Střední průmyslová škola a Obchodní akademie Uherský Brod
v
v

Změny v rozvrhu Tuesday 19. 10.

Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé 0 1 2 3 4 5a 5b 6 7
Bělohrad Luboš - - DUBJ DUBJ - - - JUR -
Martinák Josef - - - - - - - .. ..
Nevařil Josef .. - HUD HAJ KAI - - VAS ..
Nová Elena - - KOH .. - - - - -
Novosád Petr .. .. - JANC VRA - - KER KER
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů
Bogar Kryštof
2 výměna << FYZ ME1B 7 z 4. hod
4 výměna >> FYZ ME1B na 2. hod
Dubrava Jaroslav
2 supl. (BEL Nem) SPS S2 8 dohled
3 supl. (BEL Nem) SPS S3 5 dohled
Dubravová Lucie
3 výměna >> MA SC4 na 18.10. 1. hod
Dulínková Alena
4 výměna << CJL S3 5 z 5a. hod
5a výměna >> CJL S3 na 4. hod
Hájková Ivana
3 supl. (NEV NL) STZ K3 (el) 24 dohled
Hložková Iveta
1 odpadá SOZ SC2 změna hodiny
Hozák Jan
3 výměna << PRA SC4 205 z 18.10. 1. hod
Hudeček Ondřej
2 supl. (NEV NL) PTE ME4 19 dohled
Chamulová Hana
1 spojeno (HLO) SOZ SC2 203
1 změna ZPV VS2 203
6 spojeno (SEK) OBN SC1B 203
6 změna SOM SC1A 203
Jančařík Ladislav
0 přesun >> ELKM KE3 (elm2) na 1. hod
1 přesun << ELKM KE3 (elm2) ELM z 0. hod
3 supl. (NSD Nem) ICT ME2A PC3D dohled
Janíčková Petra
4 výměna >> STE S3 na 5a. hod
5a výměna << STE S3 5 z 4. hod
Juráková Iveta
6 supl. (BEL Nem) SPS S3 5 dohled
Kaisler Petr
4 supl. (NEV NL) STZ K3 (el) 24 za odpadlou
Kerek Richard
6 změna ICT K3 (el) PC3D
6 spojeno (NSD Nem) ICT K3 (os) PC3D
7 změna ICT K3 (el) PC3D
7 spojeno (NSD Nem) ICT K3 (os) PC3D
Kohoutková Ludmila
1 přesun >> MA KE3 na 3. hod
2 změna AJ K3 (os) 24
2 spojeno (NOV Nem) AJ K3 (el) 24
3 přesun << MA KE3 3 z 1. hod
Machalíková Hana
3 změna CJL VS1 203
4 změna CJL VS1 203
7 přesun >> NJ VS1 (jn) na 11.10. 7. hod
Nevařilová Ludmila
2 výměna >> ZEL ME1B na 4. hod
4 výměna << ZEL ME1B 7 z 2. hod
Sekaninová Lucie
6 odpadá OBN SC1B změna hodiny
Skopal Lukáš
7 změna AJ SC1A 203
Vašků Lenka
6 supl. (NEV NL) ELP KE3 3 dohled
Vráblíková Romana
4 supl. (NSD Nem) ICT ME2A PC3D dohled
Změny v rozvrzích tříd
ME1A
0 CT odpadá (NEV)
ME1B
2 FYZ 7 výměna << BOG z 4. hod
2 ZEL výměna >> na 19.10. 4. hod
4 ZEL 7 výměna << NEL z 2. hod
4 FYZ výměna >> na 19.10. 2. hod
7 CT odpadá (NEV)
VS1
3 CJL 203 změna MAH
4 CJL 203 změna MAH
7 NJ jn přesun >> na 11.10. 7. hod
SC1A
6 SOM 203 změna CHAM
7 AJ 203 změna SKO
SC1B
6 OBN 203 spojí CHAM (SEK)
S2
2 SPS 8 supluje DUBJ (BEL)
ME2A
3 ICT PC3D supluje JANC (NSD)
4 ICT PC3D supluje VRA (NSD)
VS2
1 ZPV 203 změna CHAM
SC2
1 SOZ 203 spojí CHAM (HLO)
S3
3 SPS 5 supluje DUBJ (BEL)
4 CJL 5 výměna << DUL z 5a. hod
4 STE výměna >> na 19.10. 5a. hod
5a STE 5 výměna << PJA z 4. hod
5a CJL výměna >> na 19.10. 4. hod
6 SPS 5 supluje JUR (BEL)
SC3
6 ICT odpadá (MAR)
7 ICT odpadá (MAR)
K3
2 AJ os 24 změna KOH
2 AJ el 24 spojí KOH (NOV)
3 STZ el 24 supluje HAJ (NEV)
4 STZ el 24 supluje KAI (NEV)
6 ICT el PC3D změna KER
6 ICT os PC3D spojí KER (NSD)
7 ICT el PC3D změna KER
7 ICT os PC3D spojí KER (NSD)
KE3
0 ELKM elm2 přesun >> na 19.10. 1. hod
1 ELKM elm2 ELM přesun << JANC z 0. hod
1 MA přesun >> na 19.10. 3. hod
3 MA 3 přesun << KOH z 1. hod
3 AJ odpadá (NOV)
6 ELP 3 supluje VAS (NEV)
S4A
0 GRD pkg odpadá (NSD)
1 GRD pkg odpadá (NSD)
S4B
0 GRD pkg odpadá (NSD)
1 GRD pkg odpadá (NSD)
ME4
2 PTE 19 supluje HUD (NEV)
SC4
3 PRA 205 výměna << HOZ z 18.10. 1. hod
3 MA výměna >> na 18.10. 1. hod
Pedagogické dohledy u tříd - nejsou