
5b přesun << ZPV SC1 205 z 6. hod
6 přesun >> ZPV SC1 na 5b. hod
Jančařík Ladislav
5b supl. (BUB NV) AJ OK3 (ja2) 7 dohled
Janůš Dalibor
2 supl. (MACH NL) MA P2 11 dohled
Kadlčková Leona
2 přesun << MSP SC4 310 z 5a. hod
Kerek Richard
3 supl. (BUB NV) AJ OK3 (ja2) 18 za odpadlou
Mikulčíková Kristýna
5b přesun >> AJ SC1 na 20.11. 6. hod
Novosád Petr
3 přesun << ICT P2 10 z 5a. hod
5a přesun >> ICT P2 na 3. hod
Obadalová Soňa
6 přesun >> CJL OA4 na 21.11. 7. hod
Smetanová Blanka
2 supl. (BUB NV) AJ S2B 9 za odpadlou
4 spojeno (BUB NV) AJ ME3 (ja 2) C-S
4 změna AJ ME3 (ja 1) C-S
Vlková Monika
6 supl. (MACH NL) MA ME1 4 za odpadlou
Změny v rozvrzích tříd
SC1
5b ZPV 205 přesun << CHAM z 6. hod
5b AJ přesun >> na 20.11. 6. hod
6 ZPV přesun >> na 15.11. 5b. hod
ME1
1 AJ ja1 4 spojí BAP (BUB)
1 AJ ja2 4 změna BAP
6 MA 4 supluje VLK (MACH)
7 CHE odpadá (MACH)
K1
4 MA 19 supluje HUD (MACH)
S2B
2 AJ 9 supluje SME (BUB)
P2
2 MA 11 supluje JAN (MACH)
3 ICT 10 přesun << NSD z 5a. hod
3 MA odpadá (MACH)
5a ICT přesun >> na 15.11. 3. hod
ME3
4 AJ ja 2 C-S spojí SME (BUB)
4 AJ ja 1 C-S změna SME
SC3
3 POS 304 supluje BURA (KAD)
6 DV 304 supluje DUB (KAD)
7 DV 304 supluje DUB (KAD)
OK3
3 AJ ja2 18 supluje KER (BUB)
5b AJ ja2 7 supluje JANC (BUB)
KS3
7 OBN odpadá (VAS)
OA4
6 CJL přesun >> na 21.11. 7. hod
SC4
2 MSP 310 přesun << KAD z 5a. hod
2 VKZ přesun >> na 15.11. 3. hod
3 VKZ 310 přesun << CHAM z 2. hod
3 PRA přesun >> na 15.11. 4. hod
4 PRA 310 přesun << HOZ z 3. hod
4 PSY přesun >> na 15.11. 5a. hod
5a PSY 310 přesun << HOZ z 4. hod
5a MSP přesun >> na 15.11. 2. hod
Pedagogické dohledy u tříd - nejsou